Şimdi Ara

Çinlilere Noldu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyuna 4-5 aylk bir ara vermiştim geri başladım .. dikkatimi cekti artık cinlilerle hiç karşılaşmıyorum maradon onunde ts ve +9 takı satan yok .. sanırım abbyste walla hack kullanarak ts ve +9 takı cıkarma olayına K2 el attı bu mudur ? Çinlileride özledim he adamlar bi halttan anlamzdı Çinli diye pek onemsemezdim sağolsun bizimkiler bu konuda hiç aratmıyor onları (bazılar herkes değil tabi)

• LwL Kasıyorlar 2. serverlarda Hop ta veya dts slotunda oluyolar geçen bi itemsiz çinli buff - ac verip party heal basıodu adadzxczc nikli bi eleman valla carnacta 80 cogaldu bu aralar çinlilerin parmagı var sanırsam
  • quote:

Orjinalden alıntı: V-For_Vandetta

LwL Kasıyorlar 2. serverlarda Hop ta veya dts slotunda oluyolar geçen bi itemsiz çinli buff - ac verip party heal basıodu adadzxczc nikli bi eleman valla carnacta 80 cogaldu bu aralar çinlilerin parmagı var sanırsam

300 ac party heal basıyorsa en az 66 lvl olması lazım priestin bu adam dts slotunda kasssa ne olur kasmasa pp olsa bile max. 10k exp alır tahminen. 2. servera pek bakmadım 1. serverda bile party bulmak zor. ya da yattın rezzer bulmak vs. zor .

Sonuç : Bu adamların cidden basmıyor kafası. Grakon 2. serverda genelde paramun boş oluyor gidip orda kassınlar bari
    nato mermer nato kafa işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ryatsu -- 18 Ağustos 2008; 14:57:49 >

• Ya ben şunu anlamıyorum. Siz o adamların Çinli olduğunu nerden biliyosunuz. Konuştunuz mu onlarla. Yeni char açıp onları kasıp satan cafe sahipleri de olabilir bunlar. Adam 2 saat nick mi düşüncek.
  • 2. serverda hopa nasıl gidiliyor?
    Wallhack ile gidildiği söylentileri duydum da sen de mi whsin vendetta
  • quote:

Orjinalden alıntı: ssavas

Ya ben şunu anlamıyorum. Siz o adamların Çinli olduğunu nerden biliyosunuz. Konuştunuz mu onlarla. Yeni char açıp onları kasıp satan cafe sahipleri de olabilir bunlar. Adam 2 saat nick mi düşüncek.

Genelde nick sonlarına Cn koydukları için öyle bir kanı var.Bu arada çinliler su an olimpiyatları izliyorlardır
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gcalper

2. serverda hopa nasıl gidiliyor?
    Wallhack ile gidildiği söylentileri duydum da sen de mi whsin vendetta

Koxp adamım Hf le uzaya bile gidersin ayrıca dts deyken ts siz adamlara rawen çekiorm rawen hiçbirine vurmuor ha bazılarına vuruor ölüor 2 sn sonra adam kosarak tekrar gelior yani anlamadım gitti orayı bu adamlar cidden akıllı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Romst3rHERE

quote:

Ya ben şunu anlamıyorum. Siz o adamların Çinli olduğunu nerden biliyosunuz. Konuştunuz mu onlarla. Yeni char açıp onları kasıp satan cafe sahipleri de olabilir bunlar. Adam 2 saat nick mi düşüncek.

Genelde nick sonlarına Cn koydukları için öyle bir kanı var.Bu arada çinliler su an olimpiyatları izliyorlardır

onlar olimpiyalatıda izlemiyolardır kokusu çıktı işte çinliler gene çin malı bi olimpiyat açılışı yaptılar adamlar parayla seyirci tutmuşlar ...

• var dostum halen her serverde yerleri aynı maradonda tam merdiven dibinde ts kağıdı +9 çeşitli takı ve abys gem satıyorlar
    bide +1 silahlar satanlar var arada bi kırmızı kutuda koyuyorlar falan onlardamı çinliler.fiyatları küsürlü hep mesela impak koyuyo 1.675 gibi piyasadanda az ucuza koyuyorlar
  • maneste isilonları onlar kesiyor zor alıyoruz cogu zaman kutuyu
  • quote:

haklısın aslında ben orda 2 ayrı soru sormustum biri ts satanlar nerde digerleri cinliler. iç içe girmiş sorular sanki ts satanlar cinlilermiş gibi anlaşılıyor

tipik çinli özelliklerini sayıyorum sana;
    -isimlerinin sonunda CN vardır
    -clan isimlerinde China yazar
    -maradon, lufer, el morad, eslant ta genelde otururlar hiç partide goremezsin (çünkü bizimkiler almıyor genelde )
    -bdw de sw diye bağırırsın adam sw vermez ++++ acacaca ve CURE ister
    -konustugun zaman ingilizce cvp verir. ama genelde hiç konuşmazlar.

cok yabancıyla sohbet etme fırsatım oldu bu oyunda ama hiç bir zaman çinliyle muhabbet edemedim. bildiğin maloz çoğu.(biz d çok düzgün değiliz ama onlar tam numunelik )

• Ben de geçen gün lüferson da gördüm shadow seeker larda.
    Moradon yetmemiş lürsonu da ele geçirmişler.
    Dediğin gibi tw çektik yattı koşarak geri geldi.Tw tekrar yatırdı böyle 5-6 kere yattı sıkıldık bıraktık sonunda.
    Engel olmaya çalışıyorum bunlara gördüğüm yerde.Sinir oluyorum sırtımızdan geçiniyorlar.
  • pathos da bdw da rasladım geçen bir tanesine ama dediğin gibi artık eskisi kadar fazla değiller
  • Olympiada hala var adamlar shadow sekerleri tapulamışlar en gülünç yanı pm den ne yazsan ok diyorlar.Adamları sövüyorum ok diyor
  • şuraya bak 21.05 te çektim fotoyu cn' ler show yapıo herif 2 priestte party heal falan koyuyo soru soruom cvp yok

Çinlilere Noldu ?
  • burning ske'de lwl düsmeye calisiyorlardi.kestim burn leri.Pm atiyo

gogogogogogogogogogogogog diye xD
  • arakdaslar cinlileri bosverinde biz kendi icimizde koxp kullananlari yok etmeye bakalım bizim türkler koxp kullanınca iyi cinliler kullanınca kotumu yani birakin allah askına ya.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.