Şimdi Ara

Chitin Shield Droplar Geldi Diyorlar(SS'li) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
0
Favori
3.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: oguzfaster

pff cs nin resmi PS..CS her rebirth almaz....Cs yi değerli yapan SS gibi tüm charların kullanabilme olanağıdır..az str vererek tooth ta alan bir mage int mageden daha cok defencesi olur ve FR side artar..

bende resmi başka bi forumdan görmüştüm buraya koydum.
    ps mi değil mi orasını bilemem
  • quote:

Orjinalden alıntı: pastares

ss bıle cıkmıyor cs mı cıkacak

Ss mi cıkmıyor ss nin drobu shaulada ve hala mevcut
  • quote:

Orjinalden alıntı: FreeZoneII

quote:

Orjinalden alıntı: TombulAdam

quote:

Evet arkadaşlar duyumlara göre areste Lesath dan Chitin Shield düşürmüşler Cafe Geveze nin forumunda buna rastladım sizce olma ihtimali nedir ?

pffff sallıyorlar

Nerden biliyosun ben şu an araştırıyorum bunun olması imkansız değil ayrıca

katılıyorum bunun drobu kalktı diyen bi K2 yetkilisi ya da GM falan bişe gördünüzmü kanıt gösterin o zmn kalktı deriz zor çıkıyodur belki onlar şansla düşürmüştür bende inanıorum düşürmüştür

• quote:

Orjinalden alıntı: naletcocuk

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: TombulAdam

quote:

Evet arkadaşlar duyumlara göre areste Lesath dan Chitin Shield düşürmüşler Cafe Geveze nin forumunda buna rastladım sizce olma ihtimali nedir ?

pffff sallıyorlar

Nerden biliyosun ben şu an araştırıyorum bunun olması imkansız değil ayrıca

katılıyorum bunun drobu kalktı diyen bi K2 yetkilisi ya da GM falan bişe gördünüzmü kanıt gösterin o zmn kalktı deriz zor çıkıyodur belki onlar şansla düşürmüştür bende inanıorum düşürmüştür

Benim düşüncemde bu şekilde ama arkadaşlarda haklı ne de olsa bizim de elimizde kanıt yok sadece bir söylenti ama gelse gercekten süper olur

• düşse maneste ben görürdüm ama sadece şuan keeperlardan başka kimsede yok
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: pastares

ss bıle cıkmıyor cs mı cıkacak

Ss mi cıkmıyor ss nin drobu shaulada ve hala mevcut

yanı o kadar kesdım cıkmadı
    baskasına cıkıo ama bana yoq
    ss zor cıkıyor cs de baaaaaayaaaa bı zor
  • cs değerlidir çünkü cs ye reduce ile herkes takabilir asas dahil
  • str istemiyor fazla rogue larda takabiliyor
  • zaten kolun da cs, kafada fp dd 25,iron neck,iron belt oldumu seni kimse yatıramaz cz de...

edit:yazım hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M®t -- 9 Haziran 2007; 15:20:38 >
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Freddy Croogher31

cs yi bu kadar deerli yapan ney ya bence dol daha güzel bi item dd ve arrow def verio cs nin özelliğiney

Cs nin özellikleri Sword club ax spear 50 hp bonus 150 resist flame lgthg glacier 25 bunlar +6 chitin shielde ait özellikler defansıda 171

ama bu günlerde 20 dd si olan bir sheild mi yoksa 50 sd si olan bir sheild mi para ediyor

• al işte yine salamaya başlamış millet

kardeşim ne demek cs değerli değil 50 swd sd ad cd ne demek haberin var mı ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wehrmarch -- 9 Haziran 2007; 15:33:14 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Th3Dreamer

quote:

quote:

cs yi bu kadar deerli yapan ney ya bence dol daha güzel bi item dd ve arrow def verio cs nin özelliğiney

Cs nin özellikleri Sword club ax spear 50 hp bonus 150 resist flame lgthg glacier 25 bunlar +6 chitin shielde ait özellikler defansıda 171

ama bu günlerde 20 dd si olan bir sheild mi yoksa 50 sd si olan bir sheild mi para ediyor

Bu günlerde Cs para ediyor kalkan olarak göze alıyorum evet dd daha iyi olabilir ama basit bir sd 50 bir kalkan değil

• quote:

Orjinalden alıntı: desing by

zaten kolun da cs, kafada fp dd 25,iron neck,iron belt oldumu seni kimse yatıramaz cz de...

edit:yazım hatası

Bu şekilde arkadaşlar yıkılmıyo zaten oyunun isim yapmış charları oluyor genelde ben inek diyorum warrior olan orclar için

• BU İTEMİN +0'INADA +1'İNEDE BÜTÜN İTEMLERİMİ VE CHARLARIMI VERİRİM...
    BAYILIYORUM ONUN GÖRÜNÜŞÜNE...
  • quote:

cs ile 25-30 tane dol alabilirsin
    weapon defense değerleri daha yüksek
    görünüşü güzel
    isiloon adlı yaratıktan çıkıyor
    +0'ını 1 str vererek mage'ler bile takabiliyor, mage'e dol takmak için ise 40 str vermek zorundasınız
    hala dol cs'den iyidir diyenler kalmış mıydı. :)
  • ßenCe Olaßilir GM nin i$i
  • Drobu gelirse +0 ına servet verenlere yazık olur
  • drobu kalkmış 1 yıl önce itemin eğer gelse bu ilk sitesinde açıklanır ayrıca resimde PS
  • YALAN
  • Walla drobu gelmişse süper olur :S
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.