Şimdi Ara

Çin'de Xiaomi Mi6 satın aldım: Fiyatlar nasıl ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
2
Favori
4.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • erdi hocanin netteki arizasini düzelttiler heralde sonunda video gelmiş :)

• 12:30 Daki kapaklı telefona bittim. :(

• Erdi Bey e canlı canlı yaşattığı alışveriş macerası için teşekkürler. İncelemeyi bekliyoruz...

• mi max mıydı, mix miy di siyah olan,

max sa siyahını ilk defa gördüm ..
  • Aliexpress candır keşke oradan oteline söyleseydin. Çingene gibi o satıcılar ne öyle ya insan 2 kelime İngilizce öğrenir!

• emeğine sağlık güzel video olmuş.

• video çok güzel

eline sağlık usta

bu arada herkes telefona talip ben kulaklığı alırım valla

birde incelemesini yaparsınız, ricam şudur ki mi6'ya alac flac vs lossless müzik atıp inceleyin

görelim nasılmış

• quote:

Orijinalden alıntı: Cosster

Kafamda tek kalan soru işareti kulaklık çıkışı kalitesi... Mi5 berbattı bu konuda Mi6 nasıl acaba? Gsmarenada htc 10 ile bir tutmuşlar ama pek inandırıcı gelmedi...

ses sistemine bağlayıp mı test ettiniz de zayıf gördünüz? yoksa kutudan çıkan kulaklıkla mı yorum yapıyorusunuz? kutudan çıkan kulaklık kötü olabilir.ondan telefon görüşmesi yapmanın ötesinde fazla bişey beklememek lazım.çıkış kalitesinden daha kayıpsız müzik dinlemek için 200tl'ye düzgün bir marka kulaklık alacaksınız.mi5 de mi6 da s8 olsun iphone7 olsun muadil kalitede ses çıkışına sahip telefonlar.gsmarena ölçümleri hata yapmaz çünkü her telefonda aynı kulaklık üzerinden test yapıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aycibin

quote:

Kafamda tek kalan soru işareti kulaklık çıkışı kalitesi... Mi5 berbattı bu konuda Mi6 nasıl acaba? Gsmarenada htc 10 ile bir tutmuşlar ama pek inandırıcı gelmedi...

ses sistemine bağlayıp mı test ettiniz de zayıf gördünüz? yoksa kutudan çıkan kulaklıkla mı yorum yapıyorusunuz? kutudan çıkan kulaklık kötü olabilir.ondan telefon görüşmesi yapmanın ötesinde fazla bişey beklememek lazım.çıkış kalitesinden daha kayıpsız müzik dinlemek için 200tl'ye düzgün bir marka kulaklık alacaksınız.mi5 de mi6 da s8 olsun iphone7 olsun muadil kalitede ses çıkışına sahip telefonlar.gsmarena ölçümleri hata yapmaz çünkü her telefonda aynı kulaklık üzerinden test yapıyorlar.

Benim içinde ses kalitesi çok önemli bir unsur. Ancak sadece htc nin cihazları memnun edici bir düzey sunuyor.
    Özellikle desilbel olarak ses çıkışları htc hariç vasatlar. İyi bir kulaklıkta htc 10 hariç hepsi anfisiz bir işe yaramıyor.

• videolar için teşekkürler. incelemeyi de sabırsızlıkla bekliyoruz. bu arada telefona ben de talibim artık kura çekersiniz Erdi bey
  • Hayat size güzel :)

• 08:25 Çinli Kezban tavırları

• O fiyata herkes ister onu cekilişle satın :D istekliler arasindan :D

• Incelem sonrasi almaya talibim

• quote:

Orijinalden alıntı: vixx

Aliexpress candır keşke oradan oteline söyleseydin. Çingene gibi o satıcılar ne öyle ya insan 2 kelime İngilizce öğrenir!

Aliexpress Cin icine satis yapmiyor, onun icin taobao veya tmall'dan almasi gerekirdi.
  • Bende şahsen satın almaya talibim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: aycibin

quote:

Yoo bildiğin Xiaomi hibrit kulaklığa bağlıyorum S6 bariz şekilde daha iyi ses veriyor kafa üstü kulaklıklarıda besleyemiyor ses şiddeti çok zayıf. Ayrıca Xiaomi cihazların kutudan kulaklık çıkmıyor. Tıpkı gsmareda söylendiği gibi kulaklık çıkışı zayıf mi5in.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cosster -- 16 Haziran 2017; 12:59:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Herkes senin incelemeni bekliyor bu arada ben de talibim telefona 😄

• quote:

Orijinalden alıntı: ERIKCI

webtekno'nun yaptığı "xiaomi mi6 incelemesi" değil "biz xiaomi mi6 aldık" videosuydu bence. donanımhaber standartlarında bir inceleme bekliyoruz :))

Erdi başgan gerekeni yapar webteneke de neymiş

• Kafa üstü kulaklığın modeli nedir?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.