Şimdi Ara

Ciddi bir öneri bekliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba forumda bilen bilir 21 yaşında 180 boyunda 90 kilo birisiyim Şubat başında konuşmaya başladığımız ve 1 nisandan beri çıktığım sevgilim ise benle yaşıt ve 165 boylarında hafif kilolu birisi orta güzellikte her neyse neden bunları anlatıyorum derseniz kendisi benden 1 ay kadar önce basit bir sebepten ayrılmak istedi fakat 1 hafta sonra tatlıya bağlayıp baristik bugün hiç bir sebep yok iken bana ayrılmak istiyorum dedi bende sebebini sorduğumda ben sana karşı duygularımı kaybettim diyerek bunu bahane etti whatsappdan ayrılmak kadar basit bir karaktere sahip olan sevgilime akşam için buluşma teklif ettim fakat kabul etmedi son olarak kendisiyle baristiktan sonra görüşemedik çoğunlukla onun işlerinden dolayı belki de bahane etti bilemiyorum sizden ricam bana bir akıl vermeniz. ülkeye olan baglarimdan hızla koptuğum su günlerde kızdan da ayrılırsam kalıcı olarak bir ülkeye yerleşmeyi düşünmüyor değilim en azından daha anlayışlı insanlar bulurum diye düşünüyorum teşekkür ederim şimdiden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.