Şimdi Ara

CHP nin AİHM ye gitmesi ne işe yarar ki? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: trendium-moda

AİHM seçimlerin yenilenmesini emredemez ( böyle talebi olsa Türkiye büyük ihtimalle uygulamaz zaten)

kişisel davalara baktığını zannediyorum

bu karardan dolayı oluşan hak kayıplarının tazminini ister sadece

kişi başı 300-500 bin euro yada 1 milyon euro tazminata mahkum eder Türkiye'yi

bu nedenle binlerce kişinin başvurması için partiler önayak olmalı. 2019 seçimleri için kaynak oluşmasını sağlıyabilir.2019 seçimleri için müşahitler için araçlar alınması kiralanması için harcanabilir. Böylece mükerrer oyun önüne geçilebilir

Aynen AİHM konusu değil bu konu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmm2515

quote:

Orijinalden alıntı: Doblolu Esnaf

Benim kanaatim hiç bir yere gitmeye gerek yok, bu referandum zaten MÜHÜRSÜZ REFERANDUM adıyla tarihe geçmiştir arkadaşlar. Yıllar sonra tarih kitaplarında yapılan usulsüzlüklerden hilelerden bahsedilecek. Herkes unutsa tarih unutmaz.

yahu bakın çok değil 1 sene sonra chp kimi başkan adayı göstersem diye tartışmaya başlayacak :)

burda da kim olsun tartışmaları başlayacak. kasmayın gari kabullenin :)

yüzsüz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://tr.m.wikipedia.org/wiki/Sudan

Ülkenin, 2011 yılında Sudan ve Güney Sudan olarak ikiye ayrılmasından sonra yüzölçümü bakımından Afrika'nın en büyük ülkesi olma özelliğini Cezayir'e kaptırmıştır.

Ümit Zileli seneler önce söylemişti akıbetimiz aynı olacak diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • seçme seçilme insan hakkıdır. AIHM ise insan hakları mahkemesi.

• quote:

Orijinalden alıntı: mr.police

seçme seçilme insan hakkıdır. AIHM ise insan hakları mahkemesi.

Işte o yüzden tüzel değil kişisel başvuru yapılabilir.

• Avrupanın gözünde iyice diktatöre dönüşür erdoğan.Türk ekonomisin yüzde 70inden fazlasının avrupaya bağımlı olduğunu düşünürsek yatırımcıların kaçması,turistlerin gelmemesi ve ambargolar ile ekonominin çöküşünü izleriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakim7

hala mühürsüz referandum diyor boşboğazlar. ulan o sandıklarda sizin imzalarınız var. chpci yetkililer oy çalınması mümkün değil diye 100 defa açıklama yapmış

ayak üstü kekliyolar sizi haberiniz yok

Referandumdan hayır çıksa ne olurdu peki ? Akpnin yan bahçesi olan YSK iptal ederdi seçimi.Maç başladıktan sonra kural mı değişir anayasayı çiğnediler.Bu referandum gözümde gayrimeşrudur.Tıpkı 24 milyon diğer vatandaş gibi...
  • RavenoLL R kullanıcısına yanıt
    kardeşim anlaşılmayacak bir şey yok. mühürsüz olayında chpci ve hdpcilerin imzaları var

neye itiraz ediyorsunuz? imzalarken iyidi de sonramı sıkıntı oldu? adamlar atacak yalan arıyor. sokağa çıkartıp kargaşa yapmak için kekliyorlar sizi...

meşru olmayan tek şey var o da kemalin her seçim bi yalan sallayıp koltuğunu koruması. zaten kemal hiç kaybetmedi, hep chp ci seçmen kaybetti...
  • Hakim7 kullanıcısına yanıt
    Oy çalmadilar kanki yasal oy çaldilar

• quote:

Orijinalden alıntı: trendium-moda

AİHM seçimlerin yenilenmesini emredemez ( böyle talebi olsa Türkiye büyük ihtimalle uygulamaz zaten)

kişisel davalara baktığını zannediyorum

bu karardan dolayı oluşan hak kayıplarının tazminini ister sadece

kişi başı 300-500 bin euro yada 1 milyon euro tazminata mahkum eder Türkiye'yi

bu nedenle binlerce kişinin başvurması için partiler önayak olmalı. 2019 seçimleri için kaynak oluşmasını sağlıyabilir.2019 seçimleri için müşahitler için araçlar alınması kiralanması için harcanabilir. Böylece mükerrer oyun önüne geçilebilir

Dediklerinizde haklısınız ama bardağın arkasını bu anlattıklarınızı kesin olarak bilmenize rağmen niye göremediğinizi hiç anlayamıyorum. diyelim ki AİM dediğiniz gibi sonuç verdi ve o % 48 lik kesimin % 40' ı başvuru yaptı onun da ödenmesini kabul edecek mi o % 51 sizce ?? bana göre etmeyecek eğer aynı şartlar söz konusu olarak HAYIR kazansa idi Evetçiler haklı bulunarak aynı ceza kesilse kabul edecek miydi toplum yine hayır bu sebepten dolayı ortalık deniz çok dalgalı olacak ilerleyen zaman gösterecek ne olacağını.

