Şimdi Ara

CHPlilerin mütevazı yaşamı (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
257
Cevap
1
Favori
17.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: flamenjero

Sana da kara troll diyelim. Ruhunun pisliğini buraya akıtma
    Hocam bunlar doğada soltroll olarak forumun buyuk bölümünü olusturanlardan oluşup her muhalefet habere yorum yapmaları ve birbirlerinin surekli gazlarını almaları ile tanınırlar.. değmez yani..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • UnicornKnight kullanıcısına yanıt
    Sen çok geriden geliyosun.
    Onların defteri dürüleli çok oldu.
    Ama chpde yeniden filizlenmeye çalışıyolar.
    Chp de paşa paşa çanak tutuyo.
    Çünkü gebelikleri var!
    Sense şimdi fetfolloşçu dediğin kişilerle aynı şeyi savunduğunun farkında bile değilsin.
  • Karşısındakine nasıl hitap etmesi gerektiğini bilmeyen bir zihniyet hocam.
    Kendi kendilerine beni troll ilan ediyorlar.
    Ama asıl kendilerinin trol olduğunu farketmiyorlar bile.
    Onlar gibi düşünmediğim için üşüştüler konuya.
    Yargılayıp hapse atmaya karar veren bile oldu
  • quote:

Sen çok geriden geliyosun.
    Onların defteri dürüleli çok oldu.
    Ama chpde yeniden filizlenmeye çalışıyolar.
    Chp de paşa paşa çanak tutuyo.
    Çünkü gebelikleri var!
    Sense şimdi fetfolloşçu dediğin kişilerle aynı şeyi savunduğunun farkında bile değilsin.
    anlat anlat heyecanlı oluyor. badem bıyıklı ex aşklarınızla birlikte bicümlenizin defteri birlikte dürülecek, meraklanma ve vaktini bekle. o arada da bol bol ağlamaya devam et, şimdiden alışmış olursun.
  • quote:

He canım maaşlıyım adalet bakanlığında çalışıyorum. Alnımın teriyle emeğimle kazanıyorum paramı.
    Memurun siyaset yapması yasak değil miydi, yoksa memur değil misin?
    Aaa pardon yeni meslek vardı sizde, bankamatikçi...

• Aktroller maaşlar yatmış ortaya çıktılar bende diyorum bu Aktroller nerde diye

• quote:

Orijinalden alıntı: PyroSemi

Tartışmayın adam para alıyor
    Artık eskisi gibi bol keseden dağıtamıyorlarmış hocam. Para bitince buralarda da tasarruf tedbirleri uygulamaya başlamışlar... Kaliteye önem veriyorlarlarsa, bu alamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yolcum -- 24 Aralık 2019; 16:52:26 >
  • pcwolf28 P kullanıcısına yanıt
    Kişi kendinden bilir işi.
    O meslek bizde değil sizde meşhur
  • Ben de sana diyorum ki bu ülkede herkes kendi tarafını gözü kör şekilde savunurken israfı, yolsuzluğu nasıl bitireceksin?

Bu konu dahil forumdaki konuları görmüyor musun? Yolsuzluk başlığı açılıyor X partisi şunu yaptı diye. X partisini savunanlar konuya Y partisinin yaptığı yolsuzluk ya da benzer şeyi atıp savundukları partinin yaptığını görmezden geliyor. İki taraf da böyleyken nasıl bitecek yolsuzluk söyler misin bana?

Benim bir şeyi normalleştirdiğim yok olanı söylüyorum sadece. Eğitim ve kültürün sonucu böyle olması da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kamisama- -- 24 Aralık 2019; 16:55:15 >
  • yolcum kullanıcısına yanıt
    Sizin dininiz, imanınız para olduğu için mi herşeyi parayla ölçüyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: UnicornKnight

anlat anlat heyecanlı oluyor. badem bıyıklı ex aşklarınızla birlikte bicümlenizin defteri birlikte dürülecek, meraklanma ve vaktini bekle. o arada da bol bol ağlamaya devam et, şimdiden alışmış olursun.

