Şimdi Ara

Çin'de Xiaomi Mi6 satın aldım: Fiyatlar nasıl ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
2
Favori
4.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Erdi abi telefonu incelemeden sonra bana satabilir misin?

• İnceleme de bekliyoruz, teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Telefona ben de talibim.

• Vay be çok iyi. Emeğine sağlık.

• Şu videoları izledikten sonra en azından bir yorum yazmam gerektiğini düşündüm. Erdi başgan seni tebrik ediyorum. Teşekkürler.

• Elinize sağlık, güzel inceleme olmuş.
  • çinden getirttim, 1 haftadır kullanıyorum 6gb / 64gb versiyonu. sizden ricam içindeki saçma çin uygulamalarının olmadığı rom yükleniyor mu? değilse bu uygulamaları silebiliyor muyuz? 7.1.1 çalışıyor ama split screen özelliği ben mi bulamadım? global rom muş sanıyorum ama klavye bile çince ya, google play store kurmak bile ızdırap oldu. gmail hala çalıştıramadım mesela. gerçekten şık ve kaliteli telefon ama nolur bu ve bunun gibi bir milyon soruma cevap olacak çooooook detaylı bir inceleme hazırlayın :) google play in telefona nasıl kurulacağını ismi lazım değil rakip teknoloji sitesinden öğrendim gerisini de sizden öğrensem tamamdır :)

• Fiyat güzel gerçekten. 30$ insan çalışıyor falan muhabbeti var ya. Demek ki emekçi hiç kimse kullanamiyor bu cihazları. Iphone ve samsung un fiyatlarını da cok merak ettim. Keske onları da cekseydin. Yada aklında kalan fiyat varsa paylasabilir misin? Note 4x in fiyatına hasta oldum resmen 1499 yuan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FIRAT_G_ -- 16 Haziran 2017; 19:12:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir güzel video daha teşekkürler güzel insan..

• Videoyu hangi cihaz ile çektiniz?

• cok guzel bir video olmus Erdi abi ellerine saglik, merakla bekliyecez incelemesini

• elimizde yok yarın gelin demeye çalışıyor hahaha :D

• quote:

Orijinalden alıntı: FIRAT_G_

Fiyat güzel gerçekten. 30$ insan çalışıyor falan muhabbeti var ya. Demek ki emekçi hiç kimse kullanamiyor bu cihazları. Iphone ve samsung un fiyatlarını da cok merak ettim. Keske onları da cekseydin. Yada aklında kalan fiyat varsa paylasabilir misin? Note 4x in fiyatına hasta oldum resmen 1499 yuan

Iphone fiyatlarına Apple Çin sitesinden bakabilirsin;
    https://www.apple.com/cn/shop/buy-iphone/iphone-7

Çin'deki Samsung veya başka model telefon fiyatları için de şu siteden bakabilirsin;
    www.tmall.com

Ayrıca 30 dolara çalışan muhabbeti 10-15 yıl öncede kaldı, artık 2000-2500 rmb altına kimseyi çalıştıramıyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zepharoth -- 16 Haziran 2017; 21:49:55 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Seviye atlamak budur helal olsun elinize sağlık

• Emeğe saygı

Şu telefon net f/p cihazdır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • elmariacci kullanıcısına yanıt
    1600 e fiyat performans kralıdır. Fazlasında 1200 lük mi5s fiyat performans kralıdır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 17:15 civarındaki kadının açtığı fenerin aynısını geçen ziyaret ettiğim Zonguldak'ta annem pazardan almış, birebir aynısı. :) made in china yazıyor kocaman tabiiki.

• Erdi bey telefonu incelerken kesin hayran kalıp kendi kullanacak?? satacağım dediğine göre apple cı sanırım kendisi ::))
  • Vlog için teşekkürler. Mi5 incelemeside TRdeki en iyi incelemeydi Mi6 ondan daha güzel olur sanırım

Bu arada telefonu almak için Çekilişe katılmak istiyorum
  • erbi bey telefona bende talibim, parayı dilerseniz hemen gönderebilirim. satılacağı zaman haber verirseniz sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.