Şimdi Ara

CHROME DA İMLECİN YANINDA İŞARET ÇIKIYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
1.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • CHROME DA İMLECİN YANINDA İŞARET ÇIKIYOR
    Chrome a girdiğimde imlecin altında böyle bir işaret çıkıyor ve aşağı yukarı kaydırma yapılmıyor sadece scroll tuşuna basılı tutarak kaydırabiliyorum döndürerek kaydıramıyorum mouse da bir sorun yok chrome hariç heryerde kaydırmayı yapıyor yardımcı olabilecek var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chromesorunu -- 8 Mayıs 2017; 13:52:3 >

• Çözüm hakkında bir fikri olan yok mu ?
  • Hala çözemedim yok mu yardımcı olabilicek aynı dertten muzdarip ?
  • chromesorunu C kullanıcısına yanıt
    Garanti veremiyorum ama eklentilerini, programlarını kontrol et ve Zemana Anti-Malware (gerçek zamanlı korumasını kapat antivirüs varsa), Malwarebytes AdwCleaner ile sistemini tara. IObit Uninstaller adlı programla geri yükleme noktası oluşturarak Google Chrome'u kaldır. Güçlü tarama yap ve çıkanları kaldır. CCleaner ile temizlik yap. Google Chrome'u tekrar yükle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar aynı sorun yüzünden 4 gündür uğraşıyorum almanca çince ingilizce tüm siteleri dolaştım bir çözüm bulamadım. sinirden alacam laptopu mouse u duvara çalacam çok az kaldı. allah aşkına bir yardım edin nasıl düzelecek bu meret. tüm herşeyde düzgün çalışan mouse chrome-edge-opera da kaydırma yapmıyor.
  • Bu lanet simgeden ve kurtulabilmek için 4 saat uğraştım. çözümü yabancı bir sitede buldum. linkini aşağı koyuyorum.

https://superuser.com/questions/774515/left-right-scroll-icon-appears-randomly-and-disables-scrolling-in-windows-8

Özetle;

Bu durum mause'unuzun 4D özelliğinin aktif olmasından kaynaklanmaktadır.

Görev çubuğunda sağ alttaki farenizin markasına ait işarete sağ tıklayın. (bende A4tech 8-in-Right) (ikinci foto)

4D tekerlek özelliğini kaldırın, ya da normal tekerlek özelliğine geçirin.

PC'nizde yoksa "A4tech 8-in-Right" uygulamasını indirip, sağ alttaki ikona sağ tıklayıp, 4D tekerlek özelliğini kapatın.

• bende de katar pro wireless var aynı sorun oluştu ama çözemiyorum windows 11 de. programını kaldırdım. ayarları değiştirdim ama gitmiyor meret. yardımcı olabilecek var mı?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.