Şimdi Ara

#Çin Malı Android Tabletler Rehberi,Destek ve Tavsiye - Ana Konu# (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.218
Cevap
99
Favori
846.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tepki toplayabilirim ama size şunu söyleyebilirim.
    Çin malları 2 ayrılır,

1) Türkiyede getirilen satılan çin malları ( sizin bahsettiğiniz bu ) bizim esnaf en ucuzunu yaptırmak isteyince ucuz etin yahnisi oluyor.

2) Yurt dışından aracısız direk aldıklarınız. ( gerek dealextreme, focalprice, diytrade vsvs ) buralardaki mallar ile Türkiyedeki malları incelemeden kimsede atıp tutmasın arkadaş. Dealextremeden telefon dahil neler almadık neler... Hepsininde kalitesi iyiydi. Ama Tr de satılan çin malları çok kötü elinizde kırılıyor.

Artık karar sizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caca40 -- 29 Temmuz 2010; 15:44:03 >
  • Divx,mkv,mp4 vs. videolar açabiliyormu film izlemek için?Müzik açık + msn + internet performansı nasıl?

• iyi fiyata satıyon hacı satarsan :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: HasTR

iyi fiyata satıyon hacı satarsan :D

Yok satmıcam 1 tl giriyorum kabul etmiyor 99999 tl giriyorum kabul etmiyor bende 750 yazıyım dedim ilanı resimleri yüklemek için verdim
  • fiyat benimde dikkatimi çekti ama zaten ortada kandırıcı bir durum yok kocaman yazıyor çakma diye alan da bunun bilincinde olur zaten. istersen onu İpad Stil diye değiştir. ürün hakkında birazdaha yorum yaparmısın? mesela video izlerken 520 daki gibi akışkanlık mevcutmu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: caca40

fiyat benimde dikkatimi çekti ama zaten ortada kandırıcı bir durum yok kocaman yazıyor çakma diye alan da bunun bilincinde olur zaten. istersen onu İpad Stil diye değiştir. ürün hakkında birazdaha yorum yaparmısın? mesela video izlerken 520 daki gibi akışkanlık mevcutmu?

Fiyatı düzelttim cihazı satmıyorumValla öyle hd kalitesinde yani kaliteli video biraz zor izlenir kasar normal videolar izleniyor.Hafıza kartı olmadığı için video atamadım alayım atıcam
  • Tv'lisinin linkini verebilecek yada pm atabilecek var mı? Bulamadım da. Bir mümkünse hareket sensörlü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e.kale -- 29 Temmuz 2010; 16:57:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: e.kale

Tv'lisinin linkini verebilecek yada pm atabilecek var mı? Bulamadım da.

• hayırlı olsun , takip edeceğim konuyu...
  • Şarj durumu nasıl hocam özellikle bu konuda bizi bilgilendirirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: e.kale

Tv'lisinin linkini verebilecek yada pm atabilecek var mı? Bulamadım da. Bir mümkünse hareket sensörlü.

Yok mu bilen biri?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BaDRuLe

keşke sipariş etmeden bir konu açsaydın. işlemcisi CPU: VIA MW8505 600MHz. bu işlemci ne yazıkki 266 mhz de çalışıyor. ve üzeri ancak oc ile mümkün. sen kullanırken büyük ihtimalle 300 ila 350 mhz arasında kullanacaksın otomatikman ve emin ol internette sörf yapamazsın.

flash içeren sitelerde sorun yaşayacaksın ve günümüzdeki sitelerin büyük çoğunluğu flash içeriyor. özellikle youtube senin için imkansız değil de işkence olacak.

ram ve ya hdd upgrade etmeyi düşünme bile çünkü bildiğin pdalardaki gibi ram ve hdd(flash) borda gömülü geliyor. kamerasının 1.3 mp olması önemli değil çünkü kamerayı kullanabileceğin bir program şu anda yok. yani msnde kameralı konuşmak istersen avcunu yala derim.

cihazda avi filmleri encode etmeden izleyemezsin. bu cihazlardan her ne kadar almayın diye bas bas bağırsamda herkes alıyor. artık bir şekilde cihaz eline geldiğinde test edersin ve beğenmezsen elden çıkartmaya bak acilen.

özet: geçmiş olsun.

Çok abartmışsın...

• quote:

Orijinalden alıntı: caca40

Şarj durumu nasıl hocam özellikle bu konuda bizi bilgilendirirseniz sevinirim.

Bkalım bugün sarj ettim kullanıyım ne kadar gidicek ama en az 2-3 saat gider full kullanımda
  • turkiyeye bilerek en kotu cakmadan getiriyorlar. maliyeti daha düşük herhalde
  • Peki alette takılma var mı? 600 Mhzlik işlemcisi ve 128 MB RAM'i yetiyor mu alete? 3 Boyutlu oyun varsa deneyebilir misin?

quote:

Orijinalden alıntı: mert.1907

bunların radyasyon değeri nasıl ki? bu çin çakması telefonlar gibi değildir inşallah

Ya adamın aldığı şey telefon değil ki.
    Tek bağlantısı yani tek radyasyon yaratacak şey Wi-Fi bağlantısı.onun da etkileri için:

http://forum.donanimhaber.com/m_13424336/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XRacer -- 29 Temmuz 2010; 18:18:28 >

• içinde java işletim sitemi var beş para etmez ...

javadan yapılmış android görünümlü bi cihazı android işletim sistemi var diye kandırmışlar ....

zaten videoyu iyi izlediyseniz anlarsınız ... içindeki bütün uygulamalar java

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -JonTurk- -- 29 Temmuz 2010; 19:06:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -JonTurk-

içinde java işletim sitemi var beş para etmez ...

javadan yapılmış android görünümlü bi cihazı android işletim sistemi var diye kandırmışlar ....

zaten videoyu iyi izlediyseniz anlarsınız ... içindeki bütün uygulamalar java

• off konuyu baştan sona kadar okudum çok heycanlandım gümrükte takılma olmadan geldi demek? acaba şans işimi bu..
    detaylı inceleme yapar mısın? 1 hafta sonra da memnun kalırsan bende patlatacağım 1 sipariş şarjı nkdr gider acep
  • alımı sanırım paypal ile yaptın. satıcıya hediye olarak gonderim yap filan dedin mi yoksa direk fatura tutarıyla mı geldi. birde kullanım videolarını eklersen seviniriz forumca :)
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.