Şimdi Ara

çift hatlı akıllı telefon önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
2.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar gmd 1 kullanıcısıyım telefonun power tuşu içine çöktü ve ayrıca durmadan kapanıyor ve bataryasını takıp çıkarmadan çalışmıyor . Şarzı sapıtıyor bazen çok bazen az gidiyor telefondan soğudum bu yüzden . Sizden İsteğim gmd 1 ayarında yada daha iyi çift hatlı akıllı telefon öneriniz fiyat olarak 1000 tl civarı olabilir . Aklımdaki telefonlar Samsung s3 neo duos , discovery 2 , victor u2 Sizin bir öneriniz varmı yurtdışında sanırım s4 duos lg g2 duo modelleri falan varmış Eğer türkiyede bulabilirsem onlarda olabilir önerinizi bekliyorum dostlar sorun çıkarmıycak telefon arıyorum artık :(

• exxiss E kullanıcısına yanıt
    Motorola Moto G.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben sony xperia c3 dual kullanıyorum, memnunum, tavsiye ederim, alternatif olarak htc desire 816 dual alabilirsin... Tabii paralel ithalat olarak, gittigidiyor ve sahibinden de varlar... Bu iyi modeller dışında tr garantili xperia m2 dual ve moto g var ama bunları tavsiye etmem ilk iki saydığım dururken...

• dediğin modellere baktım htc 1125 tl falan kupon vs ile 1000 lira civarına düşcek gibi ama yinede pahalı sony ise özellik bakımından htcden düşük gibi geldi onunda normal fiyatı 1100 tl ayrıca uyumlu kılıf ve dayanıklılık şarz benim için önemli . General mobile discovery 2 kağıt üzerinde hepsini katlıyor ama discovery 1 gibi problemli olmasından korkuyorum

çift hat kullanmak zorunda olmasam lg g2 alcam
  • Htcnin tasarımı ve arayüzünü sevmiyorum one m7 dışında (dualini buralarda bulmak imkansız gibi) sony'nin arayüzüne alışabildiğim ve akıllı saatini vs. de kullandığım için c3 duali tercih ettim... Paran çıkışsa one m8 dual de bulunuyor... Ben z3 dual'i bekliyorum bir yandan da bakalım...

• kemalboran kullanıcısına yanıt
    en olmadı o olcak artık
  • m8 dual 2000 tl civarı sanırım zaten ben pek telefon kullanamıyorum işyerinde yasak . Ayrıca çift hat kullanma zorunluluğum var buda tercihlerimi kısıtlıyor hem ucuz olsun hem idare etsin diye düşünüyorum. Discoveryden memnundum ama onunda sıkıntıları baydı artık konu sıcak kalsın benim gibi çok insan arıyordur kesin . Ayrıca paralel ithalatda garanti nasıl oluyor onu merak ettim şimdi
    Cepport'tan aldığım c3 dualin garantisine intellicel diye bir firma bakıyor, yani popüler teknik servis olmayan, kimi daha makul fiyatla servis anlaşması yapılmış yerler ya da kimi direk kendisi servis sağlıyor vs...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6EF013079 -- 21 Eylül 2014; 1:13:45 >
  • Paralel ithalat telefonların garantisi çoğunlukla basit servislerdir.Bazı firmalar belli tamirciyle anlaşıp ithalat yaparlar.Bu paralel ithalat sayesinde telefonların bizde bulunmayan çift hatlı vs. farklı modelleri geliyor, hemde daha ucuza.Fakat garanti kapsamında tamircilerinde sorun olabiliyor.

Kısacası araştırıp paralel ithalata yönelmeyi deneyebilirsiniz.
  • Hocam Galaxy Grand Duos önerim olur.Yani hunharca kullanılmazsa güzel bir telefon.Çok yüksek özellikleri yok ama çift hatlı felan işini görür diye düşnüyorum.
  • TRapMyLife kullanıcısına yanıt
    fıyat olarak ne gecıyor pekı memnunmusunuz sarzı nasıl mesela
  • TRapMyLife kullanıcısına yanıt
    grand 2 duos 847 tl ındırımle falan 800e duscek gıbı
  • Xiomi redmi note neden olmasin forumda 600tl gibi fiyatlara bulunabiliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: exxiss

fıyat olarak ne gecıyor pekı memnunmusunuz sarzı nasıl mesela

Annemde Grand var cop çok kasiyor.Moto G al keyfine bak çok memnunum

• Adorer kullanıcısına yanıt
    garantili ürün mü peki
  • quote:

Orijinalden alıntı: exxiss

garantili ürün mü peki

Tabiki degil... Ama yakinda turkiye pazarina gelecek o zaman garantili olur

• Çift hatlı olarak şu ana kadar Jiayu G5, Redmi Note kullandım ve şu anda TCL Idol X+ kullanıyorum (Türkiye'de GMD2 ve Casper Via V8 olarak satılıyor) Kısaca en performanslı şu an için Idol X+ diyebilirim rahatlıkla. Bu telefonu inceleyebilirsiniz. Youtube'da bir çok incelemesi mevcut.
    Motorola Moto G'den donanım ve performans olarak çok çok ileride olduğunu da belirtmekte fayda var.

Aslında Htc M7 Dual'de aklımdaydı fakat uçuk rakamlara satıldığından vazgeçtim. Zaten Htc genel anlamda bu fiyat politikasıyla bir yere varamayacak gibi görünüyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • felixamor F kullanıcısına yanıt
    tcl idol x+ ne kadar pekı fıyat olarak gmd 2 almayı dusunuodum ama bıraz sogudum general mobılden
    GMD 2 850/900 TL arası.. Telefonu TCL ürettiğinden General Mobile'a pek alakası yok üstüne basılan etiket dışında. Bir önceki serisi Blu Play Life'da bir çok sıkıntı olduğu gerçek fakat bu sefer farklı bir firmanın telefonunu seçtikleri için herhangi bir olumsuzluk yaşanacağını sanmıyorum.
  • felixamor F kullanıcısına yanıt
    yani gmd 2 alırsak başımız ağrımaz öyle mi :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.