Şimdi Ara

Chitin Shield Droplar Geldi Diyorlar(SS'li) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
0
Favori
3.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cs gelmesi hemen olmaz ıce agede gelebilir
    yeni item ancak büyük pachte olur
  • bana biri felankordan düşüo biz düşürdük demişti ama bilmiorm
  • Arkadaşla post kasmak gibi bi amacım yok sadece sizinle paylaşmak istedim herşeyi kötü algılıyosunuz ya madem ben post kasıyorum ozmn sizde cwp yazmayın sizde post kasıyosunz (sözüm laf edenlere )
  • areste kill bill arkdşımız ultimadan cs drop aldmıs haylrı olsn
  • quote:

Orjinalden alıntı: AngelinTheDark

cs gelmesi hemen olmaz ıce agede gelebilir
    yeni item ancak büyük pachte olur

Evt tabiki şu an yoksa büyük patchde gelir ama ben hala kaldırmalarının sebebini anlamıorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: desing by

eğer cs dropları açıldıysa cs'nin fiyatlarında da düşüş yaşanır.
    +0 cs nin piyasa değeri (reel) de 400$ dan başlarken eğer dropu açıldıysa 200$ a bile düşebilir.
    hatta daha da aşşağılara

oyun ıcın 400$ weren adamlar warmı warsa bıle kendı kazanmıyorlardır bundan cok emınım mıllet o para ıle ev gecındırıyor oyun oynanır ama bunu tıcarete dokmek sacma altı ustu oyun
  • quote:

Orjinalden alıntı: TheHerakles

areste kill bill arkdşımız ultimadan cs drop aldmıs haylrı olsn

Süper zaten benim duyduğuma görede aresdeydi acaba bi ss varmı yardımcı olursan

quote:

Orjinalden alıntı: Tako07

oyun ıcın 400$ weren adamlar warmı warsa bıle kendı kazanmıyorlardır bundan cok emınım mıllet o para ıle ev gecındırıyor oyun oynanır ama bunu tıcarete dokmek sacma altı ustu oyun

Evet gercekten oyuna verilen bu paralara karşıyım kendim sadece alırsam arada premium a para veriyorum

Edit : yazım hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MichelleRodriguez -- 9 Haziran 2007; 19:52:54 >

• +1905
  • quote:

Orjinalden alıntı: FreeZoneII

quote:

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Freddy Croogher31

quote:

quote:

cs yi bu kadar deerli yapan ney ya bence dol daha güzel bi item dd ve arrow def verio cs nin özelliğiney

Cs nin özellikleri Sword club ax spear 50 hp bonus 150 resist flame lgthg glacier 25 bunlar +6 chitin shielde ait özellikler defansıda 171

ee dol daa güzel diilmi o zmn dd ve arrow verio bunnar daha onemli bence

Tam olarak bilmiyorum ama insanlar hem karizması hemde droplarının kaldırılması nedeniyle cs ye daha düşkünler bende olsam cs yi tercih ederim

en pahalı kalkan chitin shielddir ve oyundada en değerli itemlerdendir.
    4ever CHİTİN SHİELD

Chitin Shield Droplar Geldi Diyorlar(SS'li)

buda görünüşü;

süperrr

bu arada resimin biri ps yanlış bilgi olmasın + 25 rebirth item yok die biliyorum +21 en son değilmi ?

+21 en fazla resim ps bariz acik zaten kimse +21 yapamaz bi itemi hele hele cs yi +4 e upgarde etmeye bile korkar

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

cs yi bu kadar deerli yapan ney ya bence dol daha güzel bi item dd ve arrow def verio cs nin özelliğiney

Cs nin özellikleri Sword club ax spear 50 hp bonus 150 resist flame lgthg glacier 25 bunlar +6 chitin shielde ait özellikler defansıda 171

ama hangi özelliği için cs eğer karizma ise ss daha güzel duruo cs den

Tam olarak bilmiyorum ama insanlar hem karizması hemde droplarının kaldırılması nedeniyle cs ye daha düşkünler bende olsam cs yi tercih ederim

oyuun %50si (tam bilmiyom ama bayağı var)
    rogue
    koxp ve kaliteli assaslar var: defender of lord

