Şimdi Ara

ırak/ erbil de ne alınır?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
30.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar fuar dolayısıyla erbile gideceğim haftaya, ne alınır ne alınmaz? tavsiyelerinize ihtiyacım var

• sigara getir.

telefon al dicemde hepsi çakmadır parana yazık
  • muhimmat ucuzdur orda
  • Ben fotograf makinemi Bagdattan aldim. Orada 350 dolardi , burada 1000 kusur liraydi ki , o zaman dolar asiri yuksek de degildi.. Kisaca Telefon + Kamera + Hurma..
  • biraz internetten alışveriş sitelerine baktım çokta adam akıllı sitelere denk gelmedi genelde iphone 4 lerin fiyatı 350-400 dolar arasında
  • benzin
  • mazot
  • Mermi
  • Hmm Irak/Erbil tabi teknolojinin menşei orası. Iraklı mühendisler çalışıyor telefon üretiyor, Ford'un sahibi Mercedes'in sahibi hepsi Iraklı. Orda teknoloji ucuz.
  • kaçak dediğimiz elektronik eşyalar ucuzdur herhalde. cep telefonu da olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Citizen

Hmm Irak/Erbil tabi teknolojinin menşei orası. Iraklı mühendisler çalışıyor telefon üretiyor, Ford'un sahibi Mercedes'in sahibi hepsi Iraklı. Orda teknoloji ucuz.

• valla tabutunu cesedini belanı falan alırsın ordan
  • ak-47 al.
  • Sigara al djarum falan getir
  • Ben Galaxy S3 aldım.
    Başka alınabilecek birşey yok gibi.
  • petrol
  • Silah

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • benzin getir tankerle ,3 liraya satsan litresinde 1,5 lira kar edersin deli para
  • Irak deyince akla savaş, bombalar vs. geliyor. Oysaki Kuzey Irak tarafında bu tür olaylar mevcut değil. Burada halk kendi içerisinde Müslüman, Hıristiyan, Şeytana tapanlar hepsi bir arada sorunsuz şekilde yaşıyor. Erbil iki bölümden oluşuyor. Birincisi lüks araçlarda donatılmış, lüks caddeler ikincisi ise hemen o caddelerden girdiğiniz sokaklardaki tarihten kalma yaşantılar. Kendi içinde savaş görmüş bir şehir olan Erbil’de zengin başını alıp gitmişken fakirin aynı yerde kalması bir noktada aradaki farkın da açılmasını sağlamış durumda. Milyon dolarlık bir binanın hemen arkasında toplasan milyon dolar etmeyecek bir mahalle bulabilirsiniz.Fakirliğin ve safelaetin o lüks yaşamın arasında devam edişini gözlemlemek inanın çok etkiliyeci. Ülkede büyük bir yapılaşma mevcut. Yeni siteler, konutlar sürekli olarak inşa ediliyor ve Erbil git gide büyüyor. Yabancı yatırımcının da buraya ilgisi bu oranda arıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jorah Mormont -- 20 Ekim 2012; 10:21:44 >
  • yukarı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.