Şimdi Ara

Chrome yazı tipi sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Standart yazı tipi : times new roman(16)
    Yazı tipleri ve kodlama : times new roman
    Sans-serif yazı tipi : arial
    Sabit genişlikte yazı tipi : courier new
    Minimum yazı tipi boyutu : çok küçük
    Kodlama : unicode(UTF 8)

mevcut ayarlarım bunlar leptopumda chromeda yazılar farklı görünüyor ne yapsam değişmiyor, chromu kaldırıp tekrar yükledim yine aynı olması gerektiği gibi değil. Aynı ayarlara sahip masaüstünde durum normal. Yardım edebilecek var mı, durum neden böyledir?

• Tarayıcı ayarlarını sıfırlamayı deneyin. (:
  • Denedim onu da olmadı, your uninstaller ile sildim tüm uzantıları pc den kaldırdım olmadı yinede.
  • Nurili N kullanıcısına yanıt
    Chrome 37 kullanıyorsanız (son sürüm) siz de benim gibi "noluyor yahu" diyenlerdensiniz. Olay Chrome guncellemesi ile alakalıymış.

http://uzmanim.net/soru/google-chrome-da-yazi-boyutlari-buyudu/8264
  • Şimdi anlaşıldı işte teşekkürler bilgilendirme için. Muhtemelen bir çok kişi bu yeni görünüme alışmakta zorlanacak gibi.
  • Firefox üzerine tarayıcı tanımıyorum arkadaşlar . İllede firefox
  • Chrome u kaldırdım zaten firefox kullanıyorum ama yavaş biraz.
  • Adres çubuğuna chrome://flags/ yazın, Ctrl+F ile DirectWrite seçeneğini arayıp devre dışı bırakın, tarayıcıyı yeniden başlatın.
  • Directwrite devre dışı yine olmadı. Sizin kullandığınız chrome eski sürüm olmasın.
  • Tarayıcıyı sil ve tekrar yükle
  • Güzel kardeşim benim silip tekrar yüklediğimi yazdım zaten öyle olmuyor. Mevzu güncellemeyle ilgili düzelmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Df329tRHdcVa7

Adres çubuğuna chrome://flags/ yazın, Ctrl+F ile DirectWrite seçeneğini arayıp devre dışı bırakın, tarayıcıyı yeniden başlatın.

İşe yarıyor
  • Son sürüm kullandığınıza emin misiniz? Bende kapalı zaten. Yazılar farklı düzelmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nurili

Son sürüm kullandığınıza emin misiniz? Bende kapalı zaten. Yazılar farklı düzelmiyor.

Son sürüm kullandığımdan eminim, sorun Chrome menüsündeki dil hatasından kaynaklanıyor. directwrite devre dışı bırak alt menüsünü aktif etmen gerekiyor yani devre dışı değil aslında devre dışı olan (directwrite devre dışı bırak) özelliği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YAKUT -- 30 Ağustos 2014; 13:05:49 >
  • Tamam şu anda oldu geçen sefer aynı işlemi yaptığımda düzelmemişti.
  • Nurili N kullanıcısına yanıt
    Çözümü buldum :http://uzmanim.net/Soru/google-chrome-netlik-sorunu/8398
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.