Şimdi Ara

cidden ağlicam (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
2
Favori
3.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam geçen sene kaç k ile kaldınız merak ettim. Birde inş gelir çok sınırda gibisiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mertk1999 kullanıcısına yanıt
    40k hocam, hem ygs hem lys mat batırdı beni. İnşallah gelir hocam dediğiniz gibi, çok sağolun yorumunuz için

• Hocam kendinizi paralamayın biraz bana benziyormuş durumunuz. Bende bu sene çok hırpalandım arkadaş ilişkileri falan... ben dayanamam 3. Seneye ama idealistseniz ve tıp gelmezse kalabilirsiniz ama hayata da bir yerlerden başlamak lazım bence. Bu arada bu sevgili konuları falan bana çok saçma gelmeye başladı yani birinden uzaklaşıyorsun başkası çıkıyor yani anlatmak istediğim kafaya takma sürekli karşına yeni birileri çıkıcaktır rahatına bak

• mertk1999 kullanıcısına yanıt
    Dostum inan eski sevgiliyi o kadar takmıyorum kafama, sadece bir örnekti yanlış anlaşılmasın umarım hakkımızda hayırlısı olur da güzel yerlere yerleşiriz hepimiz

• Ayni ben de 43binden mezuna kaldım.Her sey o kadar iyiydi ki ben bile yapacagim galiba bu sefer diye seviniyordum.Simdiki durumumuz asagi yukari ayni.Herkes bi şey bekliyordu ama olmadı şimdi kendimi çok tutuyorum gerçekten isyan etmek istiyorum,kendimi tutamıyorum inancımı sorguluyorum kendimi sorguluyorum bilmiyorum kaderim belki de budur yani bilmiyorum diyecek de hicbir sey yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: labittimla

Bak hocam kendimi anlatayim sana belki biraz rahatlarsın

Bu sene 3. Senemdi 30binden kalmistım tıp dis icin en baba sınavlarda bile 94tyt den assagı inmemistim 345 tyt de ortalama 103 , 345 bilgi sarmal ayt de ise62+ yapıyordum dersanedeki hocalarım ve cevremdeki insanlar bana hep ilk 10k gözüyle bakıyordu ama gelen sonuç 80-85tyt 56.75 ayt.

Bu dünyada bazen emeklerinin karsılıgını alamıyorsun malesef nasip kısmetten öteye gidilmiyor önemli olan olmuş bitmiş bir seyi kafaya takmadan tatilimizi keyifli gecirmemiz.
    Hocam sinav anini kontrol etme anini anlatirmisiniz

Yani tytde patlanma ihtimali yuksek anlik konsantrasyon kaybi herseyi alt ust eder ama 3 saat ayt

Gerci o da tuhaf ama bi dinlemek isterim sizden

• Dişlere bakın hocam

• Hocam ben geçen sene hamda 30k idim mf3 te.
    Bu sene apotemi mat denemesinde 40net bile yaptığım oldu. 345 in ayy denemelerinde 75+ yapiyodum. Ayt çok sağlamdı bende. Ayni şekilde tyt de iyi yapiyodum mat ta sürekli +37 fende sürekli +18 yapıyordum. Gel gör ki sınava girdim. Tyt de süre yetistiremedim matin son 10 sorusuna.
    Türkçe 30
    Sosyal 13
    Mat 30
    Fen 13
    Ayt mat 33.5
    Ayt fen 34
    Totalde tyt 86 ayt 67.5 obp de 67(en az 6k geri atacaktır )
    Sitelere puanimi 455-458 arası gösteriyor. Hedefim hep dişti. Cevremde kimse yok pek foruma bakıyorum bırak dişi eczacılık bile gelmez diyorum. Kafayı yemek üzereyim ne yapacam ne edecem bilmiyorum ben de sizin gibiyim :(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakula

