Şimdi Ara

Chp'nin taciz skandalı. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
1
Favori
8.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
89 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sanırım konudan bi habersin. Önce konuyu öğren ondan sonra edebiyat yap

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • heamvivna kullanıcısına yanıt

Ne kulpundan bahsediyorsun? İnsanlar tacizciyi savunmadığı halde sanki tacizciyi savunuyorlarmış gibi laflar söylüyorsunuz. Bu mu olayı olduğu gibi kabullenmek sana göre?

• quote:

Orijinalden alıntı: heamvivna

Bu mesaj silindi.

nooldu. sizin partinizdeki tacizler bitti mi ki chp ye salça olmaya başladınız. adalet sizde yok tabi. daha kendi vekilinizin yediği haltları temizleyemediniz. şirin ünalın tecavüz edip öldürdüğü kadın için bir tepkiniz oldu mu? partiden ihraç ettiniz mi? siz önce kendi pisliklerinize bakın. sonra gelip laf edersiniz..

• quote:

Orijinalden alıntı: Mugetsuga

Ne kulpundan bahsediyorsun? İnsanlar tacizciyi savunmadığı halde sanki tacizciyi savunuyorlarmış gibi laflar söylüyorsunuz. Bu mu olayı olduğu gibi kabullenmek sana göre?

hocam bunlar seni beni gaza getirip ceza aldırmaya çalışıyorlar.. trollerden beklenen davranış...

• quote:

Orijinalden alıntı: SISU

hocam bunlar seni beni gaza getirip ceza aldırmaya çalışıyorlar.. trollerden beklenen davranış...

Alıntıları Göster

Mağdur olmak için bütün sınırları zorluyorlar. Çok değişik tipler gerçekten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mugetsuga

Mağdur olmak için bütün sınırları zorluyorlar. Çok değişik tipler gerçekten.

Alıntıları Göster

evet yaa. yazzık bunlara. gene mağdur olamadılar..   

• Bu tarz taciz tecavüz işkence gibi adi suçlar sahisidir kurumları bağlamaz bana göre. Burada bu suçu işleyen kim ise yerine görevine mevkisine bakılmaksısızn kulağından tutulduğu gibi partiden ihraç edilip karakola teslim edilmeli... Yoksa bu tarz şahsı suçlar bütün bir kurumları bağlasa ülkede ne kurum ne şirket ne dernek ne parti kalır.

Lakin bu olayda asıl olan CHP içinde bu olayın dillendirildiği ama tepki verilmediği ve bazı İL ve İLÇE başkankanlarının olayı bildiği halde işlem yapmaması. Mesela Eski CHP milletvekili olan Barış Yarkadaş'ın attığı 27 tane tweet var İL başkanları işi gizlemeye çalışmış tarzı laflar var bazı isimlerden.

Üstüne durup duruken birde gündem değişsin diye ortaya bir sürü başka konu atılıp gece vakti Ekrem Başkana Suikast girişimi Teroristler yakalandı tarzı haberler atılınca insan istemez istemez neden böyle yapıyorlar diyor yani. Ayrıca Kemal Kılıçdaroğlunun grup toplantılarında veya basın önünde bu konuya hiç deyinmemesi bu tarz insanlar nerede olursa olsun barındırmayız dememesi bir demeç vermemeside ilginç.

Not: Tabii bu olay AKP'de veya MHP olsa idi. YIllarca konuşulur ve bu kurumlar direk Tecavüzcü diye anılırdı bazı isimler tarafından buda bir gerçek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0zkanK. -- 5 Aralık 2020; 0:21:45 >

• CHP'de taciz tecavüz ayyuka çıkınca çareyi yalanlarla gündem değiştirmekte buluyorlar.
    Bakalım yarınki CHP genel merkezinin yalanı ne olacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Novagate

Ne mi yaptılar, tecavüz ettiler işte, bir de utanmadan ne yaptılar diyorsun.
    Sonrasında ne yapmış ne etmiş hiçbirinin önemi yok, Ensar vakfı yaparken CHP sabah akşam saldırmışsa, CHP'li de gidip tacizin tecavüzün kitabını yazmayacak.

