Şimdi Ara

ÇiçekSepeti - %50 İndirim Kampanyası (1 Günlük)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
2
Favori
2.418
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ciceksepeti.com/indirimli-urunler sf'sında 1 günlüğüne tüm ürünlerde %50 indirim yapmış.

İleri tarihli sipariş seçeneği de var sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpha.scorpii-a -- 21 Haziran 2017; 8:58:13 >

• avantajix'i unutmayın %5 iade veriyor
  • Teşekkürler. sayende sevgilim olabilir. Flört aşamasındaydık çiçek yolladım bakalım nolcak
  • bunların yüzde 50si bile pahalıdır

gerçi ucuz çiçekçi mı var, hepsi de biliyorki alanlar o anda parayı düşünecek durumda değil, o zaman geçir gecirebildiğin kadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyatlar genel olarak uygun bazı çiçeklerde vazolu gülün teki 3 tlye geliyor. sokak çiçekçileri bile bu fiyata satmaz.
  • Aslinda fiyatlar bir çiçekçiye nazaran aynı hatta daha ucuza gelen bir çok ürün var. Misal 15 gül 50 tl kdv dahil. Çiçekçide bir gül 5 tl çoğu yerde. 3 liraya verende nadir yer vardır belki. Bu şekilde oturduğun yerden jest yapabilirsin. Lakin benim bulunduğun yer için ekstra 20 tl taşıma ücreti alıyorlar. Durum böyle olunca yine avantajı kalmıyor

• Yeni üyemiz. Sence hangi çiçekte %50 indirim var

• Ben indirim göremedim. Zaten çiçek sepetini kdv üçkağıtçılığı yüzünden sevemedim bir türlü. Al deyince kdv ekliyor.

Bu arada Çiçek Market indirim kod gelmişti sabah buyrun : CM2460 (23 ü bitene kadar geçerli)
  • Fiyatlar indirimli nostalji paketinin büyüğünü sokmamışlar o kötü olmuş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • KDV dahi edince fiyat artıyor.
    Ayrıca konya da selçıklu merkez dencek bölgeye uzun mesafe yol ücreti diye birşey çıkarmışlar 10 tl
    Ulan ürüne bkıyorsun 36
    kdv li 43
    uzun yol 53
    Nasıl sövsem bilemedim
  • Adamlar yol ücreti diye 30-TL alıyor davarlar. Ulan git-gel toplam mesafe 15 km. Taksiye binip çiçekçiye gidip alıp gelsen aynı yere geliyor.
  • 110 liraya orkide aldıktan sonra çiçek olaylarına sıcak bakmıyorum.
  • yüzde 50 bir aldatmaca, önce bindirim sonra indirim olmuş, fakat az bir indirim var, geçen hafta 112liraya aldığım ürün 101 liraya düşmüş, yüzde 10 indirim var gerçekte

• Teşekkürler. Eşimi sevindirmiş oldum :)
  • Teşekkürler. Bahsi geçen indirim olmasa da 25 gül için 65 lira makul geldi. 2 hafta sonra eşimin doğum günü vardı. Fırsattan istifade siparişi verdim :)

• Rezalet bir firma..
    Kampanya dahilinde ilk defa alışveriş yapma gafletinde bulundum..
    Sipariş bedeli 60,19 TL ödeme yaptım..
    Bugün teslim edilmesi gerekirken firma tarafından arandım ve
    quote:

Sistemsel bir arıza oldu yoğunluk sebebiyle..Ekstradan 25 TL daha yollarsanız siparişinizi bugün teslim etmeye çalışacağız
    dediler..
    Kesinlikle kabul etmeyeceğimi belirttim ve konuyu Tüketici Hakem Heyetine taşıyacağımı belirttim..
    Yollanan Ön Bilgilendirme Formu'nu detaylıca okudum..Kargo masrafı görünmüyor..
    Uğraşacağım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slifer45

Teşekkürler. sayende sevgilim olabilir. Flört aşamasındaydık çiçek yolladım bakalım nolcak

sonuç?
  • sertosman S kullanıcısına yanıt
    Hocam çok mutlu oldu. Baya dibi düştü. Sanırım bayramdan sonra sevgili oluruz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slifer45

Hocam çok mutlu oldu. Baya dibi düştü. Sanırım bayramdan sonra sevgili oluruz.

hadi bakalım hayırlı uğurlu olsun şimdiden :)
  • cem_uA C kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam sağolun. :))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.