Şimdi Ara

ci+ çift modüllü uydu alıcısı tavsiyesi... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
5.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar konuyu hortlatıcam ama bende konuyu açan arkadaş gibi tam olarak aynı sisteme geçme arifesindeyim o nedenle konuyu açan arkadaşın sorduğu soruyu yineliyorum bu konuda bir gelişme var mı acaba ? hem Tivibu hemde Dsmart modülü sorunsuz bir şekilde aynı anda hangi cihazlarda kullanabiliriz?

" tivibu ci+ modül ile aynı anda dsmart ci+ modülü sorunsuz çalıştıran yani çift ci+ modüllü uydu alıcısı ne tavsiye edersiniz. teşekkürler..."
  • kamaxx K kullanıcısına yanıt
    DT nin Lig tv tekeli son bulunca mecburen onlar da CI+ protokolünü devre dışı bırakacaklar .

Düşünsenize çift CI+ modüllü bir uydu alıcı ile ;

DT ve DS ya da tivibu ile DT izlemek ne kadar güzel olurdu .

Lİg tv tekeli kalkınca çift CI+ modüllü uydu alıcısı arayışında olmayacağız .

DS ya da tivibu hertürlü kanal için tekbaşına yeterli olur .

Şuan yaşadığımız eziyetten başka birşey değil .
  • Arkadaşlar tivibu modülü çalıştırmak için ila ci+ destekli cihazmı olması gerekir ?
  • Selam,

Bu Goldmaster cihazlarda ip tv özelliği var mı ve sağlıklı mı? Cccam var diye tahmin ettiğimden sormuyorum...
  • Arkadaşlar konuyu biraz canlandırmış olayım :) Tabii aradan zaman geçip yeni modeller de piyasaya çıkmasıyla...Şu an piyasada olan 2 x CI Modül Girişi uydu alıcıları hangileridir ? Kullanan ve bu konuda tavsiye edebilecek arkadaşlar varsa çok memnun olurum. Tercihen artı 4K :)
  • Çift modüllü ve 4k olan cihazlar:

Vu+ Duo 4k
    Vu+ Ultimo 4k

Gigablue UHD QUAD 4K

Benim bildiklerim bunlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum. Çift modüllü receıver ve hatta TV günümüzde artık rahatça bulunabiliyor ki bende kullanıyorum. Eskiden bunlar olabilir mi derdik ve bunlarla alakalı receıver bölümünde bolca eski yorumlar mevcuttur.

Şimdi ise öğrenmek istediğim çıta daha üste çekilir mi? Yani 3 CI Modül girişli bir receıver yada TV ilerleyen yıllarda acaba görürmüyüz.

Saygılar

• tüketici elektroniği seviyesinde muhtemelen çıkmaz 3 modül yuvalı cihaz.
  • Şu anda D-Fix kullanmak için illâ CI+ modül mü lazım? CI modül ile olur mu?

Hem TKGS destekleyen hem de CI+ modüllü uydu alıcı var mıdır?
  • 2 yıl önce Arçelik ten almıştım çift modüllü tv ve gayet de memnunum. Şimdi sitesine baktım ne Arçelik te ne de Beko da malesef kalmamış. Çok işe yarayan bir özellik ki Digitürk ile D Smart ı aynı tv de tek kumanda da kullanabiliyorum. Gerek görüntü kalitesi ve gerekse ses çıkışından da memnunum. Konu ile alakalı Arçelik e mail atabilirsin. İlgili bölüm tüketici isteklerini dikkate alır diye düşünüyorum.

Saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: metmax

Arkadaşlar konuyu biraz canlandırmış olayım :) Tabii aradan zaman geçip yeni modeller de piyasaya çıkmasıyla...Şu an piyasada olan 2 x CI Modül Girişi uydu alıcıları hangileridir ? Kullanan ve bu konuda tavsiye edebilecek arkadaşlar varsa çok memnun olurum. Tercihen artı 4K :)

atlanta hd box?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.