Şimdi Ara

Ciddi Ciddi Yardım Lazımm!!!!!!!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
1.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sen uğraşma, 2. El bi 500 gb notebook hdd si bul tak yapacak birşey yok hafızanın yükselmesi lazım.
  • Yanı nasıl en önemli detayı atlarsınız.

Bak şimdi;

2. el bi 500 gb notebook hdd si bulsun, taksın yapacak birşey yok hafızanın yükselmesi lazım
  • Ciddi ciddi 2. El bi 500 gb notebook hdd si bul tak yapacak birşey yok hafızanın yükselmesi lazım.
  • Ayıp ama yaptıgınız sayfalarca geyik yapmıssınız biri de cıkıp dememis en basit cözümü 2. el bi 500 gb notebook hdd si bul hocam tak yapacak birşey yok hafızanın yükselmesi lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dnzmctavish

beyler bayanlar dalgaya alanlar size 2. bomba sorum geliyor yardımlarınız bekliyorum :D
    şimdi elimde 2 tane hp pavillion dv6000 var yani 2. el hdd si sökülecek bir notebook ama notebook un hdd si ps3 süper slime uyumlumu değilmi bilmiyorum bir bilgisi olan yada araştırıp öğrenecek biri varsa sevinirim.şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Zaten cihazın içindeki laptop hdd si. Sendeki de laptop hdd si %99 uyar.

• hocam amma panik yapmışsın, gerek yok paniğe. 2. el bi 500 gb Notebook hdd si bul tak yapacak birşey yok hafızanın yükselmesi lazım
  • Kimseninde aklina gelmemiski 2. el bi 500 gb notebook hdd si bul tak yapacak birşey yok hafızanın yükselmesi lazım

• Benimde öyle bir sorunum vardı 2. el bi 500 gb notebook hdd si bulup taktım sıkıntım yok şimdi..
  • gereken 2. el bi 500 gb notebook hdd si bul tak yapacak birşey yok hafızanın yükselmesi lazım

• Bence bu kadar geyik yeter arkadaşa yardımcı olalım :)

2. el bi 500 gb notebook hdd si bul tak yapacak birşey yok hafızanın yükselmesi lazım
  • Bunca yardımdan sonra sorunu çözmüştür herhalde. Çözmediyse;

2. el bi 500 gb notebook hdd si bul tak yapacak birşey yok hafızanın yükselmesi lazım

• Bilemedim şimdi belkş 1000 gb lazım olur

bulursa 1000 lik tak :D

• Konu açılalı bir aydan fazla olmuş kimsede yardımcı olmamış. Ne yapman gerektiğini söyleyim 2. el bi 500 gb notebook hdd si bul tak yapacak birşey yok hafızanın yükselmesi lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yapacak birşey yok.

• Bu işin en kolay ve hesaplı çözümü 2. el bi 500 gb notebook hdd si bulup, takmak, yapacak birşey yok hafızanın yükselmesi lazım.
  • Hocam ben senin yerinde olsam arkadaşları hiç dinlemem gider 1TB ikinci el notebook hddsi bulup takarım
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.