Şimdi Ara

- (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
997
Cevap
184
Favori
95.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi last_uk -- 2 Aralık 2014; 10:29:35 >
  • otobüsler kalabalıkmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: last_uk

Çincen veya ingilizcen var mı ? varsa seviyleri nelerdir ?

kimle gittin acaba ?

yüksek lisans için düşünüyorum bende.

SEN NEDİYON LAN DEĞİŞİK.
  • Hong konga gdeydin dünyanın en gelişmiş yerlerinden biri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boy ortalamaları nedir?
    Ayrıca ss'larla desteklemeni bekliyoruz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ch4ylak

Boy ortalamaları nedir?
    Ayrıca ss'larla desteklemeni bekliyoruz..

1.60 ile 1.70 arası hocam uzun insan yok pek
    Resim çekip yükleyecem en kısa zamanda şimdi cafeden ayrılıyorum havaalanına gidicez rehberle beraber yeni bir türk arkadaş gelicekmiş onu karşılayacaz.Benimle beraber 4 kişi var bu okulda ben ilk gelenim bugun birtanesi geliyor diğer 2si önümüzdeki günlerde gelecek 1 tane kızmış hiçbirini tanımıyorum daha.Şimdilik görüşmek üzere arkadaşlar buraya göre akşam üzeri girerim gene.Arada 5 saat fark var ileri burası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orbjk -- 1 Eylül 2012; 11:40:53 >
  • Benden sana tavsiyeler kışın çinde maske tak ameliyat cünkü sars virusu yayılmaya başlamış yeni haberde duydum pekinde 56 ölü 129 şüpheli olum var.
    Birde sakın parayla cinsel ilişkiye girme AIDS hastalığı cok yaygın. sakın kavga etme ucan tekme yiyebilirsin
  • geneleve gittin mi ?
    televizyonda nasıl programlar var ?
    internet cafelerde gerçekten 300 tane felan mı masa var ?
  • İnternet cafeye gitmedim hiç görmedimde çevrede :D
    Cinsel ilişkiye parayla kesinlikle girmem hocam ama o sars olayı korkuttu beni şimdi açıkcası
    Neyse şimdilik iyi günler
  • kimsede dememiski arkadas cinde türkce klavye mi var ? ss koy inanalim.
  • Çince öğrenmek için mi ordasın bro? Yani üniversite falan mı yoksa dil eğitimi için mi?

• içinde misin?

• Hocam şu shangaida bulunan arkadaşinizin ismini öğrenebilir miyim mahsuru yoksa?

• quote:

Orijinalden alıntı: Orbjk

quote:

Çincen veya ingilizcen var mı ? varsa seviyleri nelerdir ?

kimle gittin acaba ?

yüksek lisans için düşünüyorum bende.

Çincem hiç yok ingilizcem iyi seviyede hocam.
    Tek geldim rehberim var burada 3 yıldır burada olan bir türk.Çincesi süper :D Çin dili ve edb. okumuş burda 1. falan olmuş çalışkan biri yani.

quote:

Orijinalden alıntı: Kergiday

otobüsler kalabalıkmı?

Çok kalabalık ama aşırı ucuz yani türkiyede karşılığı olmayan paralarla biniyoruz otobüse gerçi metro hattıda çok geniş.Metro 2 yuan istediğin uzaklığa ve istediğin aktarmayı yapabiliyorsun aynı fiyatta kalıyor.Taksilerde ucuz havaalanından yurda 2 saatte geldik 100 yuan tuttu.Türkiyede 2 saat taksi kimbilir kaç para tutardı :D

quote:

Orijinalden alıntı: Psikotrex

Hong konga gdeydin dünyanın en gelişmiş yerlerinden biri

Hocam çine geldim çünkü çin gitgide gelişen bir ülke ve ticarette 1 numaralar onlarla ticaret yapmayan ülke yok.Çince öğrenmek gerek türkiyede gerek diğer ülkelerde aşırı iş imkanları sunuyor süper maaşlarla yani ilk hedefim çinceyi süper öğrenmek gerekirse 1 yıl fazladan hazırlıkta kalırım dili öğrenmek için.

