Şimdi Ara

Cinemaximum'larda %50 MaxiPuan!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
4
Favori
3.380
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2020 de de devam ederse fena sayılmaz.Eski maximum seans (9tl) kadar avantajlı olmasa da genede idare eder.
    Özellikle çarşamba halk günlerinde bilet 10 tlye gelir ama öğlen 12:30a kadar olan seanslarda geçerli.

Kampanya Ayrıntıları
    ​Cinemaximum’da 12:30’a kadar başlayan seanslarda %50 MaxiPuan!

İş Bankası Maximum özellikli kredi kartı*, Bankamatik Kartı ya da MaxiPara Kart ile tüm Cinemaximum’larda haftanın her günü 12:30’a kadar başlayan tüm seans film gösterimlerinde %50 MaxiPuan!

Türkiye’nin en büyük sinema zinciri Cinemaximum’larda İş Bankası Maximum özellikli kredi kartınız, MaxiPara kartlar ve Bankamatik Kartınızla kampanyadan yararlanabilirsiniz. Üstelik bu uygulamadan kampanya süresi boyunca IMAX ve IMAX 3D gösterimler de dahil olmak üzere dilediğiniz kadar faydalanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, biletinizi İş Bankası Maximum özellikli kredi kartınız, MaxiPara kartınız veya Bankamatik Kartınızla Maximum Mobil’den, Cinemaximum gişelerinden, Cinemaximum uygulamasından ya da Cinemaximum.com.tr’den almak!

*Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartları, Ticari Kartlar kampanyaya dahil değildir.

Uygulama Koşulları :
    1. Kampanya, 31 Aralık 2019’a kadar geçerlidir.
    2. Kampanya her gün saat 12:30’a kadar (12:30 dahil) başlayan tüm seanslarda, Cinemaximum gişelerinden, Cinemaximum uygulamasından, Cinemaximum.com.tr’den veya Maximum Mobil uygulaması ile bilet alınması durumunda geçerlidir. Saat 00:00'dan sonraki gece yarısı seansları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
    3. Yalnızca İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları, Bankamatik Kartları ya da MaxiPara Kartlar ile satın alınacak biletlerde %50 MaxiPuan kazanabilirsiniz.
    4. Kampanyadan Maximum Kartınızın yanısıra, Maximiles, MercedesCard ve İş’te Üniversiteli kredi kartlarınız ile de yararlanabilirsiniz.
    5. Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartları, Ticari Kartlar kampanyaya dahil değildir.
    6. Cinemaximum gişeleri dışında (Çağrı Merkezi, Kiosk vb.) alternatif kanallardan alacağınız biletlerde Cinemaximum liste satış fiyatları geçerli olacaktır.
    7. Kampanyaya IMAX, IMAX 3D ve CGV ARTHOUSE film gösterimleri de dahil olup, VIP salon, 4DX, 4DX 3D, D-BOX, Starium, Tempur, Screenx, Skybox, Sky Auditorium, Premium Salon ve Gold Class salon gösterimleri hariçtir.
    8. Maximum Seans bilet fiyatları 3D ve IMAX 3D filmlerde kullanılan gözlük bedelini içermemekte olup, gözlük bedeli işletme tarafından ayrıca ücretlendirilebilmektedir.
    9. Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir harcama önkoşulu ya da kayıt zorunluluğu bulunmamaktadır.
    10. Kampanya kapsamında alınacak biletler hiçbir şekilde ek bir promosyon veya indirim ile birleştirilemeyecektir.
    11. İş Bankası, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
    12. Kampanya şartlarına uygun sinema bileti alımında bilet tutarının %50’si kadar MaxiPuan işlem yapılan karta yüklenecektir. Satın alınan biletin iade edilmesi durumunda, ilgili MaxiPuan geri alınacaktır.

• Sabah namaza giderim sinemaya değil:) zaten yıl sonuna kadar yapmışsın bir de sabah koyuyor sanki lise talebesinde maximum kart var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haftaiçi öğlene kadar kim sinemaya gidecek merak ettim. Kampanya yaptık demek için yapılmış resmen.

• 2 IMAX biletine 87₺ istiyor, kafayı yemiş bunlar. Önceki kampanyada bilet en son 8₺ydi.
  • Puan ne zaman yatacak ne zaman geri alacak onu belirtmemis, aninda yatar geri alinmaz anlamina gelir bu. Bari surekli olsun bu kampanya. Carsamba gunleri 8 tl ye gelir burada :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilal_176 -- 13 Aralık 2019; 10:3:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unlevel

Haftaiçi öğlene kadar kim sinemaya gidecek merak ettim. Kampanya yaptık demek için yapılmış resmen.
    haftanın her günü diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi euc2007 -- 13 Aralık 2019; 9:40:21 >
  • maksimumum seans en son 8 tl diye hatırlıyorum,tek bilettemi geçerli bilet sınırı varmı acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzmir'de Cinens sinemaları var. Şimdilik biletler 12TL civarında. En uygun oralar diye düşünüyorum. Geçen gittim gayet iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

maksimumum seans en son 8 tl diye hatırlıyorum,tek bilettemi geçerli bilet sınırı varmı acaba
    Yoktur bence

• * Kampanya kapsamında alınacak biletler hiçbir şekilde ek bir promosyon veya indirim ile birleştirilemeyecektir. maddesine göre öğrenci indiriminde alınan biletler geçerli olmayacak mı ?
  • istinyepark imax 3d 39.50 kr. öğrenci. sabah 11 de gideceğim bir de. bi de maxipuan hahaha. yani paparası olmayan kullanabilir. yada haftada iki kez giden, sabah kimse yokken sinema izlemek isteyen. 2020de devam eder bence. yoksa maximum kartı sinema için tutan arkadaşlar var, mesela ben. kapattırmaya doğru gidiyor bu şekilde kampanyalarla.

fırsat paylaşımı için teşekkürler

• Bize puan degil ucuz bilet versin

• oyuncak kartlarda kredi kartlarında hepsi kampanya yapmaya başladı o fiyatlara kaç kişi gidebilir. 3 kişi gitsen 16 dan 48 az değil. ya sinemaları kapayacaklar yada uygun fiyatlara getirmek için kampanya yada başka türlü indirecekler.
  • papara 2020 sonuna kadar uzatırsa kampanyasını , buna hiç gerek kalmaz.
  • Bu kampanya ne zaman başlıyor?
  • Sinema fiyatlarına bi çeki düzen versinler gidelim, içine ettiler eski kampanyaların.
  • son çırpınışlar. batar inşallah.

• brkprlk35 kullanıcısına yanıt
    bende gidiyorum hocam hem daha uygun hem ferah fazla kişi olmuyor vodafone freezonelu birinden kod al perşembe ve pazartesileri 1 bilet alana bir bilet bedava geliyor
  • bende bunu bekliyordum maximumu kapattırmaktan vazgeçtimgüzel kampanya önceden 8 e alıyorduk 10 liraya gelir.bu enflasyonda fena değil

• okan_cehapelioglu kullanıcısına yanıt
    Maalesef sadece Cumartesi veya Pazar günü kültür sanat etkinliklerine katılabiliyoruz. İş-güç yüzünden hafta içi çok zor..

Ama paylaştığın için çok teşekkür ederim illa işine yarayan çıkar
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.