Şimdi Ara

cidden ağlicam (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
2
Favori
3.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • labittimla kullanıcısına yanıt
    Hocam cidden üzüldüm :( umarım siz de hedefinize ulaşırsınız. Neticede Türkiye burası hiç belli olmaz. Sevgiyle kalın

Hocam sizinle yakın seviyede olan arkadaşlarınız kaç net yapmış

• 2016 oranına göre 18k civarı 2017 oranına gore 16 k civarı oluyor. Mantiken sonuçlar bu iki yildan daha kötü gelmeyecek gibi.Bunlar mf4 e göre yani bu seneki mf lerin birlesmis hali.Anormal yanilmaz isem gelme ihtimali çok yüksek.Bana göre 12-18 k arası sıralamanız.Umarim isteginiz olur sürpriz olmaz.

• Hocam sizinle yakın seviyede olan arkadaşlarız kaç net yapmış

• gezginci06 G kullanıcısına yanıt
    Umarım dediğiniz gibi olur, çok sağolun yorum için

Hocam ben de aynı sizin gibiydim. Bu sene benim mezun senem. İkinci girişim. Geçen sene 44k idim bu sene 88 tyt 50 ayt yaptım. Denemelerde tyt 105 civarıydı ayt de 70. Sağlam denemelerdi. Fakat sınavda olmadı maalesef. Sınava çalışmak kadar çalıştığın şeyi sınava aktarmak da önemli. Bazı kişiler ne yaparsa yapsın istediği, hak ettiği sonucu alamıyor. O nedenle fazla takmamak lazım. Eldeki puanla istenilen bölüme girilip başarılı olmaya bakılmalı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2019ayt kullanıcısına yanıt
    adamsın lan sen
  • Aynen hocam. Eger dogru yeri tercih ederseniz gecen senelerde bosuna üzülmüşüm diyeceksiniz. Her şerde bir hayır vardır. Son cümlenize de katiliyorum cok dogru

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • olur gibi ama arkadaşların da dediği gibi risk var. ben de tıp için kaldım ve bu sene de olmuyor. ailemi yalvar yakar ikna ettim bir şans daha verdiler, iki gün önce tekrar başladım çalışmaya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seçilemeyen kullanıcı adı -- 15 Temmuz 2018; 23:44:14 >
  • Seçilemeyen kullanıcı adı kullanıcısına yanıt
    :( inşallah bu sene istediğin yeri kazanırsın kardeşim, yorumun için de teşekkür ederim

• Dişhekimiolurmu kullanıcısına yanıt
    Benle neredeyse hep aynı neti yapan bir arkadasım 95-100tyt 63 ayt yaptı bir diger arkadasımda sadece ayt mat netini soyledi digerlerini soylemedi mat netide 30-31 di galiba

hocam ozaman malesef yapan yapmış sınavı ya
  • Aynen öyle hocam daha kasmaya gerek yok sıkıntısız bir sekilde gelsinde sonuclarda hayırlısıyla bir yeri yazıp gideriz insallah

• Dişhekimiolurmu kullanıcısına yanıt
    Yapan yapiyor aynen hocam hayırlısı artık.
    Birde benim seviyemde hazark arkadasımızda varmıs oda benim gibi yapmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi labittimla -- 16 Temmuz 2018; 0:11:11 >
  • Gelecek yüksek ihtimalle

• Asalsayilarinyalnizligi A kullanıcısına yanıt
    Umarım dostum, sağol yorum için

• Bu sene gelmese de gözünde büyümesin bi sene daha çalış, şimdi etrafında vardır hayatında 1 sene kaybedeceksin filan diyenler...kaybettiğin bi şey yok

• werty28 W kullanıcısına yanıt
    Dostum mezun senem cidden çok zor geçti, psikolojik rahatsızlıklarım başladı, 3. seneye nasıl katlanırım bilmiyorum. Çevremdeki herkesi kırdım, arkadaşlarımın çoğunu kaybettim, ailemle ilişkim minimuma indi, sevdiğim aşık olduğum çocuğu resmen kendi ellerimle başkasına ittim sırf dengesizliklerim yüzünden oldu bunlar. Korkunç geliyor 3 e kalmak. Kaybettiğim çok şey var aslında, daha fazla kaybetmek istemiyorum, korkuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bahtsizmezun -- 16 Temmuz 2018; 2:46:0 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.