Şimdi Ara

Citizenle Unutulmaz Bir Gece (SS)li (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
4
Favori
21.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
221 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayni hikayeyi bayan arkadaslardan da beklyorum.SS li :)))

• Konuyu çok geç gördüm

• Forumun işsiz olduğunu bilirdim de sen bu konuda çığır açmışsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ferrari -- 23 Temmuz 2017; 12:3:36 >
  • Nedense bir zebani var diye düşündüm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Komik değildi !!
  • İşsiz ama bu iyiydi .

• Bu nası bi işsizlikmiş ya
  • Konu sahibi bursadan.

Bursa hakkinda bilgisi olmayanlari youtube da "bursa hokka oyunu" videosunu izlemeye davet ediyorum.

Herifler yuz yillardir dugunlerde birbirine yasliyorlar. Turkiyede eşcinsel evlilik serbest olsa bursa bayragi ilk sirada tasir. Enteresan bir memleket.

Not homofobik degilim fakat adamlarin geleneksellestirmesi sosyologlar tarafindan arastirilmasi gerektigi hissiyatini uyandiriyor

• Adam ugrasmis ya la guldurdu harbiden citizen elemani yataga atmis.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya bu citizen'nin annesi babası yokmu? Ahlaksızlar
  • ucav kullanıcısına yanıt
    Ve bir konya kadar yobaz bursa.

• quote:

Orijinalden alıntı: akrepyusuf

kız olsan tamamda erkek erkeğe bu neyin kafası

Belki citizen kız?

• Adam evli. Açılan konuya bak. İyi de prim toplamış. Yöneticiler konu silince hep ayar olurum ama bunun silinmesi hoşuma giderdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ucav

Konu sahibi bursadan.

Bursa hakkinda bilgisi olmayanlari youtube da "bursa hokka oyunu" videosunu izlemeye davet ediyorum.

Herifler yuz yillardir dugunlerde birbirine yasliyorlar. Turkiyede eşcinsel evlilik serbest olsa bursa bayragi ilk sirada tasir. Enteresan bir memleket.

Not homofobik degilim fakat adamlarin geleneksellestirmesi sosyologlar tarafindan arastirilmasi gerektigi hissiyatini uyandiriyor

Oyunun bursadan çıktığına dair buraya kanıt koyar mısın?

Koyamazsan lütfen özür dile

• mesuthaksoy kullanıcısına yanıt
    oyunun çıktığına dair kaynak derken? Geleneksel hangi oyunun çıkışına dair kaynak var?

Geleneksel olan birşeyin kaynağı nedir? Yörenin yaptığı adet alışkanlık vs dir. Size google araması gönderiyorum. Arama " BURSA GELENEKSEL OYUN" Çıkan sonuçlar ortadadır. Bahsi geçen oyuna dair tek bir video değil çeşit çeşit video mevcuttur.

dost sohbetlerinde de Bursalı dostlarıma sormuştum var mı böyle bir oyun diyerek onayladılar.

Eğer kaynak olarak sayarsanız buyrun Bu google araması

https://www.google.com.tr/search?q=bursa+geleneksel+oyun&oq=bursa+geleneksel+oyun&gs_l=serp.3..0i22i30k1l2.20401.28660.0.28965.21.18.3.0.0.0.156.2087.1j17.18.0....0...1.1.64.serp..0.21.2088...0j0i131k1j0i10k1j0i13i30k1j0i8i13i30k1.TwO0FaWlKew

yok nasıl çıktı derseniz ;

Türklerin Demir dağları eritip anadoluya göç etmesinin kaynağı ne ise bu oyunun kaynağıda orasıdır.

Bana göre bir oyun bir yerde oynanıyorsa oranın kültürüne geçmiş ise yazılı bir kaynağa gerek yoktur.

bu oyun bursadan mı çıkmıştır? bilemem. Bu oyun bursa da mı oynanmaktadır? Evet.

