Şimdi Ara

Çiğ Köfte Lahmacun Kebap İçli Köfte Künefe + 30 Urfa Yemeği ( Tarif-Foto-Video ) (90. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.796
Cevap
168
Favori
161.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • *** ŞANLIURFA AĞZI AÇIK & SEMİRSEK & AĞZI YUMUK ***

Çiğ Köfte Lahmacun Kebap İçli Köfte Künefe + 30 Urfa Yemeği ( Tarif-Foto-Video )

Çiğ Köfte Lahmacun Kebap İçli Köfte Künefe + 30 Urfa Yemeği ( Tarif-Foto-Video )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yusuf Miroğlu -- 6 Mart 2018; 0:41:8 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Hocam öncelikle selamlar bir urfalı olarak yazmak istedim. Videonuzu youtubede görüp dh olunca tıkladım ve sayfanıza denk geldim.. Niyetli olduğum için ilk sayfa beni benden aldı. Ama tek tek okuyup inceleyeceğim akşama...
    Çok güzel çiğköfte yoğuruyorsunuz bir urfalı olarak ustalar izlemeli..
    Ev biberi ev salçası satışı yapıyormusunuz? Arkadaşlık isteği yolladım iyi günler selamlar olsun Bodrumdan takipçinizim.
  • despot12 kullanıcısına yanıt
    Sağ olasın hemşehrim. Çok Teşekkürler.

Ne isot ne de salça gibi bir satışımız yok. Kendimize yetecek kadar yapıyor veya akrabalara yaptırıyoruz.

Hayırlı Ramazanlar.
  • Yusuf Miroğlu kullanıcısına yanıt
    Bir soru soracağım.
    1.sayfadaki resimlerin birinde içli köftenin yanında çay var.
    Urfa'da bu yaygın bir şey mi yoksa siz sevdiğiniz için mi eklediniz?
  • rat.planet kullanıcısına yanıt
    Yaygındır.

Akşam yemeği olarak yapılmışsa ayran ve çorbayla yenir.

Yemek saatleri dişinda gelen misafire ikram için çıkarılmışsa, çay ile birlikte sunulur.

Ben her zaman akşam yemeginde ayranla veya bazen kolayla yerim. Ama tam doymadan kalkarim ki 1 saat sonra çay ile birlikte 2-3 tane daha götüreyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forumun efsane konularından beee hey gidi günler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • *** ŞANLIURFA TEPSİ KEBABI 2019***

• *** 2019-2020 Ev Yapımı Taze Urfa İsot Stoğu (1 Yıllık) ***

• Her fotoğrafa iştahlabaktım valla. Ellere sağlık. Çiğ köfte ve yöresel yemekler dışında ben de şöyle bir yemek grubuna rastladım, ismi gibi lahmacundan tandıra, tirit kebabından pidelere her şey var. meraklısı için linki bırakıyorum.https://www.facebook.com/groups/351149495745999/
  • Yusuf Miroğlu kullanıcısına yanıt
    Müsait olduğumda bende yapacagim. Yemek yapmayi severim keşke yakin olsakta yesek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • *** ŞANLIURFA PEYNİRLİ ŞEKERLİ EKMEK 2020***

• *** ŞANLIURFA DARIK'S HASIR KÜNEFE 2020 ***

• valla çok şanslısın. valide hanımın eline sağlık miroğlu.
  • uppp.. bu konu aşşağlara düşmemeli. Çiğ Köfte Lahmacun Kebap İçli Köfte Künefe + 30 Urfa Yemeği ( Tarif-Foto-Video ) 

• her ramazan uğrarım bu konuya. niyetliyken daha da keyifli oluyor yemeklere bakmak. Çiğ Köfte Lahmacun Kebap İçli Köfte Künefe + 30 Urfa Yemeği ( Tarif-Foto-Video ) 

• 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.