Kötü anlamda "bir kereden birşey birşey olmaz" dediği cümleyi göster ben hesabımı kapatıyorum.
    Gösteremezsen sen hesabını kapatıyor musun?

Alıntıları Göster

Ne o, partice tecavüz emri mi verdiler?

• quote:

Orijinalden alıntı: Omega Speedmaster

Adam Partiden ihraç edilmiş, yargılanmasına devam ediliyor... CHP'nin daha ne yapmasını bekliyorsun? Parti Yönetimi adamı hadım mı etsin, yoksa halka linç mi ettirsin?

Böyle rezil adamlar tüm Partilerde var... Hepsinin İçini deşsen, neler çıkar neler!

Alıntıları Göster

Eee ensar vakfını neden gece gunduz konusuyorsunuz kaldiki partiden bile değil ? Size gelince partiden ihraç bize gelince butun ak partililer tecavuzcu demi anlat anlat heyecanlı oluyor. Didim belediye başkanında tecavuz haberleri çıkıyor. Sizde tabi bunlar medeniyet aydınlık göstergesi.  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yalçın Ç. -- 5 Aralık 2020; 1:29:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Novagate

CHP'de taciz tecavüz ayyuka çıkınca çareyi yalanlarla gündem değiştirmekte buluyorlar.
    Bakalım yarınki CHP genel merkezinin yalanı ne olacak

yalan atmayı sizden öğrenmişlerdir.

• Ben takip edemedim, hangi il, ilçeler var taciz, tecavüz konusunda. En son Sultangazi mi?

https://www.haberler.com/chp-de-yeni-taciz-iddiasi-magdur-kadinin-13779751-haberi//

• Vah hain cehape vakıflarda çocuklara istismar yapılır görmezden gelir.

Yatılı yurtlarda kızlara istismar yapılır görmezden gelir.

Kadınlar intihar süsü verilip öldürülür, kocaları yada eski kocaları çeker vurur öldürür ama cehape yine görmezden gelir
    Yazık be çok yazık..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 5 Aralık 2020; 1:32:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghostlesh

Ben takip edemedim, hangi il, ilçeler var taciz, tecavüz konusunda. En son Sultangazi mi?

https://www.haberler.com/chp-de-yeni-taciz-iddiasi-magdur-kadinin-13779751-haberi//

Didim var kardeş oda güzel çalışıyor. Yalova gemlik belediye baskanları yolsuzluktan şişli belediye baskanı pkk dan urla belediye başkanı fetodan. Ama görüyorsun partililerin kafası pırıl pırıl adamlar burnunun ucunu görmekten aciz.

• quote:

Orijinalden alıntı: heamvivna

Bu mesaj silindi.

Seni tahrik etmeye çalışıyorlar, herkese cevap yazıp konuyu tartışmaya çevirme bence! Konu zaten sabaha kitlenir de arada sende kaynama:)

• Yalçın Ç. kullanıcısına yanıt

Tecavüz olayı üzerinden, başka bir tecavüz olayını savunmakta farklı bir kafa gerektirir (hem de çocukların tecavüze uğradığı bir olay üzerinden)

Dünyanın neresine gidersen git "45 çocuğun tecavüze uğraması" olayı günlerce konuşulur!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omega Speedmaster -- 5 Aralık 2020; 1:37:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MRTFR

Ne o, partice tecavüz emri mi verdiler?

Alıntıları Göster
    Önce attığın iftirayı temizle istersen. Bana ne kim ne emri vermiş onu sen bileceksin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omega Speedmaster

Tecavüz olayı üzerinden, başka bir tecavüz olayını savunmakta farklı bir kafa gerektirir (hem de çocukların tecavüze uğradığı bir olay üzerinden)

Dünyanın neresine gidersen git "45 çocuğun tecavüze uğraması" olayı günlerce konuşulur!

O bir vakıf Ak partiden biri değil. Didim belediye baskanıda tecavuzden sorusturuluyor, yalova gemlik belediye baskanları yolsuzluktan alındı , urla belediye baskanı fetodan şişli belediye baskanı pkkdan. Nasıl çok güzel oluyormu ?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.