Şimdi Ara

ÇİĞKÖFTE DÜKKANI AÇMAK İSTİYORUM ?? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
4
Favori
77.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence sen çok düz düşünmüşün bu konuda arkanda kalıtelı markavarsa güven varsa tamamdır zaten hizmette sınır yok he bende ısterım tabı marka olmayoluna giderim ama imkanlar sınırlı önce güven edemiş Rober bosch -müşterilerin güvenini kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederim-

quote:

Orijinalden alıntı: Haplo

Bende bunun eti yok sütü yok niye kilosu 15 lira diyorum, adam kilosunu 7 liraya zaten kendisi alıyormuş. %100 kâr payı koyup satıyolar, fazlasını koyan bile vardır. Onun yerine gitsen ustasından öğrensen sonra kendi çiğ köfteni yapmaya başlasan kaliteni de tuttursan hatta 7 liraya aldığın macun kıvamındaki beş para etmez çiğ köftenin kalitesini aşsan, malzemeyi bol kullansan, aynı fiyata bile satsan kaliteli diye herkes sana gelir.. Bence kârından önce hizmet ve kaliteyi sağlama alman gerek.

• eti bahane ettiler nasılda işlerine geldi yaa maliyet %70 azaldı, zaten çoğu içine et yerine ceviz ve yumurta koyuyordu
  • Bizim burda çiğköfteci müslüm usta diye bi çiğköfteci var.Adamlar 1 senede 3.bayisini açtı.
    Ama çiğköfteleri hakkaten güzel.Önemli olan o tadı yakalamaktır bence.Tabi bide çarşıya yakın yere açmak
  • dükkan işlek bir yerde olmalı. Yoksa evlere servis yapmak zorunda kalırsın.

Bir de kalite hep aynı olmalı. Müşteri bir kez tiksinirse bir daha gelmez.
  • 1 kilosunu 7 tl'ye alıp 45'e satıyorlarsa sahiden iyi kazanıyorlar demektir, lavaşı vs de çıkarırsak kilosundan 30 tl kazansa, günde 3 kilo=45 dürümden 90 tl, ayda yaklaşık 3.000 tl para kazanır, dükkan masraflarını vs de düşünce 2.000-2.500 tl net kar. Gayet iyi bence, evlere paket servis yaparsan daha iyi kazanırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkness

1 kilosunu 7 tl'ye alıp 45'e satıyorlarsa sahiden iyi kazanıyorlar demektir, lavaşı vs de çıkarırsak kilosundan 30 tl kazansa, günde 3 kilo=45 dürümden 90 tl, ayda yaklaşık 3.000 tl para kazanır, dükkan masraflarını vs de düşünce 2.000-2.500 tl net kar. Gayet iyi bence, evlere paket servis yaparsan daha iyi kazanırsın.

kilosu 45 değil 15 TL
  • Allah yardımcın olsun, sadece çiğköfte ile sınırlı kalmazsan, iyi iş yaparsın.. Tost, patso, cola, sabahları poğaça, vs..
  • çiğ çiğ yemeyin birader
  • quote:

Orijinalden alıntı: nevarbe

çiğ çiğ yemeyin birader

• işallah sağol allah rıskımızı verır çiğköfte ile sınırlı kalmıyacak tabiki

quote:

Orijinalden alıntı: WarriorAngel

Allah yardımcın olsun, sadece çiğköfte ile sınırlı kalmazsan, iyi iş yaparsın.. Tost, patso, cola, sabahları poğaça, vs..
  • quote:

Orijinalden alıntı: xHannibalx

Nedir bu son günlerdeki çiğ köfteci çılgınlığı anlayamadım. Şahsen İzmir Buca'da oturuyorum ve nasıl her mahallede bakkal varsa, 2 mahallede bir çiğköfteci var. Çok iyi paramı var bu işte nedir.

Birde Battal ve Adıyaman iyide diğerleri çok cırt yapıyorlar. Nar ekşisi soruyosun ona bile yok diyor adam.

ben niye göremedim buca iktisadi fakulteler çevresinde bak canımda cekti
  • Herşey iyi hoşta neden bayilik alıyorsunuz ki ?
  • Tutması için açman lazım Bulumduğum yerde aynı mahallede 4 tane çiğkofteci var bunu internet kafeci gibi duşun bir furya oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gøød chãrlotté

quote:

Orijinalden alıntı: xHannibalx

Nedir bu son günlerdeki çiğ köfteci çılgınlığı anlayamadım. Şahsen İzmir Buca'da oturuyorum ve nasıl her mahallede bakkal varsa, 2 mahallede bir çiğköfteci var. Çok iyi paramı var bu işte nedir.

Birde Battal ve Adıyaman iyide diğerleri çok cırt yapıyorlar. Nar ekşisi soruyosun ona bile yok diyor adam.

ben niye göremedim buca iktisadi fakulteler çevresinde bak canımda cekti

İbf'nin orasını bilmiyorum ama Bef'in çevresinde çok var gerçekten.

• nar ekşisi, turşu, turp... bi kenarada midye attınmı tamamdır
  • istanbulda kilosunu 20liraya satıyolar... gerisini siz düşünün
  • Burada Battal Bey açıldı kışın başında, sezon bitmişti ben düzenli olarak gidiyordum fena değildi, neyse adamla 2-3 aydan sonra arkadaş olduk neyse işler nasıl dediğimde sürekli zararda olduğunu söylüyodu 2-3 ay daha geçti dükkanı kapattı başka bi dükkan açtı. Yeri güzeldi aslında fakat yanında pizza pizza ve ünlü bi makarna yeri vardı belki bunlar da etkilemiştir fakat sanmıyorum fazla etkileyeceğini. Neyse işte adam batırdı, kalitesi müşterilerle konuşması ve hijyenik ortamı vardı fakat olmadı. Yani işe girerken herşeyi iyi düşün taşın.
    Yer: Akçay
    Akçaydaki tek çiğköfteciydi, bir de sahilde çiğköfte satan seyyar bi abimiz vardı, 1,5 liraydı hem de çiğköftesi battal beyinkinden iyiydi, adam yıllardır yaz kış demez ordaydı. Battal Bey kapattı, o hala orda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cumhuriyet. -- 13 Nisan 2010; 18:47:46 >

• akşam akşam çiğ köfte çekti canım nerden açtınız bu konuyu
  • quote:

Orijinalden alıntı: drejtc

akşam akşam çiğ köfte çekti canım nerden açtınız bu konuyu

saat daha 7 ya ne akşamı çık al
  • up
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.