Şimdi Ara

CHP'nin ülkeyi yönetmek gibi bir derdi yok!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçmişte bu salak partiye oy atmış biri olarak söylüyorum.

Utanmadan televizyona çıkmış diyor ki koltuk sevdalılarının partide işi yok.
    Alışmışlar on dönüm bostan, yan gel yat osman. Partinin bu halinden memnunlar,
    maaşları tıkır tıkır yatıyor, %25'e saplanmışlar, ülkeyi yönetmek gibi bir dertleri yok.

Bakın Akplilere adamlar kapı kapı dolaşıp ev ziyaretleri yaparak halka indiler,
    şimdi meyvelerini topluyorlar. Bizim ilçe teşkilatına da gittik. Bizimkilerin burnu havada,
    küçük dünyaları onlar yaratmış sanki.

İnce az da olsa bir başarı yakaladı, onun peşinden gideceklerine hala aynı tas hamam olsun istiyorlar.

Allah muhafaza çok oy alırlar da hükumete girme gibi bir şey olursa rahatları bozulur beyefendilerin.

Tek adam rejimine içten içe seviniyorlardır bunlar, artık meclise düşen pek yok ya,
    daha da iyi oldu diye düşünüyorlardır. Tamamen yan gelip yatarlar artık.

• vasıfsız kılıçdaroğlu kaç seçim kaybetti hala istifa yok
  • Bundan sonra İyi Parti'yi takip edeceğim. Ne halleri varsa görsün bunlar.
  • +1 derim direk kelimesi kelimesine adam haklı
  • Ben hep anamuhalefet partilerini destekledim. Iktidar olamayacaklarını biliyorum fakat ellerini kuvvetlendirmek için, söylemlerini kuvvetlendirmek üçin, kendilerine öz-güven gelsin diye... Nitekim ben bu ışığı sayın İnce de gördüm. Seçimden sonraki ilk konuşmasında iddialı bir şekilde 40 yıldan sonra %30 barıjını geçtik hedefimiz %50 barajını yıkmak dediğinde gerçek liderimi buldum dedim.

Sayın Kılıçdaroğlu CHP'nin başına gelmiş en vasıfsız en pasif kişidir ve bana bu seçimde de gösterdi ki kendisi sayın Recep Tayyip Erdoğanın en büyük projesidir. Sayın Binali yıldırımı seçerken profili düşük bir başbakan olduğu için tercih etmişti, şimdi de gizliden sayın Kılıçtaroğluna, İnceyi tercih ederim diyerek destek çıkıyor. Ben bu saatten sonra CHP'ye bir şartla oy veririm o da değişimin bir parçası olacaksa yoksa bırak oy vermeyi, hakkımı bile helal etmeyeceğim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.