Şimdi Ara

Chippin uygulaması ile 50 TL değerinde Chippin (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.914
Cevap
86
Favori
106.980
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: afraze55

Arkadaşlar bekleyin biraz sıkıştılar cumartesi 1 2 ye kadar uye yapilanlara yatırıldı.birakin müşteri hizmetlerini pazartesi salı günü yatirilmazsa bakalım el mi yaman bey mi kiviramaz hale getirilir.buyuk bir gücüz az bir saga sola yorum yaptık hemen gece susturmaya çalıştılar gün olan harman olan zamanı gelince yine başlarız ise

Arkadaşa katılıyorum. Orgutlenmek bizi bir sonuca götürüyor. Biraz da sabır gerekli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Play store da bütün gmail hesaplarınızla 1yıldıza abanın gençler 3,5 olmuş. 2lere düşse zaten yeni indiren kalmaz bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Amcui

Play store da bütün gmail hesaplarınızla 1yıldıza abanın gençler 3,5 olmuş. 2lere düşse zaten yeni indiren kalmaz bence.

2 hesabımdan 1 verdim herkes abansın

• Yatar arkadaslar sirali yatiyor bi kismi yatti bi kismi yatmadi. Bence 1-2 is gunu daha hak vermek gerekli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üye yaptığım arkadaşlarımın bütün hesaplarına bildirim gelmiş fakat sadece 2 sine 20 puanı yatırmışlar. Bunu nasıl okumak lazım bilemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: donnie.darko

Üye yaptığım arkadaşlarımın bütün hesaplarına bildirim gelmiş fakat sadece 2 sine 20 puanı yatırmışlar. Bunu nasıl okumak lazım bilemedim.

O ikisi de cumartesi öğleden önce üye olanlar degil mi

• ASSKIMM kullanıcısına yanıt
    Cumartesi ilk uye olduklariminda bazisinda var bazisinda yok.

• Ayın 29unda 5 kişiye davet atmıştım.Yüklenmedi hiçbirşey. Haftasonu da olmaz galiba pazartesiyi beklicez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zoombye

Ayın 29unda 5 kişiye davet atmıştım.Yüklenmedi hiçbirşey. Haftasonu da olmaz galiba pazartesiyi beklicez.

Normalde hafta içi kayıt olanlara bir sonraki gün yükleniyordu

• Ne cumartesi ne pazar iki günde okdar hesaptan birine bile gelmemiş

• Sırası mı mırası yok boş yere beklenti yaratmayın. Bende 2 parti yeni hesap var yarısı Cmrt yarısı Pazar gündüz, hiçbirine puan gelmedi. Bunlar kendilerince puan aktarım trafiği yoğun olan hesapların IP sini tespit etti veya cihazı belirleyecek bir ayar yaptı, o cihaz üzerinden açılan hesaplara puanlar yatmadı. Buna benzer bir şey yaptı bunlar bence. Neyse, hiçbir şekilde haklı çıkamazlar, tek şart vardı yeni üyelik. Ben yazılı şikayet olarak ilettim şimdi ilk olarak. Tek tek açılan hesap nolarını belirttim ve puanların yüklenmesini istedim. Birazdan şikayetvar sitesine de yazacam. Sonra Koç holding üst yönetim kurulunun sosyal meday hesaplarını bulmaya çalışıp onlara yazacağım. Gidip Chippin sosyal medya hesaplarına yazarsam yine aynı şahıslar basmakalıp cevaplarını yazarlar çünkü "bizi arayıp tel numaranızı bildirin, merkezimim inceleyip size dönüş yapar". Oldu canım, millete zaten zorla binbir rica ile gsm nolarını alıp hesap açtık bir de telefon açın şikayet bildirmelerini isteyeceğiz. Kim nasıl istiyorsa öyle düşünsün, şikayeti olan da tüm gerekli aksiyonları alsın kardeşim. Puan muan umurumda değil, ama bu terbiyesizlik ve iki yüzlülüğe asla sessiz kalamam ben.

EDIT: Chippin FB sayfasına da mesaj attım şimdi ama direk yayınlanmıyor, önce admin onayı gerekiyormuş. Yani şikayet yazsanız da yayınlanmaz, boş yere vakit harcamayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 3 Aralık 2016; 11:42:44 >

• yatsa nolcak,destek gönderilemiyor ki,nu yazıyorum saatlerce dönüyor.tık yok
    Değil. Bir tanesi pazar sabahı. Şimdi baktım 2 sinde daha var. 3 cts öğleden önce, 1 pzr sabahı.

• Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben bütün üyeleri haftaiçi yaptım. En son cuma akşamı saat 22:30da yaptığım hesaba bile puan geldi diye bildirim var.

• Arkadaşlar hesaplara bildirim gelmiş. 10 tl diye. Ama hesapta gözükmüyor. Ne zaman hesapta gözükür ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: MutluPmyo

Arkadaşlar hesaplara bildirim gelmiş. 10 tl diye. Ama hesapta gözükmüyor. Ne zaman hesapta gözükür ki?

Aynı durumdayız hocam bildirim var fakat yatan yok

• cumartesi pazar yüklenmez çalışmıyorlar. pazartesi yüklenirse yüklenir daha sonrası için kimse umutlanmasın.
    Bekliyoruz bakalım sonuç ne olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: amisos55

yatsa nolcak,destek gönderilemiyor ki,nu yazıyorum saatlerce dönüyor.tık yok

Iphoneda denediniz mi androidde öyle oluyor denmişti.

• Arkadaşlar anlaşılan sadece cumartesi yapılan hesaplara gelmiş ve erken saattekilere bende cumartesi akşam 10 gibi başlamıştım hiç bir hesabıma gelmedi pazartesiyi beklemekte fayda var eğer yine olmazsa bir bardak soğuk su içeriz hep birlikte inşAllah bunca insanın emekleri boşa gitmez
  • 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.