Dostum rehberim çok iyi filan demişsin. Çince bilen biri orada turistlere rehberlik yapsa iyi para kazanır mı ? Senin rehberin ne kadar kazanıyor ? :D Amacım trollemek filan değil cidden merak ediyorum.

• Kardeşim 8 senedir çin de okul bitti şuan şanghayda çalışıyor pekinde de tanidiklar var ihtiyacın olursa haberin olsun
    Bende sene başında şanghaya gittim gezdim güzeldi

• Cenin ve köpek yiyorlar mı?
  • Uygur Türklerini kendi gözünden geniş bir şekilde anlatır mısın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Yasin. -- 1 Eylül 2012; 17:28:57 >
  • Kaldığının yerden ve çevrenden SS'ler bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Musculation

kimsede dememiski arkadas cinde türkce klavye mi var ? ss koy inanalim.

Hocam kendi bilgisayarımı götürdüm herhalde :D ayrıca şuana kadar gördüğüm klavyeler hep latin alfabesi yani oda arkadaşımın ki ve öğrenci işlerindeki bilgisayarlar.

quote:

Orijinalden alıntı: Twanche

Çince öğrenmek için mi ordasın bro? Yani üniversite falan mı yoksa dil eğitimi için mi?

İlk önceliğim çince öğrenmek ilk yıl hsk diye bir sınav var dil eğitimi bittikten sonra ona giricem aldığım puana göre ya uluslararası ticaret ya da yazılım müh. e giricem inş.

quote:

hangi üni ?

bölüm ne ?

lisans mı yüksk lisans için mi ordasın ?

oraya nası gittin okulla bağlantı vs. burda hangi firma aracılık ediyor ?

sıfırdan biraz özet geçebilirmisin bilader?

Communication University of China
    Şuan için dil hazırlık bölümündeyim.
    Lisans için geldim.
    Hepsini harbiyedeki çin kültür firması halletti 850 $ danışmanlık ücreti alıyorlar.

quote:

Orijinalden alıntı: 4Motion*

hocam insanlari nasil umursamaz yuzsuz kotu insanlar m

Hayır gayet güleryüzlü yardımsever hoş insanlar.

quote:

Orijinalden alıntı: gandalfvari

Hocam şu shangaida bulunan arkadaşinizin ismini öğrenebilir miyim mahsuru yoksa?

Hocam ismi Çağlar soyadını vermiym

• quote:

Orijinalden alıntı: MayTheTriforceBeWithYou
    Dostum rehberim çok iyi filan demişsin. Çince bilen biri orada turistlere rehberlik yapsa iyi para kazanır mı ? Senin rehberin ne kadar kazanıyor ? :D Amacım trollemek filan değil cidden merak ediyorum.

Kazanıyor hocam rehberlik yapıyor burda bi okulda türkçe öğretiyor burdan mal alıp türkiyeden isteyene satıyor yani sipariş usulü daha yaptığı birçok iş var akıllı adam :D

quote:

Orijinalden alıntı: wortexxx

Kardeşim 8 senedir çin de okul bitti şuan şanghayda çalışıyor pekinde de tanidiklar var ihtiyacın olursa haberin olsun
    Bende sene başında şanghaya gittim gezdim güzeldi

Tamam hocam teşekkür ederim

quote:

Orijinalden alıntı: Türkuaz

Cenin ve köpek yiyorlar mı?

Cenini sormadım da köpek eti oluyor eşekde var :D ama heryerde yokmuş ben şuan görmedim rehberim söyledi

quote:

Orijinalden alıntı: .Yasin.

Uygur Türklerini kendi gözünden geniş bir şekilde anlatır mısın?

Hocam o konu için çok erken sanırım daha hangisi uygur handisi çinli ayırt bile edemem.Henüz bir fikrim yok.

Edit: Bu arada resimler yarın geliyor özellikle çekmemi istediğiniz şeyler varsa belirtin.Ayrıca yarın bu işin hikayesinide uzun uzun yazıcam interneti alınca odaya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orbjk -- 2 Eylül 2012; 10:38:59 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.