Şimdi Ara

CHIP Online'dan her gün ücretsiz yazılım! ##Anyplace Control 4.9##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
216
Cevap
1
Favori
6.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • CHIP Online ve Giveawayoftheday işbirliği ile, her gün ücretsiz bir tam sürüm yazılımınız var!

Dünyanın en tanınmış tam sürüm sitelerinden giveawayoftheday, Türkiye'de ortak olarak Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi CHIP Online'ı seçti. Bu ortaklığın bir sonucu olarak bundan böyle her gün sizlere bir tam sürüm yazılımı ücretsiz olarak indirme imkanı sunuyoruz. Uzun sözün kısası, bu sayfayı sık kullanılanlarınızın arasına eklemeyi, her gün düzenli olarak ziyaret etmeyi ve öngörülen süre içerisinden tam sürüm yazılımı indirip bilgisayarınıza kurmayı unutmayın...

Ayrıntılı bilgi için tıklayın...

Bugünün ücretsiz yazılımını indirin!

Anyplace Control 4.9

Anyplace Control ile uzaktaki bilgisayarlarınıza internet üzerinden bağlanın ve kontrol altında tutun. Özellikle sistem yöneticileri için ideal bir yardımcı program. Program hem LAN hem de internet üzerinden erişimi destekliyor. Hem uzaktaki bilgisayarın ekranını ekranınıza getiriyor hem de dosya gönderme - almaya imkan veriyor.

Not: Bu program normalde $39.99 fiyatla satılmaktadır. Bugüne özel olarak ücretsizdir.

-Kullanıcı sözleşmesi-

Giveaway süresi içerisinde indirip kurduğunuz bu programın önemli bazı kısıtlamaları vardır:

1-Ücretsiz teknik desteği yoktur.
    2-Ücretsiz terfi seçeneği yoktur.
    3-Ticari amaçlarla kesinlikle kullanılamaz.

BU PROGRAM “OLDUĞU GİBİ” SUNULMAKTADIR. HERHANGİ BİR GARANTİSİ YOKTUR. KANUN KARŞISINDA HERHANGİ BİR HAK İDDİA EDİLEMEZ. PROGRAMIN KALİTESİ, PERFORMANSI VE SİSTEME OLAN ETKİLERİNDEN TÜMÜYLE SİSTEMİN KULLANICISI SORUMLUDUR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RC-1138 -- 5 Ocak 2009; 14:19:15 >

• Çok iyi bir paylaşım yapılmış olur bu sayede.Çok teşekkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: finisher>

Çok iyi bir paylaşım yapılmış olur bu sayede.Çok teşekkürler.

Teşekkür ederim. Konuyu güncel tutmaya çalışacağım. Ben olmadığım zamanlar başka arkadaşlar da o güne ait programları konuya eklerse çok güzel bir paylaşım olur.
    İndirmeniz için 9 saatiniz var.
  • Güncel. Bugünün tam sürüm yazılımı saat 10:00 dan sonra çıkacaktır. Bilginize.
  • Epeydir var galiba Chip'in bu olayı.

Güzel paylaşım, teşekkürler

Güncel tutalım bunu.
  • Güncel.

Not: Eğer ben konuyu güncelleyecek fırsatı bulamazsam forumdaki arkadaşlar bugünün ücretsiz yazılımını konuya yazarsa hep beraber faydalanabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RC-1138 -- 19 Ağustos 2008; 17:51:46 >
  • ARadslar bnde bugun chıp aldım Antivir Premium Security yükledim Licansı nasıl alıcam bir zahmet yazarmısınız memnun olurum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Orta sahada uzun pas

ARadslar bnde bugun chıp aldım Antivir Premium Security yükledim Licansı nasıl alıcam bir zahmet yazarmısınız memnun olurum

Bu adrese giderek yasal keyini alabilirsin.

http://www.antivir.com.tr/chip/

Email adresini ve adı soyadını girdikten sonra onayla. Email adresine gelen postadaki key dosyasını indir. Programı kurarken key dosyasını göster.

• Güzel konu olmuş teşekkürler.Bazı günler çok iyi programlar denk geliyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: grrdn

Güzel konu olmuş teşekkürler.Bazı günler çok iyi programlar denk geliyor

Bir şey değil.
  • Yukarı
  • bende bu konuyu daha önce paylaşmıştım üstelik benden öncede veren olmuş
    http://forum.donanimhaber.com/m_25341240/tm.htm
  • daha önce bu konu 2 kere verildi araştımadan konu açığta forum kirliliği yapma
  • quote:

Orjinalden alıntı: 123456789qwert

daha önce bu konu 2 kere verildi araştımadan konu açığta forum kirliliği yapma

Bilip bilmeden konuşma. Ben mesajımın sonuna not ekledim. Orayı bir oku.

@taarruz kusura bakma görmedim konunu. Tekrar yazıyorum. Konu daha önce verilmişti fakat .:SU:. nick li arkadaşımızın açtığı konu gerilerde kaldığı için ben de güncel bir konu açtım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RC-1138 -- 20 Ağustos 2008; 18:45:27 >
  • teşekkürler
  • sürekli mi ücretsiz yoksa belli bir süre için mi? teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: Superdeve

@taarruz kusura bakma görmedim konunu. Tekrar yazıyorum. Konu daha önce verilmişti fakat .:SU:. nick li arkadaşımızın açtığı konu gerilerde kaldığı için ben de güncel bir konu açtım.

tamam önemli değil konunun güncel kalmasına yardım ederim
  •  CHIP Online'dan her gün ücretsiz yazılım! ##Anyplace Control 4.9##

Easy Start Menu Organizer ile bir sürü program yükledikten sonra curcunaya dönen başlat menünüze çeki düzen verebilirsiniz. Uygulamaları gruplandırabilir ve ulaşımı daha pratik hale getirebilirsiniz.

Download

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taarruzZ -- 21 Ağustos 2008; 11:15:42 >

• quote:

Orjinalden alıntı: taarruzZ

Easy Start Menu Organizer ile bir sürü program yükledikten sonra curcunaya dönen başlat menünüze çeki düzen verebilirsiniz. Uygulamaları gruplandırabilir ve ulaşımı daha pratik hale getirebilirsiniz.

Download

Teşekkür ederim. Ana mesaja ekledim.

quote:

Orjinalden alıntı: sugarboy
    sürekli mi ücretsiz yoksa belli bir süre için mi? teşekkürler

Programı indirmek için belli bir süre konuluyor. Bugün saat 10:00 dan itibaren başlıyor. Yarın saat 10:00 a kadar kampanya devam ediyor. Her yazılım için geçerli. Ayrıca indirildiği gün içinde programın kurulması gerekiyor. Öyle biliyorum.

• quote:

Orjinalden alıntı: Superdeve

Programı indirmek için belli bir süre konuluyor. Bugün saat 10:00 dan itibaren başlıyor. Yarın saat 10:00 a kadar kampanya devam ediyor. Her yazılım için geçerli. Ayrıca indirildiği gün içinde programın kurulması gerekiyor. Öyle biliyorum.

ben dün memxp yi indirdim evde olmadığım için kurmadım telefonuma attım bugün eve gelince kurdum ve şuan çalışıyor
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.