Alıntıları Göster
    Birincisi ben ağlamıyorum. Böyle bir iddian varsa kanıtla.
    İkincisi benim senin zihniyetinden korkum olsa burada açık açık görüşümü beyan etmem.
    Üçüncüsü benim bir ahiret inancım var. Bu dünyada başıma geleceklerin gelip geçici olduğuna iman ediyorum.
    O yüzden birisi gelip zulmedecekse de umramda değil.
    Senden ve senin gibilerden korkan senin gibi olsun!

• fredydexter kullanıcısına yanıt
    İşiniz, gücünüz para.
    Para karşılığında herşeyi yapıyor musunuz siz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pcwolf28

Memurun siyaset yapması yasak değil miydi, yoksa memur değil misin?
    Aaa pardon yeni meslek vardı sizde, bankamatikçi...

Alıntıları Göster
    15 temmuz gecesi gördük asil bankamatikcileri. Market kuyrugundaki soltrolleri..

• flamenjero F kullanıcısına yanıt
    Arsızlığın everesti aşmış, biraz aşağı in öyle konuşuruz...
    Klasik akplilerin hali işte.
    Her şeyi yaparlar, yaptıklarını inkar ederler, çamur atarlar, sonra da abuk subuk konuşup işin içinden sıyrılmaya çalışırlar.
    Yaşı 40a dayanmış bu yaşta bu arsızlık da pes yani...

• Ulan şu bizim fakir vatandaşın siyaset kavgaları çok komik, ha chp ha akp. Bunlar neler götürüyor neler, mecliste birbirini yiyorlar. Yemekhane de iki kuruşa pirzola gömüyorlar. Siz de ay sonu nasıl gelecek diye düşünün, siyaset böyledir işte. Bunların alayı böyle, chp gelse de pek farklı olmayacak ama akp senelerin vurgununu yaptı orta da çok büyük paralar döndü. Ortadoğu ruhu var tüm siyasiler de ve seçmenler de. Herkes hak ettiği şekil de yönetilir. Ayrıca devlet kademesin de memursan deme öyle şeyler, fişlenirsin. Hükümet gider, nanayı sen yersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abraxx -- 24 Aralık 2019; 17:3:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F5A160BAB

15 temmuz gecesi gördük asil bankamatikcileri. Market kuyrugundaki soltrolleri..

Alıntıları Göster
    İnsanın alın teriyle kazandığı parayı çekmesi mi anormal geldi? Ben sizin gibilerin işe gitmeden çektiği paraları söylüyorum...
    İsme bak cisme bak, konu chp olunca bütün yediğiniz haltları unutup lüks araçtan başlayıp 15 temmuza geçiş yaparsınız işte.
    Lafı Dolandırıp konuyu bulandırın anca.
    Çamur siyasetini iyi biliyorsunuz...

• quote:

Arsızlığın everesti aşmış, biraz aşağı in öyle konuşuruz...
    Klasik akplilerin hali işte.
    Her şeyi yaparlar, yaptıklarını inkar ederler, çamur atarlar, sonra da abuk subuk konuşup işin içinden sıyrılmaya çalışırlar.
    Yaşı 40a dayanmış bu yaşta bu arsızlık da pes yani...
    Ne yapmışım pardon?
    Ne yaptığıma şahit oldun?
    Hangi arsızlığımdan bahsediyorsun?
    Ele avuca gelir argümanlarla çık karşıma!
  • quote:

Sizin dininiz, imanınız para olduğu için mi herşeyi parayla ölçüyorsunuz?
    Adamlarin yillardir iktidar olamayisinin ve iktidar tarafindan zenginlesememelerinin yarası var o yuzden para para diyorlar. Babaları dedeleri zamanında soltroller iyi götürmüş.

• quote:

İnsanın alın teriyle kazandığı parayı çekmesi mi anormal geldi? Ben sizin gibilerin işe gitmeden çektiği paraları söylüyorum...
    İsme bak cisme bak, konu chp olunca bütün yediğiniz haltları unutup lüks araçtan başlayıp 15 temmuza geçiş yaparsınız işte.
    Lafı Dolandırıp konuyu bulandırın anca.
    Çamur siyasetini iyi biliyorsunuz...

Alıntıları Göster
    Iste busunuz alin teriyle kazanmis onu cekiomus. Biz de alnimizin terini toprağa sürdük o gün once devlet yaşasın dedik. Baska soze gerek yok vicdan yeter.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.