Şimdi Ara

Chery Alia kullanan var mı? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
1
Favori
95.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • walla ben kamyon sollamaya girdim chery alia ile hızıma baktım abartısız 120. kamyoncu da bastıkça bastı sonunda viraj vardı ve 120 ile yaklaşık L biçiminde viraja girdim. araçta savurma olmadı. yoldan çıkma olmadı. gayet başarılı yol tutuşuyla döndüm virajı. valla bizzat kendim yaşadım. kullandım gördüm. ondan dolayı kullanmadan yorum yapanların dedikleri beni hiç ilgilendirmiyor. gülüyorum buradan :)
  • golkipir, o "L"nin açısı kaçtı ki? Buradan bakınca 90'a yakın görünüyor. Biraz daha gerçekçi anlatım şekillerine başvurursak daha iyi olacak. Sonra gelip batırıyorlar başlığı malzeme arayanlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: golkipir

walla ben kamyon sollamaya girdim chery alia ile hızıma baktım abartısız 120. kamyoncu da bastıkça bastı sonunda viraj vardı ve 120 ile yaklaşık L biçiminde viraja girdim. araçta savurma olmadı. yoldan çıkma olmadı. gayet başarılı yol tutuşuyla döndüm virajı. valla bizzat kendim yaşadım. kullandım gördüm. ondan dolayı kullanmadan yorum yapanların dedikleri beni hiç ilgilendirmiyor. gülüyorum buradan :)

Destekli salla be arkadaşım
    Sen hem 120 km/h'la viraja gir, hem viraj neredeyse 90 derecelik olsun, hemde hiç savrulma olmasın.. O aracı hemen F1 lansmanında tanıtalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

golkipir, o "L"nin açısı kaçtı ki? Buradan bakınca 90'a yakın görünüyor. Biraz daha gerçekçi anlatım şekillerine başvurursak daha iyi olacak. Sonra gelip batırıyorlar başlığı malzeme arayanlar.

onu düşünüp de yaklaşık L demiştim.110-120 derece flan vardır.

quote:

Orijinalden alıntı: soldier_of_fortune

konfor ve yol tutuş görecelidir...

mercedes'ten sonra binersin rezalet gelir, x markadan sonra binersin süper ve hatta + 10000000 gelir...

toyota corolla son kasadan ve ford fiestadan iyi olduğuna eminim. diğerlerine binmediğim için birşey diyemeceğim (rahatlık bakımından)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi golkipir -- 25 Ocak 2010; 2:45:10 >

• quote:

onu düşünüp de yaklaşık l demiştim.110-120 derece flan vardır.

doğru L ile l'nin açıları farklı...
    sanırım harf yanlışlığı olmuş...
  • quote:

quote:

onu düşünüp de yaklaşık l demiştim.110-120 derece flan vardır.

doğru L ile l'nin açıları farklı...
    sanırım harf yanlışlığı olmuş...

l yazıp hata yapmışım büyük l= L olacaktı o düzelttim
  • quote:

toyota corolla son kasadan ve ford fiestadan iyi olduğuna eminim. diğerlerine binmediğim için birşey diyemeceğim (rahatlık bakımından)

muhahhahahahhahhaü

ya da ,

çok komiksiniz... başka birşey demiyorum...
    şimdi ne alaka corolla...

kaldı ki corolla sizin aracı 10'a katlar icabında kare kökünün kare kökünü alır kalanı da zekat olarak dağıtır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hightech33 -- 25 Ocak 2010; 2:49:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Burhan

quote:

walla ben kamyon sollamaya girdim chery alia ile hızıma baktım abartısız 120. kamyoncu da bastıkça bastı sonunda viraj vardı ve 120 ile yaklaşık L biçiminde viraja girdim. araçta savurma olmadı. yoldan çıkma olmadı. gayet başarılı yol tutuşuyla döndüm virajı. valla bizzat kendim yaşadım. kullandım gördüm. ondan dolayı kullanmadan yorum yapanların dedikleri beni hiç ilgilendirmiyor. gülüyorum buradan :)

Sen hem 120 km/h'la viraja gir, hem viraj neredeyse 90 derecelik olsun, hemde hiç savrulma olmasın.. O aracı hemen F1 lansmanında tanıtalım.

açıyı yazdım ya 110-120 derece vardır diye.. savurma olmadı derken ister istemez kendin yatıyorsun o tarafa. bi arkadaşın honda jazz ı var. o aracın virajdan dönmesi var... sanki araç yatıyor yana.

bi de geçen yine uzun yolda gidiyorum.hızım 90-100 civarıydı. yolun ortasında köpek durmuş. o hızla makas yaptım resmen.yan şeride girip çıktım. yol tutuş gayet güzeldi sürüşü etkileyecek kadar sarsma olmadı tekrar yola girip hiç olmamış gibi devam ettim

• quote:

quote:

muhahhahahahhahhaü

ya da ,

çok komiksiniz... başka birşey demiyorum...
    şimdi ne alaka corolla...

kaldı ki corolla sizin aracı 10'a katlar icabında kare kökünün kare kökünü alır kalanı da zekat olarak dağıtır...

rahatlık kondor dediniz ya karşılaştırdım ben de. bi de matematiğin pek iyi değil galiba. 10 a katlar karekökününün karekökünü de alırsan ortada pek birşey kalmaz. :D
    dağıtacak birşey de kalmaz.

