Şimdi Ara

silinsin (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
567
Cevap
1
Favori
32.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
283 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lazer__

akp nin korkulu rüyası muharrem ince bi gelseydi...ah ulan ah

+1
    Akp seçmeniyim. Muharrem İnce gelseydi cidden Rte için alternatif olurdu. Eşim dostum da bilir ki ben dahi Muharrem İnce'ye oy verebilirdim.
  • SerkanHur kullanıcısına yanıt
    serkandan bile azar işittin eserinle gurur duy kılışdar
  • Bilgilenenüye34 kullanıcısına yanıt
    ben sanmıyorum bir süre sonra unutulcak akşenere dinci minci sıfatı vurulup soğutulup yine chp ye doncekler ahanda buraya yazıyorum....bir kaç puan düşer ama çok değil..zaten alevilerden kapıyor genelde...chp oyları ideolojiktir...akp nin yarı aldığı oy gibi...
    rte nin başkanlığı kesin gibide ama chp de çok düşüş olmaz seçmeni belli..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 4 Şubat 2018; 0:22:26 >
  • Chp zaten yıllardır bitikti, chp'ye oy veren vatansever kardeşlerim daha yeni görüyor maalesef. Chp ve Mhp'de değişim olmadığı sürece mecliste yerleri bile olmamalı. Tek yürek olarak chpli seçmene çağrım bu saatten sonra IYI partide ülkücüler ve Türk milliyetçileri ile birlikte hareket etmeleridir.
  • yıllar önce kaybettiğimde istifa edeceğim demişti kk. ama etmedi. malum partinin yan şubesi nerdeyse...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

ben sanmıyorum bir süre sonra unutulcak akşenere dinci minci sıfatı vurulup soğutulup yine chp ye doncekler ahanda buraya yazıyorum....bir kaç puan düşer ama çok değil..zaten alevilerden kapıyor genelde...chp oyları ideolojiktir...akp nin yarı aldığı oy gibi...
    rte nin başkanlığı kesin gibide ama chp de çok düşüş olmaz seçmeni belli..

Koyu mezhepçi kesim için dediğin doğru facede chp sayfasında kkye asla laf soyletmiyorlar kkyi eleştirene küfürü basıyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğru söylemiş
    silinsin
  • Allah belanızı versin lan.. Salon adamı ağzı ile parti yönetilmiyor işte.. Kılıçdaroğlu...

Malum zatın Tek adamlık diktatörlüğünü onaylanmıştır.. Bu gece..

Cumhuriyetin yıkılışını hep Beraber izleyeceğiz...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

aynen bu koyu anti islamcı kesim içinde geçerli akeşener biraz geldiği muhafazakar tabandan siyaset yapsın şaaak geri vites 2019 başında başlar iyi partiye atıcam diyenleri görürüz burda %80 ni chpye geri doncek....burası türkiye...buram buram koyunik ideoloji kokan bir ülke akp chp tabanı farketmez...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 4 Şubat 2018; 0:31:51 >
  • Hep Chp e oy vermistim ancak bu sefer vermeyecegim. Bahceliye koltuk sevdalisi diyoruz aynisi Chpde var. Kaybetmeye doymuyorlar ne bahceli ne kk. Iyi partiye oy atmak istemiyordum gercekten, Ince secilse bir heyecan duyardim konusmasi hosuma gitti bugun. Ama koltuk sevdalilari birakmiyor tabii. O oy veren 700 kusur delegenin oylari kurtarir artik onlari
  • Daha önce yazmıştım.. Kemal olduğu sürece oy atmayacam!!!! İyi ki İyi Parti var.. Yerimiz belli oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun akepe 2019'da alır. Nasıl bir zihniyet var bu kurultayda anlayamadım yoksa gerçekten içlerinde fetöcü filan mı var?

• Bunların kafayla Rte ve Akp bir 15 sene daha iktidar kalır. Umarım İyi parti yer bitirir bunları ana muhalefet olurlar.

• Zaten uzun yıllardır bağnazlık derecesindeki Aleviler, pkk aşığı kürtçüler, dhkp-c ve benzeri teröristlerin sempatizanları tarafından yönetiliyor parti. Deniz Baykal zamanında da vardı ama azdı şimdi tamamen ele geçirdiler. Bu kafayla daha Ak Parti uzun yıllar iktidarda kalır durum bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

aynen bu koyu anti islamcı kesim içinde geçerli akeşener biraz geldiği muhafazakar tabandan siyaset yapsın şaaak geri vites 2019 başında başlar iyi partiye atıcam diyenleri görürüz burda %80 ni chpye geri doncek....burası türkiye...buram buram koyunik ideoloji kokan bir ülke akp chp tabanı farketmez...

Bu defa bıktı herkes ekşide hep kaç yıllık chpliyim artık iyiye oy verecem tarzı yorumlar var

"sanırım chp'deki koltuk sevdası yüzünden hayatımda ilk defa sağ tabanlı bir partiye oy vereceğim. bu parti de iyi parti olacak."

Bu tarz yorumlar yazmıslar hep

şu an bıktırıcı doğru ama seçime uzun zaman var görücez
    bu arada şunuda koyuyım adam cuk koymuş bence...
    https://www.youtube.com/watch?v=Zbv-lHdFAwI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 4 Şubat 2018; 0:46:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerkanHur

kürtçüler partiye dolarken sıkıntı yoksa kk tekrar seçilince mi sıkıntı oldu xD

dh de milliyetçiler çoğunlukta olduğu için oy atmayacaklarını söylüyorlar. ekşide ise kürtçüler ağırlıklı olduğu için chp ye oy atmaya devam edecekler. oylarının azalacağını düşünmüyorum

Yeri geldi kürtçü oldunuz, yeri geldi fetöcü oldunuz, yeri geldi milliyetçiliği ayaklar altına aldınız, yeri geldi şehitler kelle oldu(gerçi zihniyet hala aynı 20-25 diye geveliyor ama neyse), yeri geldi apo şerefsizi akıl adamı oldu, yeri geldi kandırıldınız(yersen). Bir dediğiniz diğerini tutmuyor hala ne anlatıyorsun sen?

• Nihat Genç ne demişti? "bu delegeler ile chp de başkanlığa Selahaddin demirtaş ile Atatürk yarışsa Atatürk kazanamaz..."

Yaw Muharrem abi nasıl kazansın? O yüzden çokta şey etmeyin bence.
  • Gitti daha geçmiş ola. Ciddi oy kaybı yaşayacak. Sorun şu ki oylar kime nereye gidecek tam bir bilinmez..
    E be amca yıllardır tek kazandığın genel başkanlık seçimi.. Hiç mi şu partini düşünmüyorsun?
    Senin de kaset vs skandalı çıkana, ancak bu şekilde başkanlıktan olana kadar Türkiye diye bir şey kalmayacak

Ha M.İnce çok mu iyi? Bilmem.. Ama en azından o da şansını deneyip kaybederdi

Daha kendi içinizde adam gibi oylama yapamıyonuz, daha divan kurulunuzda iş yok dese iktidar seçmeni ne cevap vereceksiniz?

O güvendiğiniz oyları veren insanlar salak değil, bunun kanıtını önümüzdeki seçimde görecek chp..

Ulan herif padişah olmasın da ne yapsın.. Yavru muhalefet bildiğin yalakası olmuş, Ana muhalefeti zaten kaybedenler kulübü.. E tabii ki alıp gidecek, istediğini yapacak.

Kime neyin oyunu vereceğiz.. %1'lik parti 2 olsa ne olur? barajı geçecek (geçme ihtimali olan) partilerin haline bak..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.