• hiç bir şeye yaramaz, sadece chpyi alçaltır
  • quote:

kardeşim anlaşılmayacak bir şey yok. mühürsüz olayında chpci ve hdpcilerin imzaları var

neye itiraz ediyorsunuz? imzalarken iyidi de sonramı sıkıntı oldu? adamlar atacak yalan arıyor. sokağa çıkartıp kargaşa yapmak için kekliyorlar sizi...

meşru olmayan tek şey var o da kemalin her seçim bi yalan sallayıp koltuğunu koruması. zaten kemal hiç kaybetmedi, hep chp ci seçmen kaybetti...

kanun varsa sen 3-5 kisi anlasip aramizda biz bu kanuna uymuyoruz diyemezsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omertalord

quote:

kanun varsa sen 3-5 kisi anlasip aramizda biz bu kanuna uymuyoruz diyemezsin.

hangi 3-5 kişiden bahsediyorsun. 2.5 milyon oy diyor kemal. hangi 3-5 kişi?

bu dediğiniz hdp/chp ci sandık başçılarına hain yahut keriz demektir.

gerçek olan tek bir şey var. akıl dışı yalanlarla siyaset yürütenlerin varlığı

• quote:

hala mühürsüz referandum diyor boşboğazlar. ulan o sandıklarda sizin imzalarınız var. chpci yetkililer oy çalınması mümkün değil diye 100 defa açıklama yapmış

Bu karikatür herşeyi açıklıyor aslında.

CHP nin AİHM ye gitmesi ne işe yarar ki?

Asıl amaç bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: sülözışık

quote:

Asıl amaç bu.

yuksekokuldan vazgectim de gidin once bi secim nedir referandum nedir arasindaki fark nedir onu okuyun o yeter.

• quote:

quote:

quote:

Asıl amaç bu.

yuksekokuldan vazgectim de gidin once bi secim nedir referandum nedir arasindaki fark nedir onu okuyun o yeter.

Hiç boşuna kıvırmaya çalışma gerçekler bu kadar ortadayken hala kendinizi kandırmaya çalışmanız umutsuz vaka olduğunuzu gösterir.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Asıl amaç bu.

Hiç boşuna kıvırmaya çalışma gerçekler bu kadar ortadayken hala kendinizi kandırmaya çalışmanız umutsuz vaka olduğunuzu gösterir.

bir kanunun 3-5 kisinin arasinda anlasmasiyla uygulanmaktan vazgecilemiyecegi konusunda ben kendimi mi kandiriyorum?

eger aramizda anlasip kanunlara uymama sansimiz varsa ben de her partiden 5 kisi bulayim aramizda anlasip anayasayi tanimayalim.

Yani hukuk kanunlarina yasalara uyulmazsa zaten ne secimin ne devletin ne referandumun ne ysk'nin hic bir seyin mesrutiyeti kalmaz ki. Devlet'e mesruiyetini veren sey zaten hukuktur kanunlaridir.

yarin obur gun yillar sonra tam tersi bir durum olursa o zaman anlarsiniz bu hukuk'un herkese lazim oldugunu ama is isten gecmis olur.

rte'de olayin ustunu kapatmasin olay etraflica arastirilsin saibe ortadan kalksin EVET'cilere de yarar bu saibenin ortadan kalkmasi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omertalord -- 20 Nisan 2017; 11:33:20 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Asıl amaç bu.

bir kanunun 3-5 kisinin arasinda anlasmasiyla uygulanmaktan vazgecilemiyecegi konusunda ben kendimi mi kandiriyorum?

eger aramizda anlasip kanunlara uymama sansimiz varsa ben de her partiden 5 kisi bulayim aramizda anlasip anayasayi tanimayalim.

Yani hukuk kanunlarina yasalara uyulmazsa zaten ne secimin ne devletin ne referandumun ne ysk'nin hic bir seyin mesrutiyeti kalmaz ki. Devlet'e mesruiyetini veren sey zaten hukuktur kanunlaridir.

yarin obur gun yillar sonra tam tersi bir durum olursa o zaman anlarsiniz bu hukuk'un herkese lazim oldugunu ama is isten gecmis olur.

rte'de olayin ustunu kapatmasin olay etraflica arastirilsin saibe ortadan kalksin EVET'cilere de yarar bu saibenin ortadan kalkmasi.

YSK hakimleri olayı açıklamış zaten sen onlardan daha mı iyi biliyorsun?

• drejtc kullanıcısına yanıt
    Sen takmazsan taktırırlar. Bütün ekonomin dünyaya bağlı. Bugün Amerika, Rusya gibi ülkeler bile dünyanın tepkisini toplayacak adımları atmaktan çekiniyorsa devamını sen düşün.
  • Oyuna gelmeyin arkadaşlar bu bizim meselemiz başka ülkeyi alakadar etmez.

Evet seçim şaibeli ve büyük ihtimal hile yaptılar ama amerika bize müdahele etse daha iyi mi olacağız , orta doğu ülkelerini görmüyor musunuz

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.