Şimdi Ara

Çift Hatlı En iyi Telefon Hangisi? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
1
Favori
83.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR !!! BAKIN BÜYÜK HARFLE (YÜKSEK SESLE) YAZIYORUM: CEP TELEFONU GİBİ BİR CİHAZDA KE-SİN-LİK-LE ÇİN MALI MARKASIZ YA DA ÇAKMA MARKALI TELEFONLARDAN UZAK DURUN !

O kadar belliydi ki bunun olacağı: önce mp3/mp4 playerler, dijital fotograf makinaları v.s. derken sıra telefonlara geldi.
    Bu iş sadece teknik özellik olayi değil ayni zamanda sağlik olayi. Bu cihazlarin "sar" değerlerini biliyor musunuz? Pillerinin patlamayacağindan emin misiniz? Ne idüğü belirsiz, tamamen firsatçi mantiğiyla, birbirinin kopyasi, ayni board'a farkli kasalar tasarlayarak, sadece bir kaç albenili özellik ekleyerek piyasaya sürülen bu tip abuk subuk cihazlara itibar etmeyin. Cep telefonu gibi ciddi bir konuda markadan asla şaşmayın derim ve de ünlü bir ingiliz atasözünü hatırlatırım: Ben ucuz mal alacak kadar zengin değilim !

Bu arada sorunun cevabı da ortada: "Çift" Hatlı Telefonda "Tek" tercih: Samsung D880

• Samsung D880
  • çift hatlı teller hep çin malları. en azından samsung büyük bir firma her türlü problemine cevap alabilirsin. aklın takılmaz en azından.
  • t 838 cıkmış şımdıde
  • çift hatlı telefon hele hele çin malı sakın almayın üzülürsünüz
  • Bu konunun başında da yorumlarım vardı ne alınabilir diye, baktım içime sinen bişey olmayınca zamana bıraktım 2 ay geçmiş hala bulamadımm.
    Yok mu şimdi önerilecek şöyle adam gibi bir çift hatlı?
  • Ben de azimle arıyorum en iyi çift hatlıyı.
    Antalya'da Nokia Çin mallarının satıldığı yerlere mal vermeyi kesmiş.
    Satıcılar tırstıkları için çıkartmıyorlar tezgah altından malları.

Onun dışında özellikle Anycool arıyorum. 838 diye bir model.
    İstanbul'dan gelen arkadaşlarda gördüm değişik modellerini.
    Yalnız dikkat edin sadece 1 modeli garantili.
    Anycool Türkiye'nin resmi olarak sattığı tek modeli Anycool DS66N
    http://anycoolmobile.com/ sitesinde bulabildim.

Superfone modelleri de iyi diyor kullananlar.
    Ben özellikle TV'li aradığım için bunlara baktım.

Sorunsuz, garantili ama TV'siz isterseniz Piranha Twix ideal.
    Fiyatı, sorunsuz ve garantili olması gayet iyi.
    İstanbul'daki arkadaşlar Doğubank'taki fiyatları yazabilir mi?
    Teşekkürler.

• Ben de uzun süredir çift hatlı telefonları inceliyorum ve garantili olsun diye düşünüyorum. İncelediğim kadarıyla herhalde en iyi servis ağı trident'te o yüzden şimdilik tridente yöneldim. Yalnız bir yandan da şu 150-200 YTL arasına satılan TV'li ucuz modeller de çekici gelmiyor değil garantisi olmasa da...

http://www.tridentmobile.net/page002.aspx
  • quote:

Orjinalden alıntı: airmag

ARKADAŞLAR !!! BAKIN BÜYÜK HARFLE (YÜKSEK SESLE) YAZIYORUM: CEP TELEFONU GİBİ BİR CİHAZDA KE-SİN-LİK-LE ÇİN MALI MARKASIZ YA DA ÇAKMA MARKALI TELEFONLARDAN UZAK DURUN !

O kadar belliydi ki bunun olacağı: önce mp3/mp4 playerler, dijital fotograf makinaları v.s. derken sıra telefonlara geldi.
    Bu iş sadece teknik özellik olayi değil ayni zamanda sağlik olayi. Bu cihazlarin "sar" değerlerini biliyor musunuz? Pillerinin patlamayacağindan emin misiniz? Ne idüğü belirsiz, tamamen firsatçi mantiğiyla, birbirinin kopyasi, ayni board'a farkli kasalar tasarlayarak, sadece bir kaç albenili özellik ekleyerek piyasaya sürülen bu tip abuk subuk cihazlara itibar etmeyin. Cep telefonu gibi ciddi bir konuda markadan asla şaşmayın derim ve de ünlü bir ingiliz atasözünü hatırlatırım: Ben ucuz mal alacak kadar zengin değilim !

