Şimdi Ara

Çin tablet romları birbirine uyarmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar rockchip 3188 işlemcili tablet almayı düşünüyorum. codegen quatum 101 modeli var ama yazılımı pek stabil değil. aynı özellikte artesin q1003 modeli var. artesin romu codegene yüklenirmi. marka cihazlarda olmuyor böyle şeyler ama çin cihazları sonuçta, yükleme şekillerine baktığımda programlar filan yöntemler aynı hep.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emresalvation -- 3 Haziran 2014; 16:05:22 >

• Sadece islemci ile bitmiyor

Ornek vereyim samsung galaxy s3 cihazim var

Ben temasek yukleyince takilmalar vb

Arkadasimin telefonuna temasek yukledim fistik gibi :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -ForeverY- kullanıcısına yanıt
    telefon olayında romlar farklı hocam hiç karıştırmamak lazım. çin meşelli cihazların genelde ekran anakart işlemccı aynı sadece kasayı farklı yapıyolar. romlar birbirine uyuyo diye biliyorum çünkü artes tabletlere çindeki ismi pipo olan cihazların romlarını yüklüyolar. emin olmak için bir daha sorayım dedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emresalvation

telefon olayında romlar farklı hocam hiç karıştırmamak lazım. çin meşelli cihazların genelde ekran anakart işlemccı aynı sadece kasayı farklı yapıyolar. romlar birbirine uyuyo diye biliyorum çünkü artes tabletlere çindeki ismi pipo olan cihazların romlarını yüklüyolar. emin olmak için bir daha sorayım dedim.

Hocam benim demek istedigim temelde aynidir ama boarddaki degisiklikler uyumsuz kilar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • doğru diyosunuz en ufak değişiklikte uymaz.aynı çözünürlükte farklı marka lcd olunca bile uymuyo ama geneli klon cihazlar. adam sadece ismini değişiyor bide romunu türkçe yapıyor veriyor piyasaya.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.