Hocam ben geçen sene hamda 30k idim mf3 te.
    Bu sene apotemi mat denemesinde 40net bile yaptığım oldu. 345 in ayy denemelerinde 75+ yapiyodum. Ayt çok sağlamdı bende. Ayni şekilde tyt de iyi yapiyodum mat ta sürekli +37 fende sürekli +18 yapıyordum. Gel gör ki sınava girdim. Tyt de süre yetistiremedim matin son 10 sorusuna.
    Türkçe 30
    Sosyal 13
    Mat 30
    Fen 13
    Ayt mat 33.5
    Ayt fen 34
    Totalde tyt 86 ayt 67.5 obp de 67(en az 6k geri atacaktır )
    Sitelere puanimi 455-458 arası gösteriyor. Hedefim hep dişti. Cevremde kimse yok pek foruma bakıyorum bırak dişi eczacılık bile gelmez diyorum. Kafayı yemek üzereyim ne yapacam ne edecem bilmiyorum ben de sizin gibiyim :(
    Hocam özellikle istediğiniz bir diş yoksa -ege gibi mesela-

bu puana diş rahatlıkla gelir. Foruma göre bile gelir yani. Bence rahat olun ve tatilin tadını çıkarın. Hedefinize ulaşmışsınız. Tek yapmanız gereken 31 Temmuz'u beklemek.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Betelgeuse-

Hocam özellikle istediğiniz bir diş yoksa -ege gibi mesela-

bu puana diş rahatlıkla gelir. Foruma göre bile gelir yani. Bence rahat olun ve tatilin tadını çıkarın. Hedefinize ulaşmışsınız. Tek yapmanız gereken 31 Temmuz'u beklemek.

Hocam inşallah dediginiz gibi olur. Çok sağolun

• Sevilmeyenbeyazsilgi S kullanıcısına yanıt
    Hocam tyt ye girerken pek bir sıkıntı yoktu güzel baslamıstık ama türkçenin 10-11. Sorusuna geldigimde okulun yanında insaat vardı galiba sınav boyunca matkap çekiç sesleri geliyordu gözetmen hocalarda 2 kez pencereleri kapatıp actı bende kolay odaklanamıyorum türkçede 50 dk da bitince(Genelde hep 30-42dk arası biterdi) Tamdan panik yaptım yapamadım.

Ayt de ise matta 1 soru galiba dikkatsizligim vardı fende ise kimya full biyoloji 2y ama fizikte cok sacma hatalar yaptım 7 yanlısım var 4 ü dikkatsizlikten gitti neden dikkatsizlik yaptım bende anlamadım.En basitinden bir yaptıgım bir dikkatsizligi örnek vereyim radyo dalgaları diyor ben ses dalgası anlamısım , X ısınını mikrodalga ile karıstırdım,İtme sorusunda ögrencisinden bahsediyormus ben ögretmeni anladım vs..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi labittimla -- 16 Temmuz 2018; 10:46:7 >
  • hheisenbergg kullanıcısına yanıt
    Fazla kafaya takmayın hocam. Hayatın sonu değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: 2019ayt

mezunları trollemiyorum
    sana gelmeyecek de kime gelecek tıp?
    Noldu hani 2010 gibi gelecek diyordun her yerde zırto

• Onedays O kullanıcısına yanıt
    daha kötü gelecek

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Onedays O kullanıcısına yanıt
    Olum niye ciddiye alıyon trol meymun o alış alış bi yerden sonra bu meymunu görmeyince garip geliyor zaten

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2019ayt kullanıcısına yanıt
    Ben de mezunum ama artık girip senin yazdıklarını okuyup moral bozuyorum.Mutlu musun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2019ayt

daha kötü gelecek
    Burda da tıp tutar demişsin 2010 dan kötü gelirse bekle tutar tıp

• Hocam netlerimiz yakın ben foruma anket açtım çoğu kişi 23k dedi:(Kendimizi en kötü ihtimale hazırlayalım.

• Offf inşallah kazanırız hocam ya :(

• İnşallah hocam beklediğimizden iyi gelir. Yoksa

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.