Şimdi Ara

Chp'nin taciz skandalı. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
1
Favori
8.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
89 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuşurkenki 2 saniyelik duraksama yazıda gözükmüyor yalnız 

• Mugetsuga kullanıcısına yanıt

Aynen senin iftira attığın gibi değil mi.

Neyse zaten bu konuda yarına kalmaz kitlenir.

Sizlerde özgürce atlarinizi koşturabilirsiniz bu mekanda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Adamlara bak neredeyse nefes alışverişini hesaba katacaklar. sherlock holmes gibisiniz maşallah

• 2K23 kullanıcısına yanıt
    Bir kerecikten birşey olmaz diyen çıkmamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mugetsuga

Konuşurkenki 2 saniyelik duraksama yazıda gözükmüyor yalnız 

Ne kadar saçma, duraksadı demek öyle söyledi demek değildir, kadın öyle birşey dememiş, ama sizi öyle bir kandırıyorlar ki işte ruhunuz bile duymuyor.

Lütfen bu iftira atma huyunuzdan vazgeçin, senin söylemediğin bir lafı buraya gelip söyledi desek nasıl olur? empati yapın biraz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • heamvivna kullanıcısına yanıt

Konu içeriğin kışkırtmaya yönelik tek bir cümleden oluşuyor ve bu konuyu nimetten mi sayıyorsun bir de? Hem de sorduğun soruyu forum içinde arama yaparak bulabilecek olmana rağmen konuyu açmışsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yalçın Ç.

Bu mesaj silindi.

Adam Partiden ihraç edilmiş, yargılanmasına devam ediliyor... CHP'nin daha ne yapmasını bekliyorsun? Parti Yönetimi adamı hadım mı etsin, yoksa halka linç mi ettirsin?

Böyle rezil adamlar tüm Partilerde var... Hepsinin İçini deşsen, neler çıkar neler!

• quote:

Orijinalden alıntı: kmlkszhacker

Bir kerecikten birşey olmaz diyen çıkmamış

Google'a en güvensiz mekanlar yaz, chp il ve ilçe merkezleri, belediyeleri çıkıyor:)

• quote:

Orijinalden alıntı: heamvivna

Demek Atatürkün partisinde bu tür tacizler oluyor ha. Üstüne üstlük bir bayan tarafından üstü kapatılıyor ve günlerce fail partiden ihraç edilmiyor. Çok yazık

ha müslümanlığın partisinde taciz tecavüz normal yani.

• Ne yaptılar? Tecavüzcüyü mü savundular, yayın yasağı mı koydular, mağdura mı suç bulmaya çalıştılar, bir kereden bir şey olmaz mı dediler?

Yazdım hiç bir şey çıkmadı en güvenli yazdım şansa bak Eskişehir çıktı dünyada ilk 10 falan diyor ne kadar doğru bilmem ama Türkiye'nin en güvenli şehriymis
    Kaynak
    https://www.webtekno.com/turkiye-en-guvenli-sehir-eskisehir-h81136.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: kmlkszhacker

Yazdım hiç bir şey çıkmadı en güvenli yazdım şansa bak Eskişehir çıktı dünyada ilk 10 falan diyor ne kadar doğru bilmem ama Türkiye'nin en güvenli şehriymis
    Kaynak
    https://www.webtekno.com/turkiye-en-guvenli-sehir-eskisehir-h81136.html

Cidden baktın mı:D

Evet gördüğüm herşeye inanmam mutlaka bakarım bence sen de biraz araştır
    Yoksa seni sadece banka hesabında ki sayılar mı ilgilendiriyor?

Yav önce konu silinmedi diyorsun. Link atıyorsun. Attığın konu kitli çıkıyor , o zaman +'la diyorsun. Sonra başka birşey diyorsun. Yani hiç olayı olduğu gibi kabullenemiyorsun. Her şeye bir kulbunuz var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heamvivna -- 5 Aralık 2020; 1:8:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: heamvivna

Gerçekten mi? İnanamıyorum.

Eğer samimi olsaydı chp olay meydana geldiği saat ihraç ederdi. Kamuoyuna duyulduktan sonra değil

Meydana gelince herkes ihraç eder önemli olan meydana gelmeden ihraç etmesi. Kişinin oturup kalmasından anlayacaklar önce bi halt yiyeceğini.

• quote:

Orijinalden alıntı: MRTFR

Ne yaptılar? Tecavüzcüyü mü savundular, yayın yasağı mı koydular, mağdura mı suç bulmaya çalıştılar, bir kereden bir şey olmaz mı dediler?

Ne mi yaptılar, tecavüz ettiler işte, bir de utanmadan ne yaptılar diyorsun.
    Sonrasında ne yapmış ne etmiş hiçbirinin önemi yok, Ensar vakfı yaparken CHP sabah akşam saldırmışsa, CHP'li de gidip tacizin tecavüzün kitabını yazmayacak.

Kötü anlamda "bir kereden birşey birşey olmaz" dediği cümleyi göster ben hesabımı kapatıyorum.
    Gösteremezsen sen hesabını kapatıyor musun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Novagate -- 5 Aralık 2020; 0:15:5 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • He aferim lafı başka yerden anlamak bu olsa gerek

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.