Şimdi Ara

Çift Hat 5G Amoled Ekranlı Ne alınır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba M30s ten hangi cihaza geçmeliyim 

5G+Çift Hatlı+enaz 6gb ram

enaz 128gb+Amoled

Max 5binTL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metintekin -- 23 Ekim 2021; 9:4:21 >

• Amoled ekrandan feragat edip sıfır Tecno16premier 6.9" alınırmı?

Note8 duos 2.500liraya temiz sorunsuz alınırmı?
  • Yokmu cihaz önerisi olan
  • Amoled ekrandan vazgeçebilirsem infinix note10/note10pro/zero8
    Tecno camon 17pro

Bu cihazlar 2.500lira bandında baya iddialı görünüyor ancak 2sene önce mi A3 alıp bir hafta zor dayandığım aklıma gelince vazgeçiyorum
  • Merhaba bendede m30s var. Gecenlerde spor yaparken cami paramparca oldu ama hala kullaniyorum :) telefondan memnundum. Ancak artik iyice kullanilmaz hala geldi.
    Ayni telefonlara bakiyormusu-z:)
    Infinix note 10 pro 6.95 inc ekraniyla beni cezbediyor. Batryasida fena degil gibi.
    Poco x3pro da fena durmuuor ama . Infinixe gore sarji daha cabuk bitiyor sanirim. Onceligim sarj suresi iyi olmasi ve buyuk ekran. Siz telefon aldiniz mi
  • hayansame H kullanıcısına yanıt

5G destekli ne alınır?

Amoled şart. lcd ekrandan keyif alamıyorum

• metintekin kullanıcısına yanıt

Toplumda bir yanlis anlasilma var. Onemli olan canli parlak renklerden ziyade dogru renk veren panel kullanmak. Mesela piyasadaki en dandik renk kalibre ayarlari samsung ve lg bana gore. (Tv icin soyluorum) yani amoledi guc tuketimi konusunda tercih edersiniz anlarim ama renk konusinda devasa farklar oldugunu sanmiyorum. Daha dogrusu yapay renklere okadar alistirmislarki. Dogrusu guzeli bu saniyoruz. Neyse hocam siz daha telrfon alamamissiniz sanirim :)

• hayansame H kullanıcısına yanıt

Daha önce Lcd ekrandan keyif alamadığım için amoled devam etmek istiyorum. Panel vs. pek anlamam.

Amoled 5G telefon önerisi varsa alabilirim

• Bu fiyata öyle özellikler olan bir cihaz yok,ama sana Samsung Galaxy S20 FE 128 gb öneririm.

• metintekin kullanıcısına yanıt

Hocam siz mi geçen özelden mesaj attınız? Benim forumda kaydım yok o yüzden göremiyorum. İlla amoled ve 5g diye ısrarlı iseniz samsung galaxy a52s 5g alın ama 5g'de ısrarlı değilsen paşa gibi s20 fe var ülkemizde hali hazırda 4.5 g gelişmekte değer kaybı maalesef her cihazda yaşayacaksın ama s20fe bence a52s 5g'den daha iyi cihaz ve belki daha değerli bile olabilir sonuçta s serisi kalitesi farklı oluyor biraz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.