Şimdi Ara

Çılgın Türkler dünyaya meydan okuyor; 7GHz'in üzerine çıktık, üç dünya rekoru kırdık! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
216
Cevap
3
Favori
56.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bilgi sahibi olmadan, fikir sahibi olunmaz...

Maalesef çoğu kimse hiç bir bilgisi olmadığı konularda bilinçsizce yorumlar yapıyor. İnşallah OC kültürü biraz daha artar da artık bu saçma sapan yorumları görmeyiz...

Sıvı azot konusunda bir video çektim. Gördüğünüz gibi o kadar korkulacak bir yanı yok...

• İsterse 10 ghz çıksın stabilite olmadıktan sonra...Kontrolsüz güç güç değildir.
  • tebrıkler
  • bizim milletimize vercen pahalısını hakkını veriyomu diye sormaz

tmm en iyi işlemci inteldedir ama fiyatının hakkını veren kim ?
    eş bütçede hangi sistem daha iyi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eagle58

Bilgi sahibi olmadan, fikir sahibi olunmaz...

Maalesef çoğu kimse hiç bir bilgisi olmadığı konularda bilinçsizce yorumlar yapıyor. İnşallah OC kültürü biraz daha artar da artık bu saçma sapan yorumları görmeyiz...

Sıvı azot konusunda bir video çektim. Gördüğünüz gibi o kadar korkulacak bir yanı yok...

Ben de tam bu videoyu izliyordum.

• quote:

Bilgi sahibi olmadan, fikir sahibi olunmaz...

bu super olmuş işte

ayrica arkadasin biri stabil olmadiktan sonra neye yarar yazmiş...oda cok komik

videoda prime vs gibi testleri yaptiklarini gormuyor sanirim

• Boş işler.
  • Zaten bu forumdaki AMD'ciye göre forum yönetimi Intelci, Nvidia'cı; Intel'ciye, Nvidia'cıya göre AMD'ci.
  • baba mataraya ayran kor gibi sıvı azot döküyor. bizim de sıvı azotumuz olsa, bizimde rekorumuz olsa anne bana niye almıyorsun? amede am3 kıroşheır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tizar -- 21 Haziran 2011; 4:42:36 >
  • Fotoya takıldım kaldım neden acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: satantribal

baba mataraya ayran kor gibi sıvı azot döküyor. bizim de sıvı azotumuz olsa, bizimde rekorumuz olsa anne bana niye almıyorsun? amede am3 kıroşheır

:D:D:D Neden benimde yok annee.. :D:D:D süper kırıldım sabah sabah
  • bize aklı başında insanlar lazım !
  • hiç bir şey olmaz diyen arkadaş cevap !

600 derecelik sıvı kıvamındaki kurşuna potasına
    1 saniyeliğine nemlendirilmiş parmağını soksan hiç bir şey olmaz !!!
    ama 2 saniyeden sonra kavrulmaya başlar !

aynı şekilde o sıvı azotun içinde parmağını
    10 ile 20 saniye arasında tut bakalım neler oluyor !?
    onunda videosunu çekebiliyormusun diye sorarlar adama !
  • adam sıvı azotu çay koyar gibi koyuyor telikeli işler bunlar dicem cay koymakta telikeli aslında e turk miletinin nerdeyse yüzde yüzü çay içtihine göre bu adamlarında cay koyma tecrubesini kulanarak böle rahatlar harelde aksi taktirde dökülse kurtulması zor bir yara alıcaklar
  • hakkaten çılgınlık. Ama konu başlığındaki anlamıyla çılgınlık. Helal olsun, tebrikler. Yenilerini bekliyoruz. cold bug olayı görece düşük derecelerde olan Intel testleri de görsek fena olmaz.
  • La konuyu saptırmayın burada bir şey yapılmış ve amacına ulaşılmış rekor kırılmış bize de tebrik etmek düşer başarılarının devamını da dileriz
  • Türk olsun çamurdan olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: erencexor

hiç bir şey olmaz diyen arkadaş cevap !600 derecelik sıvı kıvamındaki kurşuna potasına 1 saniyeliğine nemlendirilmiş parmağını soksan hiç bir şey olmaz !!! ama 2 saniyeden sonra kavrulmaya başlar ! aynı şekilde o sıvı azotun içinde parmağını 10 ile 20 saniye arasında tut bakalım neler oluyor !?onunda videosunu çekebiliyormusun diye sorarlar adama !

Sanırım o arkadaş OC esnasında ele dükülme kazası durumunda hiç bir şey olmaz demek istedi, çıplak elle orda test yapılıyor, ele dökülünce de hiç bir şey olmadığını herkez gördü.

Hangi OC testinde yanlışlıkla dökülen sıvı azot 10-20 saniye boyu tene değiyor ki senin istediğin gibi 10-20 saniye adam parmağını orada tutsun diye de sorabilirler adama.
  • quote:

Tüm ekibi tebrik ediyorum. Gerçekten harika skorlar elde etmişiniz. Böyle bir ortamda bulunamadığım için de üzülüyorum.

Bu çalışmalara hala yan gözle bakan, eleştiren insanları anlamak mümkün değil. Bu kadar zaman, emek harcanarak ülkemizden güzel skorlar elde edilmiş, dünya rekorlarına ülkemizin ismi yazılmış, kadar gurur verici bir olaya hala bir kulp takmaya çalışıyorlar. Bu kafa yapısı her konuda olduğu için de ülkemiz şu an olması gereken yerin çok gerisinde. Bırakın artık bu boş lafları...

Çoğu kimse de aman azottan uzak durun vs tarzı yorumlar yapmış. Azot, uzun süreli temas halinde zarar verir. Kısa süreli dökülme, sıçrama hallerinde hiçbir şey olmaz...

Uzun zamandır seviye yerlerde hocam farkında değilmisin , dilin kemiği yokya bilende konuşur bilmeyende

• Keşke Bunu Hava Soğutma İlede Yapabilsek..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.