Şimdi Ara

Chelsea FC Holiganları🏆 (547. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.323
Cevap
40
Favori
273.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 545546547548549
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• @Todo al Blanco Todo hocam, sen Çöphel konusunu Tsuyu kizdirmak için açmamiş miydin? Ben senin Kloppla konuşup Tsuyu kizdirmak için açtiğini zannediyordum. Tucheli beğenirim fakat Tsunun arkasindan ağit yakacak kadar sevmesine şaşirmiştim. Marquinhos konusunda da hakli çikti.Demek ki bir bildiği varmiş.Adam Tuchel kovuldu diye sinirlenip hesap sildirdi be.Chelsea FC Holiganları🏆 

@Kıyamet Senfonisi Hocam, diğer konuda tebrik ettim. Burada da tebrik ediyim. Büyük Chelsealisin. Kötü zamanda da Chelseali olmani takdir ettim.inşallah kupayi alirsiniz. Finalde başarilar.

ingiliz taraftarlar Alman modelinden bahsediyorlar. Dün ingiliz hesaplar Uli Höenessin bir açiklamasini paylaşiyordu. Uli Höeness biz taraftari inek gibi sağmak istemiyoruz. 300e bilet satarsak bize getirisi 2 milyon olur, taraftar için 100 ödemekle 300 ödemek arasinda büyük fark olur diyordu. 50+1 de istiyorlar. Chelsea 2 taraftar temcilisi yönetim kurulu toplantilarina katilacakmiş.ingiliz taraftarlar ucuz bilet, kulüb yönetimlerinde söz sahibi olmak istiyorlar. İngilterenin kanunlar yoluyla bunu sağlayacaği söyleniyor.

• Christensen gitti, büyük ihtimalle baldırında sıkıntı var ayağa kalkmayı bile denemedi.Bu arada City ideal kadrosundan 9 kişiyi kesmiş olarak çıktı kötü başlasa da 1-0 öne geçti ve bir adette penaltı kaçırdı.

İkinci yarı daha çok risk alacak Chelsea, yoksa CL zora kalıyor.Kel hocam sırf Kloop'a uyuzluğuna yedek kadro çıkmış Chelsea bu fırsatı kaçırırsa yazık olur.Cl'de zaten City alacak.

• fluox kullanıcısına yanıt

CL'de alacağız inanıyorum ben. Bu sene biz de kupa kaçarı yok Chelsea FC Holiganları🏆 

Edit: Ben bunu yazdığımda son dakika golü geldi. Gel de umutlanma şimdi. Chelsea FC Holiganları🏆 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SkyTech74 -- 8 Mayıs 2021; 21:23:39 >
  • pep hocam ligde yener ama clde kaybeder, bu sene de böyle olur ben chelseanin en kolay maçlarından biri olacağını düşünüyorum

• Elric. kullanıcısına yanıt

ALDIK MAÇI ALDIK Chelsea FC Holiganları🏆 

Edit: Bu arada beyler bu pep ile klopp arasında ne geçti acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SkyTech74 -- 8 Mayıs 2021; 21:26:17 >
  • Dünyanın en büyük hocası pep. En sevdiğim hoca. Ligte kazandık zaten as oyuncuları yoktu city nin ama cl de vermez maçı bence. Bakalım inşallah kazanırız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • keske cl finalinde de ayni senaryo olsa. kante'ye bir altin top yakisir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tuchel hocamız üst üstte iki final kaybetmez

• wembleyde olacak diyolar final istanbula 2023 verilecekmiş dedikodular var :(

• tuchel hocam veriattiyi istemiş chelsea 90 m teklif edecekmiş sanırım umarım böyle bir şey gerçekleşmez.

• neler kaçtı be bomboş kale azpili yapma be

• atamayana attılar ve lestır maçı kitleyip aldı kupayı

• quote:

Orijinalden alıntı: Johan Cruyff

wembleyde olacak diyolar final istanbula 2023 verilecekmiş dedikodular var :(

Ne 2023'müş be arkadaş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @KaiHavertz Gitti portoya final hocamChelsea FC Holiganları🏆 

Moralim çok bozuk 2 haftadır yazmıyorum fark ettiyseniz.

Nisan ayında Adidasın 2021 Şampiyonlar ligi finali kampanyasına katıldım 2 adet CL finali topu aldım 700 liraya 2 çekiliş hakkı ve çekiliş sonucu Kategori 2 Final bileti kazandım. noterle vs tüm belgeleri verdim.

