Şimdi Ara

===== CITROËN DH KULÜBÜ ===== (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
981
Cevap
7
Favori
114.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Genel olarak PSA grubun otomobillerinde belli bir üretim felsefesi, tasarim anlayisi ve kalite tutumu var. 106-206-207-307-405-406-407 ve DX-C3-C4-C5-C6 bunun birer kaniti pance. üstelik peugeot'un cok cok efsanevi bi modeli vardi, yillarca ayni tasarimi kullanmisti (biraz sert hatli ve cirkin bir arabaydi) ben o araci 3., 5. el bile alipta memnun kalmayani görmedim. Renault (alpine modeli bunun disinda) haric fransanin belli bir otomotiv kültürüne haiz oldugunu düsünüyorum. Citroende bu otomotiv kültürü mirasinin hic süphesiz mimarlarindan. (CV12 ler asla unutulmaz :)

Ama bence C4 alsin....
  • Yavuz kardes, tablo cok güzel olmus. benim arac 2006 1.6 sxpk :)
    eline saglik...
  • sevgili yavuz benim c 4 modeli ve model yılı:

1.6 sxpk + cam tavan + 2005 model. bu şekilde eklersen sevinirim. ya bir de ben 12 numara olmak istiyorum listede eğer akıncası yoksa tabi.
  • Gerekli güncellemeler yapılacak. İlginiz için teşekkür ederim.
  • Herkese Merhaba, 2006 Citroen C2 VTR
  • listeyi inceledim yavuz kardeş.

benim bilgileri düzelttğin için sağol yalnız bu defa da c 4 olduğunu yazmamışsın kardeş. onu da eklersen sevinirim :)
    bir hata var "yavuzhan26" nickli kardeşimizin aracının modeli yanlış. yavuzhan26 da 1.4 c 4 benzinli var kardeş. aracı dizel değil onun. düzeltirseniz iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iverson03 -- 3 Ağustos 2006; 10:09:48 >
  • hehee, C4cüler nasil belli, birbirlerinin araclarinin modeline kadar biliyorlar :D
  • xsara2 var , 2001 model

1.6 , benznli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maybera -- 8 Ağustos 2006; 10:44:23 >
  • 2004 model c3 hdi 92hp sahibiyim, beni de dahil edebilirsiniz.
    yukarda bi arkadaş fransanın peugeot'dan sonra en iyi markasıdır demiş, bence tam tersi. citroen'in, 100 yıllık mazisiyle dünya otomotiv sanayisinde çok önemli yeri vardır, öncülük ettiği ve mucidi olduğu bir çok şey vardır. mesela ilk akla gelen süspansiyon..
  • Halen şehir dışında olduğumdan listeyi güncelleyemiyorum. Döndüğümde güncel listeyi hazırlayacağım.
  • citroen ana başlığına da yazmıştım ama okuyan bile olmadı bir de burada sorayım.
    hani yol bilgisayarında toplam katettiği km, sıfırladıktan sonraki katedilen km, anlık yakıt tüketimi, depodaki mazotla kaç km yol gidelebileceğini gösteriyor ya. bir de burada A veya R diye başlayan iki bilgi çıkıyor. mesela birinde R 5,4 l/100 yazıyor diğerinde de R 4 km/100 sanırım.ç bunları çözemedim. acaba motoru son çalıştırdıktan sonra yaptığı ortalam tüketim mi veya başka bir şeyse ne? kitapçıkta da yazmıyor. siz biliyor musunuz? (2004 c3 hdi 92bg) teşekkürler
  • Beni de kaydediver istersen.

Citroen C4 1.6 HDI (110HP) Kirmizi.
  • Sevgili akhenaten,

Fabrikada kullandığımız bir C3.ümüz var (1.4 92bg) ancak hiç dikkatimi çekmedi A ve R ibareleri. Daha dikkatli bakacağım ve muhakkak bir cevap yazacağım. Aracımız şu an şehir dışında olduğundan sana şimdilik cevap yazamayacağım. Ancak C5.te mesela iki farklı değer var. Birincisi km.yi son sıfırlamadan sonra 100 km.de harcanan litre ve bir diğeride aracın toplam km.si boyunca 100 km.de harcadığı litre. Belki benzer bir durum olabilir diye belirtmek istedim.
  • Herkes nerede? insanlar yok mu oldular? Resident evil deneyinde herkes öldü zombi oldu da bi tek ben mi kaldim geriye?
  • Harbi Citroen takımı nerde size ihtiyaç var bu forumdaFransızdan uzak dur cümlesini bozan bana göre 2 markadan biri sizsiniz diğeride peugeot
  • Sevgili akhenaten,

Bizim C3.te A veya R ibarelerine rastlamadım. C3.te verilen bilgiler şu şekilde :

Son km sıfırlamasından sonra kat edilen mesafe
    Kalan yakıtla gidilebilecek mesafe
    Bir sonraki servis ziyareti için kalan mesafe
    Son km sıfırlamasından sonra katedilen mesafe boyunca 100 km.deki ortalama yakıt miktarı
    Anlık yakıt miktarı lt/100 km.
  • c4 fanclub sayfasi cökmüs, 1-2 gündür yok, umarim herkes buraya dolusur
  • Selamlar,

Ankaradan 2003 C3 1.6 Sxi (110hp) sahibiyim. Beni de kaydeder misiniz?
  • arkadaşlar çözemediğiniz olay anladığım kadarı ile ortalama hızınızı ifade ediyor
    yani bazan 80 km hız ile bazan 45 km ile bazan da 10 km ile gidiyorsunuz ya
    bord computer tüm bunların bir ortalamasını alarak size sunum yapıyor

• Bu benim C5. Hopa ile Borçka arasında Cankurtaran geçidinde çekilmiş bir fotoğraf. Aracıma çelik jant hariç hiçbir uygulama yaptırmadım ancak 25 Eylülde chip tuning uygulaması yapacağız. Daha çok aracın tork gücünü arttırmaya yönelik düşünüyoruz. Uygulama sonuçlarını burada sizinle paylaşacağım.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.