• hee iyi değil... ama zekatın azı çoğu olmaz... bir de aza tamah etmeyi öğreneceksin...
    bir de atmamayı...ya da atıyorsan destekli atmayı...
    şu anda master yapmış olduğum üniversitenin haricinde...
    başka bir üniversitede başka bir lisans bölümünü bitirmeye çalışıyorum...

önemli not: sözelci değilim...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Burhan

quote:

açıyı yazdım ya 110-120 derece vardır diye.. savurma olmadı derken ister istemez kendin yatıyorsun o tarafa. bi arkadaşın honda jazz ı var. o aracın virajdan dönmesi var... sanki araç yatıyor yana.

bi de geçen yine uzun yolda gidiyorum.hızım 90-100 civarıydı. yolun ortasında köpek durmuş. o hızla makas yaptım resmen.yan şeride girip çıktım. yol tutuş gayet güzeldi sürüşü etkileyecek kadar sarsma olmadı tekrar yola girip hiç olmamış gibi devam ettim

Hocam derece kavramınızda bir yanlışlık var sanırım lütfen kontrol edin.
    Yada mantık işinden hiç anlamıyorsunuz.. Kusura bakmayın ama millet bi tarafıyla güler bu yazdıklarınıza. 110-120 derecelilik bir açıyı koşarken bile dönemezsiniz..

• bilmemek değil, öğrenmemek ayıp...
    sanırım son kasa corolla'yı hiç görmedin....
    buyur kendin bak... karşılaştır...

bu fotoğraflardan da farkı anlayamazsan, yarın ir toyota bayisine gidip test yapabilirsin...

bu da amme hizmeti görevimiz olsun, vatndaş bilinçlensin, yeni birşeyler öğrensin...

• bunlar da sizin alianız...

• hiçbirşey bilmeyen biri gelip burayı okuyup..

''waaay alia corolladan iyiymiş'' demesin diye fotoğrafları koydum...

aslında yarın toyota bayisine gitmene gerek yok... fotoğraflardan bile anlayabilirsin... neyin ne olduğunu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hightech33 -- 25 Ocak 2010; 3:24:40 >
  • golkipir, yanlış adama bulaşmışsın :) Ceza almaya kadar gider bu iş, söylemedi deme. solcır arkadaşımız Çinliler'e acımaz. Ne söylersen söyle, kafa-göz yazışır Herkesin otomobili kendisi için güzeldir de, çık bence.

Hoş, Toyota Corolla'yı da sokmuşsun araya artık.

Yine de zararın neresinden dönsen kardır diyorum.
  • quote:

golkipir, yanlış adama bulaşmışsın :) Ceza almaya kadar gider bu iş, söylemedi deme. solcır arkadaşımız Çinliler'e acımaz. Ne söylersen söyle, kafa-göz yazışır Herkesin otomobili kendisi için güzeldir de, çık bence.

oooow, cey cey welcome to hell...

• quote:

golkipir, yanlış adama bulaşmışsın :) Ceza almaya kadar gider bu iş, söylemedi deme. solcır arkadaşımız Çinliler'e acımaz. Ne söylersen söyle, kafa-göz yazışır Herkesin otomobili kendisi için güzeldir de, çık bence.

• quote:

quote:

Şahsen ben toyotaları hiç sevmem ve almam hani bir balonu alırsın şişirirsin öle geliyor arabalarının dış tasarımı hem golkpir arkadaşımız kişisel görüşünü belirtmiş arkadaşlar niye bu kadar yükleniyorsunuz ki ben de corolla alacağıma alia alırım bu bir gerçek dostum sen de söylenenlere kulak asma zevkle sür arabanı kazasız belasız cezasız sürüşler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meteavcı -- 25 Ocak 2010; 9:31:29 >

• quote:

hiçbirşey bilmeyen biri gelip burayı okuyup..

''waaay alia corolladan iyiymiş'' demesin diye fotoğrafları koydum...

aslında yarın toyota bayisine gitmene gerek yok... fotoğraflardan bile anlayabilirsin... neyin ne olduğunu

Niye böyle bir amaç içindesiniz zaten beğenen ne sizin dediğinize ne de benim dediğime inanır siz boşuna sıkmayın canınızı zevk işidir araba
  • Bir kaç ay önce alia taksi görmüştüm.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.