Biletin çıkmasına sevinmem uzun sürmedi, Maç istanbuldan alınınca çok büyük hayal kırıklığı yaşadım Chelsea finaline denk gelmesi İstanbulda olması her şey çok güzel ilerliyordu.

İstanbuldan alındı bari portekize tanımlarlar diye hayal kurdum(Yeşil pasaportum var) giderim be olmadı 10 bin pound a falan satarım dedim. O da olması maç İstanbuldan alındığı için bileti de vermediler. Gerçekten moralim çok bozuk Chelseanin İstanbula CL finaline gelecekken elimden kayıp gitmesi diyecek bir şey yok. TV karşısında izleyebilirmiyim maçı onuda bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kıyamet Senfonisi -- 17 Mayıs 2021; 16:44:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kıyamet Senfonisi

@KaiHavertz Gitti portoya final hocam 

Moralim çok bozuk 2 haftadır yazmıyorum fark ettiyseniz.

Nisan ayında Adidasın 2021 Şampiyonlar ligi finali kampanyasına katıldım 2 adet CL finali topu aldım 700 liraya 2 çekiliş hakkı ve çekiliş sonucu Kategori 2 Final bileti kazandım. noterle vs tüm belgeleri verdim.

Biletin çıkmasına sevinmem uzun sürmedi, Maç istanbuldan alınınca çok büyük hayal kırıklığı yaşadım Chelsea finaline denk gelmesi İstanbulda olması her şey çok güzel ilerliyordu.

İstanbuldan alındı bari portekize tanımlarlar diye hayal kurdum(Yeşil pasaportum var) giderim be olmadı 10 bin pound a falan satarım dedim. O da olması maç İstanbuldan alındığı için bileti de vermediler. Gerçekten moralim çok bozuk Chelseanin İstanbula CL finaline gelecekken elimden kayıp gitmesi diyecek bir şey yok. TV karşısında izleyebilirmiyim maçı onuda bilmiyorum.

Çekiliş ödülü ne oldu şimdi, bir şekilde telafi ederler diye düşünüyorum?

• Leicesterı yener miyiz dostlar

• @fluox Verseler ne olacak hocam. 7700 TL değerinde yazıyor ona muadil ödül verseler ne olacak. Bir daha Chelseanin çıktığı CL finaline gidebilecek miyim ? Onu geçtim CL finali bileti bile kurayla satılıyor normal piyasada Değeri 5 bin pound ki bana çiftkişilik bilet çıktı.

Piyasa değeri 10 bin pound olan bileti alamamışım. 7000 lirayı alsam ne almasam ne para değilki. Hevesim kursağımda kaldı yazık ya. Gider final de gider her şey gider bu ülkeden daha fazla yazmak istemiyorum öfkeliyim şansıma, tff ye, türkiye ye.

Böyle aciz bir ülkede yaşadığım için utanıyorum , neresinden tutsan elinde kalıyor ne prestiji , ne para birimi ne eşitlik. Kendi halkını sömüren bir ülke işte neyse ben dh ye uğramıcam bir müddet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kıyamet Senfonisi -- 18 Mayıs 2021; 1:13:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kıyamet Senfonisi

@fluox Verseler ne olacak hocam. 7700 TL değerinde yazıyor ona muadil ödül verseler ne olacak. Bir daha Chelseanin çıktığı CL finaline gidebilecek miyim ? Onu geçtim CL finali bileti bile kurayla satılıyor normal piyasada Değeri 5 bin pound ki bana çiftkişilik bilet çıktı.

Piyasa değeri 10 bin pound olan bileti alamamışım. 7000 lirayı alsam ne almasam ne para değilki. Hevesim kursağımda kaldı yazık ya. Gider final de gider her şey gider bu ülkeden daha fazla yazmak istemiyorum öfkeliyim şansıma, tff ye, türkiye ye.

Böyle aciz bir ülkede yaşadığım için utanıyorum , neresinden tutsan elinde kalıyor ne prestiji , ne para birimi ne eşitlik. Kendi halkını sömüren bir ülke işte neyse ben dh ye uğramıcam bir müddet.

Hocam akp'nin adaletinden birgün hepimiz nasiplenecez.

• Kante sakatlanıp çıktı ama çok sakatmış gibi değildi maçta, lakin çıkarken çok üzüntülüydü.Eğer Cl maçını kaçırıyorsa hiç çıkmasın Chelsea.

Bu arada wernerin iptal edilen 2. golü oldu maçtaChelsea FC Holiganları🏆 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fluox -- 18 Mayıs 2021; 22:53:54 >
  • 
Sayfa: önceki 545546547548549
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.