Bu arada sorunun cevabı da ortada: "Çift" Hatlı Telefonda "Tek" tercih: Samsung D880

Şimdi çin malı telefon konusunda arkadaşaların şübheleri ve varsayımları kesinlikle doğru olabilir ve bazılarına katılırım fakat benimde bazı sorularım var cevaplanacak. Şimdi ülke ekonomisi anlamda düşünecek olursak kesinlikle Çift hatlı Çin malları %50 - 70 i kaçak milli felaket ama öte yandan dünyada en çok benzine vergiyide ben ödüyorum artık cevap vicdanınızda kalsın diğer yandan yurt dışına baktığımızda 500 Ytl ye satılan telefon benim ülkemde 1000 ytl şimdi Nokia gibi markalar neden uzakdoğu malı satanlara kızıyorki önce kendisinde bence aramalı, bir diğeri evimde neredeysen herşey çin malı ve sar değerlerini bilmiyorum ama elimde Hp ppc var şarj cihazı china Allah bilir telefonda, nokia telefon var china, Anycool Ds66 demişsiniz türkiyede satılıyor demişsiniz şimdi bendeki T838 den sar değeri elektronik devre ve malzeme kalitesi, ekranı yahu neyi farklı, üstelik Türkiyede kızdığım bir nokta daha var DS66 eski bir model fakat Türkiye ye yeni gelmiş bak bak bakkk. Bu ürünlerin satılmamasını istemediğim dahası Bizim devletimiz vitrinlerde satılan kaç telefonun Devlet Sar değerine bakıyor veya biz alırken ilk Sar seğerinemi bakıyoruz yokkk canım , yine bu konuda alırım 20 ile 150 ytl arası stereo bluetooth kulaklık sen sar kalır nede kablo :))) çok dikkatli olan yalnış hatırlamıyorsam Amerika - Avusturalya gibi ülkelerde tüketicinin verdiği tasarım ödülleri alan MT369 cihaz kullandım markası bile yok sadece model şimdi bu ürünlere neden bilip bilmeden laf atılıyor anlam veremiyorum, Pil konusu ise sizin cep telefonunuzun pilini Almanya amerika fransa hawai İtalya yapmıyor Çin ve tayvan gibi doğu ulkelerinde yapılıyor, birde İngliz atasözüne gerek yok "UCUZ ETİN YAHNİSİ YAVAN OLUR" bizler için yeterli
    Hımmm şimdi gelelim fasülyenin faydalarına
    Arkadaşlar bu tarz telefonları satın almamak için asıl sebepler bence aşağıda

Marka olayına gelince zevkler ve renkler tartışılmaz ama ben markası şu bu diye sadece marka olmasından dolayı Regal reklamları gibi tokat yemekten bıktım
    YİNEDEEE DİKKAT
    1 ) Imei kayıt olayı elde kalabilir En Önemlisi tanıdık ve güvenilir birinden almak,
    2) Garanti yok paranız çöpe gidebilir yinede aynı özelliklerde telefon almak için fiyat fark riski göze alınabilir
    3) Kaçak gelmesi evet önemli konu bu yine tanıdık ve bildik birinden almak yada kendi siparişlerinizi vermek te fayda var. Milli gelir mevzusu birde devlet fark ederse benzindeki verdi 10 misli ardar zaten benzin bedava ülkemizde Allah muhafaza....
    4) Teknik servisi şahıslarda bitiyor veya yok(Telefon arızalı satılıyor 1 hafta sonra geri iadesi isteniyor yenisi verilecek diye, sonra ne adam var nede telofon )
    5) çoğunun multimedia özellikleri var Mp3 Mp4 3gp radyo tv vesaire fakat 2-5 mp diyorlar 640*480 kamera var yani özellikleri satıcılar tarafından incelenmeden yanıltıcı bir şekilde satılıyor, Oyun çoğunda yüklenemiyor, mesela n95 8gb herşeyi aynı birtek Wifi yok diyenlervar yahu Ngage oyunları oynatıyormu GPS varmı 8 gb dahili hafıza varmı 5 mg kamera var satılan Çin malındada 5 yazıyor ama neyse satıcı bunlara dikkat etmeli ve dürüst davranmalı en önemli konulardan biride bu

• quote:

Orjinalden alıntı: Emir ERDOĞAN

Ben de azimle arıyorum en iyi çift hatlıyı.
    Antalya'da Nokia Çin mallarının satıldığı yerlere mal vermeyi kesmiş.
    Satıcılar tırstıkları için çıkartmıyorlar tezgah altından malları.

Onun dışında özellikle Anycool arıyorum. 838 diye bir model.
    İstanbul'dan gelen arkadaşlarda gördüm değişik modellerini.
    Yalnız dikkat edin sadece 1 modeli garantili.
    Anycool Türkiye'nin resmi olarak sattığı tek modeli Anycool DS66N
    http://anycoolmobile.com/ sitesinde bulabildim.

Superfone modelleri de iyi diyor kullananlar.
    Ben özellikle TV'li aradığım için bunlara baktım.

