Şimdi Ara

sil (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
0
Favori
4.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Zoruna gidenin de gazoz icmesini oneririm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tornado of Souls kullanıcısına yanıt

benim hükümetim nereden oluyor yahu Türkiye de sadece 2 tane mi parti var zannediyorsun sen  

• beğenmezler ki fakirlere yardım kolisine 1 şişe şarap konsa yapan kişiyi istifaya davet ederler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-400988AF7

beğenmezler ki fakirlere yardım kolisine 1 şişe şarap konsa yapan kişiyi istifaya davet ederler.

şampanya lüks olabilir ama şarap fakir içkisi
  • Hocam git 2 kilo üzüm dağıt kimsenin sesi çıkmasın  soran olursa halkın canı üzüm çekti der geçiştirirsin 

• Bos kutuya bende şarap koyup o yazınin yanina koyiyim istediğim kişiyi sucliyim. Varmi böyle saçmalık.

İnsan istedigini istedigi hediyeyi verir.

He şaraba laf ediyorsunda içkiden aldığın otv ve kdv'ye ne demeli?

O zaman içende, ictirende suçlu ?
  • vay anasını hizmet gibi hizmet.

Bizim chp'li belediyeler niye yapmıyor bunu be. Of ulan tadı nasıl acaba? sert şarabı sevmiyorum

edit: alttaki deve sidiğini milli içki yapan alagavat laf söylemiş.

Binary Yıldırım izmir adayı olduğunda bas bas bağırıyordu "bende rakıyı severim, rakı içerim "diye. Nabza göre

daha geçen gün kabinede bogma ikram ettiniz . Deve sidiğini az için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 31 Aralık 2020; 18:16:12 >
  • İnsanların eğlenmesini çekemeyenler kudurmakta serbest. Rastgele  

• quote:

Orijinalden alıntı: POLECAT

Bu mesaj silindi.

Diğer konuda türban diye ağlıyordun, bu konuda yaptığın yorumla niyetini belli ettin “ özgürlükçü” akp’li müslüman kardeş🙂

• ŞEREFE ŞEREFE ŞEREFE!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: VirgilSollozzo

Diğer konuda türban diye ağlıyordun, bu konuda yaptığın yorumla niyetini belli ettin “ özgürlükçü” akp’li müslüman kardeş🙂

Alıntıları Göster

Kardeş ben senin alkol almana karşı çıkmadım :). İstediğin kadar iç, beni ilgilendirmez. Ben kimsenin hayat tarzına karışmıyorum. Eleştiri yaparım o ayrı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: POLECAT

Kardeş ben senin alkol almana karşı çıkmadım :). İstediğin kadar iç, beni ilgilendirmez. Ben kimsenin hayat tarzına karışmıyorum. Eleştiri yaparım o ayrı :)

Alıntıları Göster

O zaman karşı tarafın da seni ilgilendiren şeylerle eleştiri yapmasını kabul edeceksin😘

• Irak Kabinesi ağırlanırken rakı ikram edildi,Şarabı halka layık görmüyorsanız gidin niye Şarap,niye Rakı değil diye isyan edelim

• quote:

Orijinalden alıntı: VirgilSollozzo

O zaman karşı tarafın da seni ilgilendiren şeylerle eleştiri yapmasını kabul edeceksin😘

Alıntıları Göster

Tabiki kabul ediyorum. Ama lütfen mantıklı şeylerle eleştir, yapıcı eleştiri olsun. Yapılan İha,Sihalara bakıp ne var aynı Drone ları marketlerde satıyorlar diyen zihniyettekiler gibi eleştiri olmasın lütfen rica ediyorum.

• kitlesi ne ki partisi farklı olsun şu konudan bile ayyaşlıkları ve şu duruma bakış açıları ne olduklarını ortaya koyuyor....

• Çok ayıp yapmışlar bence bir büyük rakı olmalıydı orada

Bizim şirkette Vedat Milor Kırmızı Şarap verdi yapacak birşey yok onu içeceğiz bugün

• axelfoly kullanıcısına yanıt
    Senin kitlen ne ki, partin farklı olsun? Sizin bakış açınızıda biliyoruz, ne olduğunuzda ortada.
    Saygı duymayı seve seve öğreneceksiniz. Zaten mutlak 2 yıl hükmünüz kaldı, sonra güle güle.
    Ayrıca benim ne içkim nede sigaram yoktur. İçen içer, zararıda, günahıda kulun kendisinedir. İçkisini içenin hiç kimseye bir zararı dokunmuyorsa afiyet olsun. Dinime ve Rabbime'de saygım sonsuzdur. Siz dini kendinizin tapulu malı sanıyorsunuz herhalde.
  • Harika haber. Keşke buyukcekmece belediyesi de bize sarap dagitsaydi, ama belediye şu anda kamp alanındaki kestikleri agaçların yerine AVM dikmeyle ugrasiyor.

Belediye baskani mumkunse bir sonraki secimde betonsever partiden seçime girsin cunku kendisine oy moy yok

• TR'de ki şaraplar köpek öldüren şarap adamı öldürür ama konudan bağımsız olarak Moldovada bir şarap mahzeninde güzel bir paraya şarap almıştım tadı çok güzeldi ve inanılmaz zevkliydi içimi umarım tekrar gitmek nasip olur

• Tornado of Souls kullanıcısına yanıt

insanın beynini uyuşturan şey nasıl oluyorda ihtiyaç duyula biliyor

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.