Şimdi Ara

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★ (2183. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
45.111
Cevap
162
Favori
3.530.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21812182218321842185
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    En acı yoldan öğrendim vallahi, Allah beterinden korusun ama yordu yani. Maddi açıdan çok fiziksel, zihinsel yordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ön fren balatası için bosch mu alsam Delphi mi?

Hangisini tavsiye edersiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: root16

Ön fren balatası için bosch mu alsam Delphi mi?

Hangisini tavsiye edersiniz?

Biz arkadaşın aracına delphı almıştık.

• Panthér kullanıcısına yanıt
    Konuda daha önce okumuştum hocam.

Bi sorun yaşamamıştı yanlış hatırlamıyorsam. Bende onu tercih edeyim.

• root16 kullanıcısına yanıt
    Bende kullananlardan bir sıkıntı duymadım. Bosch markayı bilemiyorum?

• lojistisyen kullanıcısına yanıt
    Bu araçtan sonra hangi araca geçeceksiniz?
    Sıfır almayacaksanız aldığınız araçta da benzer sıkıntılar olmuş olabilir mi?

Arabayı yaptırdıktan sonra satmak bana zamanında mantıklı gelmemişti. Çünkü sıfırlar uçmuş gitmiş, ikinci elde güven yok.

Geçmişini bildiğim araba benim için daha iyi düşünmüştüm.

Farklı araca geçiş sürecinizi paylaşırsanız çok sevinirim.
  • BennyGood B kullanıcısına yanıt
    Vallahi hocam inanın çok kararsızım, şu an tek beklentim hayırlısıyla aracın işlerinin bitmesi ve satılması.

İşin öbür tarafından bakılınca da bütün kronik sorunları giderilmiş, resmen sorunsuz hale getirilmiş aracı satmak mantıklı olmuyor ama ben bu aracı kullandıkça aklıma bu sıkıntılar gelecek, yani araçtan soğudum.

Arabasız da olmuyor, sattıktan sonra almam lazım, büyük ihtimalle sıfır alacağım yada çok az kullanılmış 2.el ve bu araç dizel olacak, manuel-otomatik fark etmez. Lpg iyi hoş da sıkıntı çıkardı mı illallah ettiriyor.

• 15 aylık kullanımdan sonra 1.6 sport plus otomatik vites hb aracımı sattım kullandığım süre boyunca bakım haricinde hiçbir masrafım olmadı sadece bakımlarını yaptırdım ve gezdim şimdi nasipse sedan bir araç düşünüyorum

Cruze düşünen arkadaşlar eğer temiz ve yorumlamış bulursanız alın keyfini sürün derim

• quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Vallahi hocam inanın çok kararsızım, şu an tek beklentim hayırlısıyla aracın işlerinin bitmesi ve satılması.

İşin öbür tarafından bakılınca da bütün kronik sorunları giderilmiş, resmen sorunsuz hale getirilmiş aracı satmak mantıklı olmuyor ama ben bu aracı kullandıkça aklıma bu sıkıntılar gelecek, yani araçtan soğudum.

Arabasız da olmuyor, sattıktan sonra almam lazım, büyük ihtimalle sıfır alacağım yada çok az kullanılmış 2.el ve bu araç dizel olacak, manuel-otomatik fark etmez. Lpg iyi hoş da sıkıntı çıkardı mı illallah ettiriyor.

Satması dert değilde, alması dert...

2. elde araç aramak çok sıkıntılı bir iş, bu sebepten dolayı bütçeyi zorlayıp sıfır araca yönelen çok kişi var.
    2. ele bulaşmayı pek düşünmüyorum artık hocam, bütçeyi de hiç zorlayasım, kredi çekesim yok. Elde döviz falan ne varsa kullanıp uygun fiyatlı sıfır bir dizel düşünüyorum. 301 gibi...

• lojistisyen kullanıcısına yanıt
    En iyisi öyle yapmak.

Ben 2.5 ay araba alayım diye her markaya baktım, en sonunda aldım kurtuldum. Araba bakmaktan sıkıntı geçiriyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panthér -- 20 Ekim 2017; 13:52:34 >
    Vallahi zor iş, 2 model arasında gidip geliyorum ben de, bakalım ne olacak.
  • quote:

2. ele bulaşmayı pek düşünmüyorum artık hocam, bütçeyi de hiç zorlayasım, kredi çekesim yok. Elde döviz falan ne varsa kullanıp uygun fiyatlı sıfır bir dizel düşünüyorum. 301 gibi...

301 1.6 Hdi Active 62 bin tl şuan.Bence çok mantıklı seçenek hocam.Sürpriz bir fırsat yakaladım yoksa bende alacaktım.Şuan için askıya aldım.
  • redbul_540 kullanıcısına yanıt
    Ankara abc bayisi 59.900 lira yazmış aracın üstüne dizel active paket, yarın da ben dolaşacağım bayileri bakalım ne diyecekler.

• quote:

Ankara abc bayisi 59.900 lira yazmış aracın üstüne dizel active paket, yarın da ben dolaşacağım bayileri bakalım ne diyecekler.

Gerçekten iyi fiyatmış.Forumda biri Allure üzerine Deri koltuk eklenmiş aracın fotoğrafını atmıştı sanırım 64 bin tl idi.Şuan fiyat/fayda olarak çok iyi noktada şahsi fikrim.
  • redbul_540 kullanıcısına yanıt
    Ben de öyle düşünüyorum, hayırlısı bakalım.

• 301 ve c-elyse dizelleri 90 beygir mi?
    Ayrıca güvenlik testlerindeki durumlarını biliyor musunuz?

Ben yeni bir c-elyse gördüm otoparkta. güzel görünüyor.
    1.6 hdi motor var 92 beygir 230 tork. Güvenlik olarak 3 yıldızlı bir araç, vasat yani. Ama hiç kredi işine bulaşmadan az yakan sıfır bir araç almak istiyorum, bu lanet piyasa da başka seçenek bırakmıyor...

Makyajla beraber tasarımları da hoş görünüyor. Bu başlık altında bu araçları konuşmak garip oldu ama kusura bakmayın

• "cruze'dan hangi arabaya geçilir" konusunu konuşuyoruz.

Yok hocam ya. Bence kötü tercih olur. 3 yıldız ney.

esp falan da yoktur.

cam açma düğmeleri vitesin oralarda diyorlar bir de.
    Esp kanuni zorunluluk, var yani. Hissettirdikleri ve güvenlik olarak cruze'dan ciddi geride olacak ama şu anki şartlarda en uygun araç bu gibi. Gerçekten kredi işine girmek hiç istemiyorum, eldeki parayla alayım diyorum. Dizel F/p olarak sandero ve 301/c elysee çıktı karşıma, sandero yerine 301 daha alınası geliyor bana.

Yarın gidip test sürüşü yapacağım, belli bir beklentim var, altında kalırsa elerim. Sandero testine de ön yargıyla gitmiştim ama araç memnun etti beni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lojistisyen -- 22 Ekim 2017; 21:35:33 >
  • 
Sayfa: önceki 21812182218321842185
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.