Şimdi Ara

Chilling Adventures of Sabrina (2018) | Netflix (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
3
Favori
3.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Chilling Adventures of Sabrina (2018) | Netflix

Chilling Adventures of Sabrina (2018) | Netflix
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • fragman çok güzel duruyor. fakat dizinin içeriği hakkında hiçbir bilgi yok. fragmandan anladığım kadarı ile gene eski serideki gibi 18 yaş gününde güçlerine kavuşuyor. ve gene yarı insan yarı cadı.
    teyzeleri ölümsüzdü bunun ama kendisinin ölümsüz olup olmadığını hatırlamıyorum bilen var mı?

edit: şimdi öğrendim ki her bölüm farklı bir macera işlenicekmiş. the exorsist, rosamary bebeği filmlerinden esinlenilen bölümler varmış.
    şahsen bu hoş değil her bölüm farklı hikaye olucana devam eden bir ana hikayeyi tercih ederim. umarım dizinin bir ana hikayeside olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nemoberk -- 14 Eylül 2018; 7:0:33 >
  • Fragmana göre güzel dizi geliyor. Çıktığı an bitiririm.
  • aaa don draper'in kızı sally değil mi bu
  • çıktı dizi
  • Bu gece veya yarın başlayacağım bakalım nasıl olmuş
  • sezon 1 düşmüş. bakalım nasılmış.
  • İlk bölümü izledim iyi başladı ama köşelerde sürekli bulanıklık kullanmışlar. İzlerken beni çok rahatsız etti.
  • İlk bölüme baktım ve daha çok genç kitlenin ilgisini çeker gibime geliyor. Belki sonra izlerim.
  • Sezonu bitirdim. Fena değildi. Dizinin atmosferinin bu derece karanlık olması diziyi izlenilebilir hale getiriyor. Sağ olsunlar Youtube'ta "Şeytan Hollywood'un asıl patronu" veya "Illuminati Şeytan'a tapıyor" türevi içeriklere sahip videolar yükleyen kanallara malzeme olsun diye gözümüze gözümüze her yerden Baphomet'i ve sembollerini sokuşturmuşlar. Sonraki sezona bırakıldığı belli olan bir sürü olay vardı. Üzerine o son sahneyi de koyunca 2. sezon gelmemesi yazık olur. Umarım devamı gelir.
  • ilk böülümü izledim. Çok etilenmedim ama işte sabrina bizim çocukluk dizimiz. Gotik temalı bir hali gibi olmuş.Fena değildi ilk bölüm devamını da izlemeyi düşünüyorum.
  • Tritlum kullanıcısına yanıt
    zaten 2.sezon onaylı hocam.
  • Gayet başarılı.
  • Bitirdim. Güzel diziydi, kaliteli yapmışlar. 3-4 sezon devam ederse iyi olur bence.
  • Bende bitirdim. Dizi biraz "teenage content" olsada keyifliydi. İlk birkaç bölüm pek sarmadı ancak sonrasında sürekledi, özellikle son 2 bölüm oldukça iyiydi.
    2. sezon onaylanmış. Sezon finalinden sonra 2. sezon olmaması üzücü olurdu, sezonu merakla bekliyorum.
    Birazda "Darkside" görelim
  • Bitti ilk sezon. Ben beğendim baya. İkinci sezonu sabırsızlıkla bekleyeceğim.

Beyaz saç baya yakıştı sabrinaya
  • Çocukken atv'de izlediğim sabrina geldi aklıma :) üstte biri de onun ss'sini atmış izlemeye değer mi bu seri ?
  • Dizi Her bölüm farklı bir konu üzerinden mi gidiyor yoksa ana senaryosu var mı?

Bi yerde her bölüm farklı konuyu işleyecek diye okumuştum, o yüzden başlamadım diziye ben
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.