Şimdi Ara

CHKDSK Yaparken Bilgisayar Kapandı, Hiçbir Şey Kaydolmuyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba öncelikle; geçen hafta Windows 8'i yükledim. Hem Windows 7, hem Windows 8 kullanabiliyorum. O günden beri işletim sistemlerinden herhangi birini açtığımda Windows 7'nin C sürücüsünü gözden geçirmek istiyordu ve ben de izin vereyim bari dedim. 15 dk. bekledim, kayıt girdisi siliniyor yazısı filan vardı ve %89 olarak gösteriyordu. Arkadaşımın da bilgisayarda işi çıkmış ve power tuşuna basılı tutarak bilgisayarı kapatmış. O günden beri Windows 8 kullanıyorum ve sürekli D sürücüsünün(Windows 7'nin C sürücüsü) Geri Dönüşüm Kutusu hasarlı, silin gibi yazılar var. Dün Windows 7'yi açtım, açılışta şu dosya eksik dedi, yeni torrent ekleyemedim write hatası verdi. Bunun gibi bir çok hata aldım. Ve Skyrim'e girdiğimde bütün save dosyaları olduğu gibiydi ve oynamaya başladım. O andan itibaren hiç save alamadım ve autosave dosyaları gözükmüyordu. Kısacası sorum, Windows 7'ye recovery mi yapmalıyım yoksa chkdsk mi? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OROFI -- 21 Aralık 2012; 15:08:19 >

• Konu hakkında yardım edebilecek kimse yok mu?
  • UP.
  • UP.
  • hocam avatarın yüzünden kimse yorum yapamamış sanırım bence recovery den önce bir CHKDSK dene olmadı yine recovery yaparsın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: wortexxx

hocam avatarın yüzünden kimse yorum yapamamış sanırım bence recovery den önce bir CHKDSK dene olmadı yine recovery yaparsın..

Ne var avatarda ya , mobilim çok merak ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wortexxx

hocam avatarın yüzünden kimse yorum yapamamış sanırım bence recovery den önce bir CHKDSK dene olmadı yine recovery yaparsın..

Herkes muhafazakar mı oldu ne? Bu yazıyı Windows 8 ile yazıyorum şu anda ve Windows 7'nin işletim sistemin olduğu bölümün birimi "D" olarak gözüküyor ancak Windows 7 kullanırken "C" olarak gözüküyor. Bu durumda hangi birim için chkdsk komutu vermeliyim?

• Bence win 7 de deneyin ama sanki chkdsk komutuyla düzelecek bir sorun değil gibi. üstüne birde disk birleştirme yapılabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.