• quote:

Orijinalden alıntı: Forum1th

quote:

Orijinalden alıntı: akrepyusuf

kız olsan tamamda erkek erkeğe bu neyin kafası

Belki citizen kız?

hiç görmedim ama helalinden bi 15cm vardır

• quote:

oyunun çıktığına dair kaynak derken? Geleneksel hangi oyunun çıkışına dair kaynak var?

Geleneksel olan birşeyin kaynağı nedir? Yörenin yaptığı adet alışkanlık vs dir. Size google araması gönderiyorum. Arama " BURSA GELENEKSEL OYUN" Çıkan sonuçlar ortadadır. Bahsi geçen oyuna dair tek bir video değil çeşit çeşit video mevcuttur.

dost sohbetlerinde de Bursalı dostlarıma sormuştum var mı böyle bir oyun diyerek onayladılar.

Eğer kaynak olarak sayarsanız buyrun Bu google araması

https://www.google.com.tr/search?q=bursa+geleneksel+oyun&oq=bursa+geleneksel+oyun&gs_l=serp.3..0i22i30k1l2.20401.28660.0.28965.21.18.3.0.0.0.156.2087.1j17.18.0....0...1.1.64.serp..0.21.2088...0j0i131k1j0i10k1j0i13i30k1j0i8i13i30k1.TwO0FaWlKew

yok nasıl çıktı derseniz ;

Türklerin Demir dağları eritip anadoluya göç etmesinin kaynağı ne ise bu oyunun kaynağıda orasıdır.

Bana göre bir oyun bir yerde oynanıyorsa oranın kültürüne geçmiş ise yazılı bir kaynağa gerek yoktur.

bu oyun bursadan mı çıkmıştır? bilemem. Bu oyun bursa da mı oynanmaktadır? Evet.

İşte bu tamamen cahillik. Google da gördüğü birkaç videoyu kendisine kılavuz kabul eden ve protezine delil addeden bir ruh hali sizinkisi.

Gelmiş bana demir dağlardan bahsediyorsun, alakasız konuşmayalım.

Bana göre bir oyun bir yerde oynanıyorsa oranın kültürüne geçmiş ise yazılı bir kaynağa gerek yoktur

Demişsin, işte ben de sana bunu soruyorum. Bu oyunun bursa da oynandığını gösterir hiçbirşey yok. Bir mekan, Bursa ile tanınan bir ünlü şahıs vs gibi hiçbirşey yok ortada. Peki ne var? Google da YouTube da birkaç videoya bursa diye yazılması.

O zaman ben de 3 5 kişi bulayım birbirlerine parmak atsınlar mesela, videonun adına da Ankara parmak atma oyunu yazayım, eee ne oldu şimdi Ankaralılar bolbol birbirini parmaklar bu oyun da oraya mı ait oldu? Anlatmaya çalıştığım bu.

Yani belli bir yaşa konuma gelmiş birisi olduğunuzu düşünüyorum ama bu düşünce tavrınız beni gerçekten üzdü bunu belirtmek zorundayım.

Bir de diyorsunuz ki

Şimdi sen 2 tane video gördün ve üstün tarih bilgin ile yüzyıllardır bursalıların eşcinsel ilişkiler yaşadığını söylüyorsun. Büyük ihtimal osmanlı imparatorluğunu başkentlik yapan bu şehirden tüm Anadoluya yayılan insanlar da eşcinseldir, sonuçta bursa öyle ya.

Bu nasıl bir düşünce yapısı gerçekten merak ediyorum.

Hem yüzyıllardır bursalıların eşcinsellikte başı çeker diyorsun hem de kanıt sorduğumda bana YouTube da 2 abuk subuk bir oyunun videosunu gösteriyorsun.

Lütfen bana bu oyunun bursa yöresine ait olduğunu kanıtlar

Bursada eşcinselliğin diğer illere göre çok daha önde olduğunu gösterir kanıtlar

Göster (ama lütfen YouTube oyun videosu olmasın, adam gibi bilimsel kanıtlar, tarihi kayıtlar, istatistik verileri gibi şeyler olsun)

Eğer göstermezsen mesajlarını şikayet edip sildirteceğim bilgin olsun.

