Şimdi Ara

CILKI ÇIKTI ARTIK - Hız yok - İnternet Yok - Zonguldak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Zonguldak tamamen bitmiş durumda. Evde olan sorunun çok daha fenası şuan iş yerimde mevcut. 2 gündür internet yok. Burası iş yeri diyorum cevap bile yok. İlgilenen Allahın kulu yok. Buradaki arkadaşa yazıyorum ancak o da okumuyor bile.

Hadi evde idare ediyorsun mobil filan ancak iş yeri dememe rağmen ilgilenmemeleri çok büyük sorumsuzluk.
  • Zonguldak için ne kullanalım var mı tavsiyesi olan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheRad67 kullanıcısına yanıt
    Kablonet alt yapısı varsa düşünmeden geç. Kafan rahat olur en azından. Yoksa sakın tt ve superonline gibi yerlerden hizmet almaya devam et. Böyle firmalar küçük şehirler de çok kafa ağrıtır.

• Kablonet yok tt 35 mbps için 114 TL teklif etti onu düşünüyorum şuan

Şehrinizde varsa NetGalaksi Taahütsüz deneyebilirsiniz.
  • muratoto kullanıcısına yanıt
    Turknet başvurdum arada çok fark yok diye iptal etmeyi düşünüyorum yine en kötünün iyisi tt galiba

Alt yapı tt altyapısı olduğu için hepsi aynı şeyin laciverti tt alın küçük şehir için türknet pek iplemez büyük şehirleri diye düşünüyorum kullanan varsa küçük şehirde yazabilir.

• Zonguldak ilçeleri ile birlikte internet konusunda biraz sıkıntılı, bir dönem oradaydım. Altyapı olsa da kolay arızalanabiliyor. Dağıtım dolabı su almasa ankastre, ankastre su almasa bakır bir yerinden su alıyor. Genel olarak oradaki ekiplere problemli gözüyle bakıyorum. Bazı sitelerde Türksat altyapısı mevcut, bu altyapı üzerinden internet almanızı tavsiye ederim. Yoksa TT alın, iyi kötü sorununuzu çözdürebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NT2L -- 14 Eylül 2020; 1:38:2 >
  • NT2L kullanıcısına yanıt
    Türksat maalesef yok önceliğim bu yöndeydi fakat sonra türknet netspeed düşündüm ama yine kötünün iyisi diyerek ttde karar kıldım yarın vdsl modem alıp 35 mbps için başvuru yapacağım 16 mbps de 12-13 görüyordum hayırlısı artik

Ben merkezde oturuyorum, turknet 100 mbit kullanıyorum. Arada kafayı yedirtiyor ama taahhüt vereceğime turknet devam ederim dedim.
    Nerede oturduğunu söylersen telekomda arkadaş planlama müdürü sorarım ne hız alabilir diye.

• _CHARLOTTE_ kullanıcısına yanıt
    Valla 35 mbps turktelekoma geçtim üzülerek iyinin kötüsü diye şuan 31-32 mbps alıyorum bakalım

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.