• Yeniden Gelmeli bence yeni serverlere haksızlık interwarlarda var sonuçta
  • harbidan yaw beramus ta ares te dies cyhperlarda millet cs ile komşuya giderken biz ise small shieldlerle town a çıkamıoz

bence çok haksızlık
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: TombulAdam

quote:

Evet arkadaşlar duyumlara göre areste Lesath dan Chitin Shield düşürmüşler Cafe Geveze nin forumunda buna rastladım sizce olma ihtimali nedir ?

pffff sallıyorlar

Nerden biliyosun ben şu an araştırıyorum bunun olması imkansız değil ayrıca

Çok biliyorsan neden bize soruyorsun

quote:

Orjinalden alıntı: darkswordman

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

en pahalı kalkan chitin shielddir ve oyundada en değerli itemlerdendir.
    4ever CHİTİN SHİELD

buda görünüşü;

süperrr

bu arada resimin biri ps yanlış bilgi olmasın + 25 rebirth item yok die biliyorum +21 en son değilmi ?

+21 en fazla resim ps bariz acik zaten kimse +21 yapamaz bi itemi hele hele cs yi +4 e upgarde etmeye bile korkar

Aynen bende olsa ben +3 te bırakırdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi el_morad -- 9 Haziran 2007; 23:32:16 >

• Bi arkadaşımız mantıklı bi yorum yazmış

ICE AGE ile gelebilir die çünkü CS bu boru deil öle laf arasında koyulcak bi item deil büyük patch ile gelebilir

o resme gelince bariz ps CS ye rebirth basılmasken adam CS +25 yapmış

bu areste cart ta curt da düşürdüm olayı bu devirde kimse kimseye kolay kolay inanmaz SS siz olmaz o işler

CS <=> DOL tartışması na gelince CS nin kalkmasının sebebi CS yi takan ölümsüz gibi birşey olyodu ki DOL artık çoluk cocuk ta var

gelip gelmemesi konusunda inş dropları gene gelir çünkü haksızlık

bu ouyuna reel para harcamak ise bence çok saçma öyle 300 400 $ lar harcaamak çok mantıksız

off amma konuştum ya ^^
  • quote:

Orjinalden alıntı: byZOrrO

Bi arkadaşımız mantıklı bi yorum yazmış

ICE AGE ile gelebilir die çünkü CS bu boru deil öle laf arasında koyulcak bi item deil büyük patch ile gelebilir

o resme gelince bariz ps CS ye rebirth basılmasken adam CS +25 yapmış

bu areste cart ta curt da düşürdüm olayı bu devirde kimse kimseye kolay kolay inanmaz SS siz olmaz o işler

CS <=> DOL tartışması na gelince CS nin kalkmasının sebebi CS yi takan ölümsüz gibi birşey olyodu ki DOL artık çoluk cocuk ta var

gelip gelmemesi konusunda inş dropları gene gelir çünkü haksızlık

bu ouyuna reel para harcamak ise bence çok saçma öyle 300 400 $ lar harcaamak çok mantıksız

off amma konuştum ya ^^

katılıyorum yorumlar için saol

• quote:

Evet arkadaşlar duyumlara göre areste Lesath dan Chitin Shield düşürmüşler Cafe Geveze nin forumunda buna rastladım sizce olma ihtimali nedir ?

evet yalan olma ihtimali %100
  • Cs nin drobu kaldı denicek kadar azaldı.. isilion ve onun qibi bosslardan cıkıo die biliorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zeberu5 -- 10 Haziran 2007; 14:19:48 >
  • gelirse ii olur şöle pazarlarda fln gezse süper olur

ama csye millet dual +8 shard + item verdiler onlara yazık olur
  • keşke gelse drop u ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: Alcazer13

Cs nin drobu kaldı denicek kadar azaldı.. isilion ve onun qibi bosslardan cıkıo die biliorum

Duyumlarıma göre zaten Ultimadan cıkmış bi arkadaşımızın dediğine göre

Ben lesath die duymuştum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MichelleRodriguez -- 10 Haziran 2007; 14:36:35 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.