• mesuthaksoy kullanıcısına yanıt
    Mesajinizi alintilamak yerine direk cevapla secenegini kullaniyorum.

Buyrun mesajlari sildirtebilirsiniz benim acimdan bir sikinti yok fikrimi gorusumu her ortamda dile getiririm.

Bursali oldugunuzdan alinmanizi anlayisla karsiliyorum. Size yonelik bir soz tasimadigimi tekrar altini ciziyorum.

Fikrim belirli bir toplumu kiskirtmak kine vs yoneltme amaci tasimadi bir tespitte bulundum ve paylastim. Mesajlarimin silinmesi veya ceza almasi acikcasi umrumda degil. Umrumda olmamasi sizinle alakali degil forum yonetimiyle ve forumun aldigi haldendir yanlis anlasilmasin.

Delil ispat kanit vs konularina gelince ben bunlari boyledir hepsi boyle diyerek bilimsel bir makale yayinlamadim. Bilimsel bir tespitte bulunmak ise benim konum degil sosyologlarin konusudur. Ben muhendisim ve bir arastirma kanit vb nasil bulunur gayet iyi bilirim. Ama bunlar benim konum olmamakla beraber konu disi forumunda belirttigim goruslerdir. Goruslerimden oturu ceza almak beni 1 nebze uzmeyecektir bunuda ayrica belirtmek isterim.

Şahsinizi uzmus ve kirmis isem bundan dolayi ozur dilerim ancak bunlar goruslerimden oturu degil bir insani uzmekten oturudur

• quote:

Mesajinizi alintilamak yerine direk cevapla secenegini kullaniyorum.

Buyrun mesajlari sildirtebilirsiniz benim acimdan bir sikinti yok fikrimi gorusumu her ortamda dile getiririm.

Bursali oldugunuzdan alinmanizi anlayisla karsiliyorum. Size yonelik bir soz tasimadigimi tekrar altini ciziyorum.

Fikrim belirli bir toplumu kiskirtmak kine vs yoneltme amaci tasimadi bir tespitte bulundum ve paylastim. Mesajlarimin silinmesi veya ceza almasi acikcasi umrumda degil. Umrumda olmamasi sizinle alakali degil forum yonetimiyle ve forumun aldigi haldendir yanlis anlasilmasin.

Delil ispat kanit vs konularina gelince ben bunlari boyledir hepsi boyle diyerek bilimsel bir makale yayinlamadim. Bilimsel bir tespitte bulunmak ise benim konum degil sosyologlarin konusudur. Ben muhendisim ve bir arastirma kanit vb nasil bulunur gayet iyi bilirim. Ama bunlar benim konum olmamakla beraber konu disi forumunda belirttigim goruslerdir. Goruslerimden oturu ceza almak beni 1 nebze uzmeyecektir bunuda ayrica belirtmek isterim.

Şahsinizi uzmus ve kirmis isem bundan dolayi ozur dilerim ancak bunlar goruslerimden oturu degil bir insani uzmekten oturudur

Benim kişisel bir problemim yok açıkçası, genelleme yapmanızı doğru bulmuyorum.

Bir kere üslubunuz hoş değil, sadece birazcık empati yapın başka birşey istemiyorum

Ufak bir değişiklik yaptım yazınızda, bakın içine tüm arkadaşlarınız, abiniz babanız kardeşiniz hepsi girdi. Birisi size gelip ankara'da yüzyıllardır erkekler birbirine yaslıyorlar deseler sizi rahatsız etmez mi.

Şimdi şu paragrafı iyice okuyun ,geri kalan yorumu size bırakıyorum

Herifler yuz yillardir dugunlerde birbirine yasliyorlar. Turkiyede eşcinsel evlilik serbest olsa ANKARA bayragi ilk sirada tasir. Enteresan bir memleket

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.