Şimdi Ara

Chevrolet Captiva - tüm başlıklar - (336. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
10.221
Cevap
90
Favori
1.055.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 334335336337338
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sormak hiç aklıma gelmedi, acelemde vardı, 2 ay öncede mazot filtresi felan değiştirmek için gitmiştim servise böyle bir güncelleme yoktu sanırım yeni 1 2 aylık bir uygulama bu, sonuçta adamlar 5 sene önce sattıkları aracın arkasındalar hala bı iyi bişey.
  • muhoi M kullanıcısına yanıt
    Fiyat çok makul hocam tekrar güle güle kullan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun Güle güle kullanın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    hayırlı olsun kaç model aracınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metesserdar

Fiyat çok makul hocam tekrar güle güle kullan

Hocam teşekkür ederim.
    Fiyatına göre cidden dolu dolu bir araba. H.sonu bir bakıma ihtiyacı var. Birde dediğim seslere bakılacak o kadar. Yaza doğru bir iç-dış temizlik olay tamamdır.
    Anlamadığım, arabanın fazla yaktığına dair bir kanı var gibi piyasada.
    Cidden tam anlamıyla jeep bu. Öyle jeep çakması yüksek arabalardan değil. Ve 4x4.
    Bu şartlarda bile şu anda 10.1 yakıyorum. Daha ne olsun anlamadım
    Evet 6 ileri şanzıman ile çok daha iyi işler yapabilir bu motor. Onu da belirteyim.
    Forumdan bir arkadaşımıza mesaj attım, doubledini yukarı almakla alakalı. Dönüş yaptığında yine bilgilendirme yaparım burdan İNŞ.

• quote:

Orijinalden alıntı: tövbekar_01

hayırlı olsun kaç model aracınız.

@canimacin
    Teşekkür ederim hocam. Hep beraber İNŞ.

@tövbekar

Hocam 2011 model, beyaz, içi bej high donanımlı.
    hocam aracınız hayırlı olsun kazasız belasız binmeyi nasibetsin rabbim.
  • Bu aradaaz önce vardalları trabzonu aradım güncelleme varmı diye aracımın sorgulattı cuma günü saat 10 a randevu verdi sorduğumda güncellemenin kaynağını marş bastığında km ile alakalı bişey oluyormuş onun için gösterge paneline yazılım atacaklarmış işlem 1 saat gibi bir süre alır dedi gitmişken el freninide ayarlatayım bari çok yukarda tutuyor el freni sizdede aynımı durum arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: arnold08

hocam aracınız hayırlı olsun kazasız belasız binmeyi nasibetsin rabbim.

Amin hocam, hep beraber İNŞ. kazasız belasız binelim hayırlısıyla.
    Güncelleme olayını bende merak ettim. Bir danışıyım servise.
  • quote:

Bu aradaaz önce vardalları trabzonu aradım güncelleme varmı diye aracımın sorgulattı cuma günü saat 10 a randevu verdi sorduğumda güncellemenin kaynağını marş bastığında km ile alakalı bişey oluyormuş onun için gösterge paneline yazılım atacaklarmış işlem 1 saat gibi bir süre alır dedi gitmişken el freninide ayarlatayım bari çok yukarda tutuyor el freni sizdede aynımı durum arkadaşlar

KM marşa basınca donup yerinde sayıyorsa güncelleme yaptırmayalım 😀 Geri gidiyorsa o da kabul....

• saberd S kullanıcısına yanıt
    vallaa özellikle sordum önemli bir güncelememi diye önemli dediler 230 km ellerimden öper cuma ya
  • arnold08 kullanıcısına yanıt
    Servise sordum, bana da gelin dediler. Araç 2011 Ağustos üretim 2012 model eski kasa Captiva.

Aslında mychevrolet diye bir sayfa var, orada bu tür bilgileri verdiklerini söylüyorlar, oraya baktım yazmıyordu. En temiz bilgi servislerde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saberd -- 14 Nisan 2016; 14:04:01 >
  • Acaba servise gitmişken karter koruma sacı taktırsammı bir getirisi olurmu bana kararsızım

• quote:

Acaba servise gitmişken karter koruma sacı taktırsammı bir getirisi olurmu bana kararsızım

Kampanya ile 100 TLye takıyorlardı en son. Aldığımdan beri takılı bende, birkaç kere çok faydasını gördüm hafif arazide.

100 tlden yukarı derse taktırmayı düşünmüyorum açıkçası

• sevgili vardalar heşeyde geçirmek zorundamısınız 1 ay önce gelin bişeyler ayarlarız diyen vardallar karter korumaya 350 tl çekti el günah el yazık el insaf vardallar
  • quote:

sevgili vardalar heşeyde geçirmek zorundamısınız 1 ay önce gelin bişeyler ayarlarız diyen vardallar karter korumaya 350 tl çekti el günah el yazık el insaf vardallar

Sanıyorum dalga geçtiler. Kafayı takmayın.

• Herkese selamlar. 2010 model beyaz Captivayla aranıza katıldım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hector81 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın sakıncası yoksa km fiyat detay verebilirmisiniz

Diyolar servisten şaşma ama insanı soğutuyorlar bundan böyle çok büyük sorun harici servis defterini kapattım.

• 
Sayfa: önceki 334335336337338
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.