Sorunsuz, garantili ama TV'siz isterseniz Piranha Twix ideal.
    Fiyatı, sorunsuz ve garantili olması gayet iyi.
    İstanbul'daki arkadaşlar Doğubank'taki fiyatları yazabilir mi?
    Teşekkürler.
    selam arkadaşlar.www.anycoolmobile.com.tr adresinden yakında yeni modelleri takip edebilirsiniz. Bir sorun olursa bu alandan ben yardımcı olmaya çalışacağım.. Teşekkür ederim.

• Arkadaşlar bende üç hatla ve üç ayrı telefonla gezenlerdenim ve uzun zamandır çift hatlı telefon almaya çalışıyorum.
    Öncelikle Piranha Twix modeline yöneldim.Garantili,ucuz ve sağlam.
    Fakat sonra bir internet sitesinden alışveriş yaptım ve uzun zaman malzeme teslim edilmedi.İki gün önce siparişimi iptal ettim.Paramı iade edecekler banka hesap numarama.Neyse hafif soğur gibi oldum,sonra bizim işyerinde bir arkadaş Anycool TV'li bir telefon almış çok hoşuma gitti.Gel görki üç beş çeşidi var gg de ve hiçbir garantisi yok.Ha fiyat ucuz ama ben zor kazananlardanım.
    Şimdi burada yazanlara bakarak Trident!i inceledim güzel gibi Garantiside var.Ya Trident ya Piranha Twix.
    Sizden ricam eğer daha iyi bir alternatif varsa bildirmenizdir.
    Teşekkürler.
  • arkadaşlar ben ttn d550 kullanıyorum çok memnunum çift hatta kusursuz çalışıyor.şimdiye kadar hiç bi sorunum olmadı.çift hatlı telefon alıcak arkadaşlara tavsiye ederim.
  • D880
  • arkadaşlar bizim şirkette 5 - 6 tane çin malı kullanan var hiç sorun çıkmadı kapanmada olmadı.ben dün sordum çift hatlı tv radyo v.s ne ararsan var 190 ytl.o kadar para vereceğime bunu almayı düşüyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: airmag

ARKADAŞLAR !!! BAKIN BÜYÜK HARFLE (YÜKSEK SESLE) YAZIYORUM: CEP TELEFONU GİBİ BİR CİHAZDA KE-SİN-LİK-LE ÇİN MALI MARKASIZ YA DA ÇAKMA MARKALI TELEFONLARDAN UZAK DURUN !

Eyvallah arkadaşım.Ancak samsung da çift hat pazarından çekiliyormuş bilgilerine

http://www.sonsayfa.com/Haberler-Teknolojide-yasanan-gizli-savas-73992.html

• kesinlikle en iyisi samsung d880 diğer modellere hiç yaklaşma bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: ms_ylmz

kesinlikle en iyisi samsung d880 diğer modellere hiç yaklaşma bence

• samsung satamadığı için çekiliyor bence fiyatı çok pahalı
  • quote:

Orjinalden alıntı: eraysarac

Arkadaşlar bende üç hatla ve üç ayrı telefonla gezenlerdenim ve uzun zamandır çift hatlı telefon almaya çalışıyorum.
    Öncelikle Piranha Twix modeline yöneldim.Garantili,ucuz ve sağlam.
    Fakat sonra bir internet sitesinden alışveriş yaptım ve uzun zaman malzeme teslim edilmedi.İki gün önce siparişimi iptal ettim.Paramı iade edecekler banka hesap numarama.Neyse hafif soğur gibi oldum,sonra bizim işyerinde bir arkadaş Anycool TV'li bir telefon almış çok hoşuma gitti.Gel görki üç beş çeşidi var gg de ve hiçbir garantisi yok.Ha fiyat ucuz ama ben zor kazananlardanım.
    Şimdi burada yazanlara bakarak Trident!i inceledim güzel gibi Garantiside var.Ya Trident ya Piranha Twix.
    Sizden ricam eğer daha iyi bir alternatif varsa bildirmenizdir.
    Teşekkürler.

General mobile al en iyisi şu anda o ancak TV yok ..Odediğin tv li çin malllarını alırsan 3 ay sonra sahte imei den dolayı telefonun kapanır.Ayrıcada gg dan değilde tanıdığın birinden elden al mağdur olma.sevgiler

• arkadaşlar kamerasız falan sadece konuşma için kullanılabilecek bi çift hatlı telefon var mı dünyada :( yoksa bunlardan en minimum özelliklere sahip, ucuz, bozulmayacak, sıkıntı çıkarmayacak en iyi model hangisi?? söylerseniz çok memnun olurum. benim 3 hattım var, 2 hattım için istiyorum. diğer hattım nokiamda takılı kalacak. o yüzden inanın ne kamera ne radyo ne de başka bir şeyi umursamıyorum. sadece konuşmak için lazım bir çift hat :D
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.