Şimdi Ara

Çıkma lastik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar yarı fiyatına 6 ay yada 1 yıl kullanilmis lastik alinirmi

Alinmaz ise fiyat perfonmans ürün olarak 4 mevsim hangisini onerirsiniz?

205/55/R16

• Ben yeni aldim 3bin km yapmış lastiği neden alınmasın ama yarı fiyatına zor bulursunuz mesela benim aldığım 4 lastiğin sıfırı 11500 dü ben 8000 e aldım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alınır tabiki niye alınmasın. Yalnız internete güvenme sanayide satanlar var orada diş kalınlığını ölçerek alabilirsin zaten yarık yırtık olup olmadığınada bakarsın. Ama önemli olan tek sorun bazen iğne kadar delik olabiliyor bunu farketmek çok zor. Çok yavaş iniyor lastik bir gün bir bakmışsın lastik yerde. uğraştırıyor. En azından alırken şöyle suya sokup minik iğne kadar delik varmı diye baktırabilirsen iyi olur ama çok yavaş ve dikkatli bakmak gerekiyor

• Teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kış başında aldım yazlık bahara takarız dedim. . geçen haftada taktırdım. 2012 ford cmax aracıma. tarihi yeniydi. dişleride oldugu gibi duruyordu. yol yapmamış. sıfırın yarı fiyatındanda ucuza almıştım. misss gibi.

• Çıkma lastik iyisi güzeli bulunursa alınır.
    Sonucta 2. El aldığımız arabalarda sıfır lastik olmuyor ve her seferinde lastiği değiştiremiyoruz. Bir nevi onlarda çıkma lastik sayılır.

Ancak 4 mevsim alinir mibsorusuna cevap kesinlikle alınır.
    Ben falken tavsiye ederim. Başkaları başka model.

Fakat sahsi kullanım düşünceme göre asla almayacağım lastik petlas 4 mevsim dır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi True_Sun -- 25 Mart 2024; 14:26:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.