Şimdi Ara

CHURN (PORT TAŞIMA) YANİ ADSLDE SERVİS SAĞLAYICI TAŞINABİLİRLİĞİ BAŞLADI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
8.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • hocam bu forumda paylaşımcı kimseydim ancak 2. el satış ya ürün çok çok ucuz olucak yada düşeşin kralı olucakki satılsın birşey, bu yüzden 2. el satışı birşey çıakcka ümidi değilde maksat tıklayan artsın diye sahibinden linklerini koyuyorum,

sadece 3-5 mezacı dıoşında 2. el ömüş foprumun... varsa yoksa sahibinden.com ;)
  • 1 ay oldu churn için dopinge başvuralı. Halen ttnet i kullanıyorum. Altyapı olmadan iş yapınca böyle oluyor demek ki. Bugün de aradılar. ttnet aboneliğinizi kapatın biz öyle açalım diyolar. e bu eskiden de vardı. bir aydır ne bekletiyosunuz insanı.

vazgeçmeyi düşünüyorum taşımaktan. bunlar ttnetten daha beter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hokur317

1 ay oldu churn için dopinge başvuralı. Halen ttnet i kullanıyorum. Altyapı olmadan iş yapınca böyle oluyor demek ki. Bugün de aradılar. ttnet aboneliğinizi kapatın biz öyle açalım diyolar. e bu eskiden de vardı. bir aydır ne bekletiyosunuz insanı.

hiç alaksı yok..... bu işe taş vuran TT hattı vermiyor anlaşma olduğu halde altyapı dediğinizle alası yok tabiri caizse kıllk yapıyor TT da panik var buna karşın taşımak için BDK nın vermiş olduğu sizin hakkınızı engellemekte

tavsiyenm bdk.gov adresine girip şikayette bulunmamnız değerlendirilmeye alınıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: computeron

quote:

1 ay oldu churn için dopinge başvuralı. Halen ttnet i kullanıyorum. Altyapı olmadan iş yapınca böyle oluyor demek ki. Bugün de aradılar. ttnet aboneliğinizi kapatın biz öyle açalım diyolar. e bu eskiden de vardı. bir aydır ne bekletiyosunuz insanı.

hiç alaksı yok..... bu işe taş vuran TT hattı vermiyor anlaşma olduğu halde altyapı dediğinizle alası yok tabiri caizse kıllk yapıyor TT da panik var buna karşın taşımak için BDK nın vermiş olduğu sizin hakkınızı engellemekte

tavsiyenm bdk.gov adresine girip şikayette bulunmamnız değerlendirilmeye alınıyor..

Üstad o halde insanları arayıp "Sizin hiçbirşey yapmanıza gerek yok. Biz taşıma işlemini gerçekleştireceğiz." demesinler. Aralarındaki sorunu çözsünler önce. Bu durumda kimin kabahati olduğu kullanıcıyı bağlamaz.

Diğer taraftan bize hattınızı taşıyabilirsiniz diye beyanda bulunan ttnet değil. Benimle taşımaya yönelik sözleşme imzalayan ve edimini yerine getirmeyen doping.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: computeron

quote:

Üstad o halde insanları arayıp "Sizin hiçbirşey yapmanıza gerek yok. Biz taşıma işlemini gerçekleştireceğiz." demesinler. Aralarındaki sorunu çözsünler önce. Bu durumda kimin kabahati olduğu kullanıcıyı bağlamaz.

Diğer taraftan bize hattınızı taşıyabilirsiniz diye beyanda bulunan ttnet değil. Benimle taşımaya yönelik sözleşme imzalayan ve edimini yerine getirmeyen doping.

işin içinde olduğundan yazıyorum bu işe imza koyan ve sonradan yerine getirmeyen TT dur.. sanırım anlamışsınızdır. sadece doping değil diğer operatörlerde aynı durumdalar smile biri vs. vs..

ortada bir anlaşma var anlaşmadan cayan işine sonradan işine gelmeyen TT dur büyük kayıp yaşadığından kendileri sorun çıkarmaktadır..

kimse durup dururken hattınızı taşıyalım diyemez her iki taraf arasında anlaşma olmadığı halde.

sizlerin hakkını gaspeden TT a bozuğunuzu atın..

• quote:

işin içinde olduğundan yazıyorum bu işe imza koyan ve sonradan yerine getirmeyen TT dur.. sanırım anlamışsınızdır. sadece doping değil diğer operatörlerde aynı durumdalar smile biri vs. vs..

ortada bir anlaşma var anlaşmadan cayan işine sonradan işine gelmeyen TT dur büyük kayıp yaşadığından kendileri sorun çıkarmaktadır..

kimse durup dururken hattınızı taşıyalım diyemez her iki taraf arasında anlaşma olmadığı halde.

sizlerin hakkını gaspeden TT a bozuğunuzu atın..

TT'un yerine getirmediği edim, Dopingle yaptığı sözleşmenin konusu. Dolayısıyla taraf olmadığım sözleşmede kimseye bozuk atma hakkım olduğunu zannetmiyorum. Dopingin hakkı gaspediliyorsa yargıya başvursun. Yine söylüyorum; benimle yaptığı sözleşmeye riayet etmeyen Doping dir.

Şimdi ben diyeyim ki şu malı satıyorum. Alıcısı da çıksın. Hatta sözleşme yapayım alıcıyla. Sonra malı tedarik edemedim diye tedarikcimle alıcıyı muhatap edeyim. Bu mudur tavsiyeniz? :)

Bugün itibariyle bana gönderdikleri mesaj; "Doping ADSL'e geçiş talebiniz mevcut operatörünüze iletilmiştir. Doping ADSL'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 212 444 10 45 Doping ADSL"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hokur317 -- 13 Aralık 2010; 11:21:01 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.