Şimdi Ara

Chicago Bulls - Indiana Pacers (Playoff 1. Tur Karşılaşması)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
282
Cevap
0
Favori
4.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

(En Son Oy Tarihi: 25.4.2011)
Giriş

Playoff'un sonucu en çok tahmin edilebilir serisi olmasını beklediğim bir seri Bulls-Pacers.Kimse konusunu açmaya tenezzül bile etmemiş.Indiana'nın birden fazla maç alması bence çok zor.Bulls rahat kazanacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shaq Diesel -- 13 Nisan 2011; 17:41:05 >

• 4-2 Bulls.Ben playofflarda pek güvenmiyorum Chicago'ya.Chicagolu birinin açmasını bekledim o yüzden açmadım konusunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThePhenoM

4-2 Bulls.Ben playofflarda pek güvenmiyorum Chicago'ya.Chicagolu birinin açmasını bekledim o yüzden açmadım konusunu.

Ben Indiana'ya hiç güvenmediğim için böyle dedim de,doğu finaline çıkıp elenebileceklerini düşünüyorum.Henüz erken sanki.

Not:Chicagolu değilim.
  • 4-0 boğalar götürür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThePhenoM

4-2 Bulls.Ben playofflarda pek güvenmiyorum Chicago'ya.Chicagolu birinin açmasını bekledim o yüzden açmadım konusunu.

Aynen bende açacaktım vazgeçtim

Lakers konusunu yar etmem ama kimseye

4-0 Bulls.
  • 4-0 ya da 4-1 Bulls alir
  • ben yorum bile yazmıyorum bu seriye.
  • 4-1 Bulls alir bence.

Granger gecen aciklama yapti Chicagoyu durdurmak Bostoni durdurmaktan cok daha kolay diye bakalim neler yapacaklar seride cok birsey yapabilceklerini sanmiyorum ya neyse.
  • Indiana'dan özür dileyerek; 4-0 / Chicago Bulls
  • Chicago Bulls 4-1 ama yanlışlıkla Indiana Pacers 4-1 olarak kullandım oyumu.
  • 4-0 bulls
  • 4-0 indiana

dermişim Bulls
  • Bulls'un 1 maç vereceğini düşünüyorum biraz laubalilik ve İndiananın şeref sayısı olarak. Dikkat edin İndiana alır demiyorum Bulls verebilir diyorum. Ama şampiyonluk için daha erken gibi en fazla doğu finali
  • 4-2 Bulls alır,bence bu seri çok da kolay olmayacak,İndiana tempoya tempo ile karşılık verebilen,pek çok açıdan dengesiz bir takım.

Üstelik ekstra bir motive ile oynayacaklar.

Chicago çok iyi bir form yakaldı,kadı ki normal sezonda San Antonio'yu bile yüzde olarak geçtiler.Bu form hep ivme kazanarak gitmez,elbet birisi ayarı verir Chicago'ya diye düşünüyorum.
  • 4-0 bulls acı acı.
  • Bu seride Chicago'nun bir mac kaybedecegini dusunuyorum. 4-1 Chicago
  • 4-0 alırız zorlanmayız bu turda.
  • 4-0 veya 4-1 Bulls alır, Lakers'la beraber play-off'ların en kolay eşleşmesi.
  • Pacers dengesiz bir ekip. 2 oyun alabilirler Bulls'dan. Bulls'un Hansbrough'a defansif anlamda yanıtı yok şu an ve en çok zorlanılacak yer bu olacak. Umarım en az kayıpla geçer Bulls ve uzun Magic-Hawks serisinden rakibini bekler.
  • 4-1 lik bir skorla Bulls atlar bu eşleşmeyi
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.