Şimdi Ara

**** Chelsea FC - FenerBahçe SK 8 Nisan **** (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
297
Cevap
1
Favori
9.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Tebrikler ve teşekkürler Fenerbahçe. Emeğinize ve yüreğinize sağlık...
  • Spikerlerde bi alemdi yaw...Maçın ilk yarısında Chelsea de Cudicini, Carvalho, Lampard, Joe Cole, Drogba, Kalou sakat diyor...Sanırsınki Fenerbahçe Chelsea Ampute futbol takımı ile maç yapıyor...Bi de bu kadar yalakalık yapmasalar olmuyo sanki...İlla bişeyler diyecekler....Ama sakat sakatta yendiler...
  • fenerbahceyi bukadar büyütürseniz ansızın gelen dandik mağlubiyetler sizi bukadar üzer hadi cl serüveninizde kalmadı asılın lige
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mé®t

quote:

Orjinalden alıntı: strykr

uefa kupasını alırken galatasaray la şimdi de fenerbahçemle sevindik. artık ingilizler gibi çifter çifter gidelim kupalara

İngilizler 4'er 4'er gidiyor ama
    İlker Yasin: 2.yarının 2.yarısında ıııı ıııı

o daha da kızdırıyoya adamı ilker yasin'i kandırmışlardır maçlar artık böyle diye oda inanmıştı

• Ziko da Roportajda Yabancı oyuncu sınırlamasına değindi.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Mé®t

quote:

uefa kupasını alırken galatasaray la şimdi de fenerbahçemle sevindik. artık ingilizler gibi çifter çifter gidelim kupalara

İngilizler 4'er 4'er gidiyor ama
    İlker Yasin: 2.yarının 2.yarısında ıııı ıııı

o daha da kızdırıyoya adamı ilker yasin'i kandırmışlardır maçlar artık böyle diye oda inanmıştı

Bence süper bir iş çıkardınız. Buralara gelmek kolay değil...

• Hakem Herbert Fandel'in de hakkını vermek lazım...Gerçekten maçı fazla kesmeden akıcı bir seyir keyfi yaşattı bizlere...

Bir olaya 2 açıdan bakmak uyarı almaya neden oluyor ne ilginçtir ki...Uyarı almama sebep olan arkadaşa çok teşekkürler...Bundan sonra Futbol bölümünde de yazmayacağım.Umarım 22 yabancı futbolcuyla birgün bir kulübümüz bir kupa alır...O zaman yabancı futbolcu kotasını bunca yıldır boşa koyduğumuz ortaya çıkar ve biz de çocuklarımıza bunu gururla anlatırız...
  • Fener bu macı forver yetersizliginden kaybetmistir bana gore.Fenerde saglam bir forvet olsa biz bu macı alırdık demiyorum rahatlıkla alırdık diyorum.

Yabancı sınırlaması ise kalkmalı aksi takdirde Avrupada birsey olmaz artık isler degisti eskisi gibi degil.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sage Dj@vul

Fener bu macı forver yetersizliginden kaybetmistir bana gore.Fenerde saglam bir forvet olsa biz bu macı alırdık demiyorum rahatlıkla alırdık diyorum.

Yabancı sınırlaması ise kalkmalı aksi takdirde Avrupada birsey olmaz artık isler degisti eskisi gibi degil.

Oha artık zaten dün 2 Türkle oynadınız daha ne istiyonuz
  • Fb'yi tebrik ediyorum. Şampiyonlar liginde çeyrek final oynamak önemli bi başarıdır...
  • Avrupa serüvenimiz de bu maçla sona ermiş oldu. Forumda bazıları "Bi çeyrek finale çıktınız..." ile başlayan cümleler kuruyorlar. Ama şunu düşünmek onları korkuttuğu için bunları yazamıyorlar. "Fenerbahçe, Milan'ın, Real Madrid'in, Sevilla'nın, Inter'in olmadığı bir üst tura çıktı. Burada da Chelsea gibi bir takıma karşı ilk maçını kazandı. Fenerbahçe'nin çeyrek finale çıkmasının büyüklüğü Sevilla gibi bir takımı eleyerek, gruplarda bu zamana dek En Çok Puan Toplayan Türk Takımı ünvanını alarak buraya gelmesinden geçer. Bence bu sene Fenerbahçe CL'de üzerine düşenden fazlasını yaptık. Buralara gelmemize "tesadüf" diyenler var bir de. Arkadaşlar Fenerbahçe'nin kazandığı bu başarı saman alevi bir başarı değildir. Fenerbahçe buralara gelebilmek için çok uğraştı. Yeri geldi "0" çektik yeri geldi "ön eleme" de elendik. Bunları tatmadan başarı beklemek aptallık olurdu. Bugün buralara kadar çıktıysak bunda "0" çekmemizinde "ön elemede elenmemizin" de büyük bir payı vardır.

Diğerlerine sesleniyorum daha çok eksikliğiniz var. 8 yediniz 5 yediniz bunlar size tecrübe oldu. Önemli olan bunlardan ders çıkartmaktı. Çıkardınız mı orasını bilemeyeceğim. Çıkarsanız iyi olurdu tabi.

Ben inanıyorum ki Fenerbahçemiz seneye bu başarının üzerine daha fazla şey koyarak daha yukarılara tırmanacaktır.

Öte yandan avrupa'da ismini "bir şekilde" tanıtan takımların taraftarlarının Fenerbahçe aleyhinde bu kadar konuşmaları gerçekten çok şaşırtıcı. Düşünebiliyormusunuz ? Adam 8 yemiş gelmiş Chelsea sempatizanlığı yapıyor. Ben bunun adını koyamadım gerçekten şaşılacak bir durum. Allah bizleri böyle yapmasın. Kendi takımında iş yok Fenerin rakibini tutmak bunu kendilerine nasıl yediriyorlar anlamıyorum açıkcası.

Neyse her şey için teşekkürler FENERBAHÇEM. Her şeyin en güzeline layıksın.

• yenildik
  • quote:

Orjinalden alıntı: _GökTürk_

quote:

Orjinalden alıntı: NayirNolamaz

quote:

Orjinalden alıntı: _GökTürk_

quote:

Orjinalden alıntı: NayirNolamaz

Aynen hadi yiyorsa varim de

yaa ben seviniyorum bile tabi ki varim
    bak forumda herkes $ahit sözünde durmayan ne olsun ???
    Fb geçerse ben 1 AY girmiyecem Chelsea geçerse sen 1 ay girmeyeceksin ok 1 ay uzakla$tiralacaksin ama ben nerden bilecem $imdi haydi senin fake üyeligin varsa ??

AMA SANA YAZIK OLACAK gerci benim için iyi seni 1 AY görmiyecem

ben senin iyiligin için dedim bo$una bir iddia ugruna bir ay forumdan mahrum kalma diye yoksa ben seninle hertürlü iddiaya girerim
    iyice dü$ün veya 1 AY BOYUNCA CHELSEA ARMASINI iMZANA EKLE

ARTIK SENDEN NET BiR CEVAP BEKLiYORUM ???

Tamam varim 30 gunlugune Turu Gecersek sen yiyecen gecemessek ben ,Yazik olacak sana

OK ANLA$TIK AMA SÖZÜNDE DURACAKSIN COK YAZIK OLACAK SANA göz göre göre 1 AY BAN yiyeceksin
    neyse 8 Nisan saat gece 12 ye kadar kalabilirsin ama eger 9 Nisanda girdigimde nickin altinda "30 gün uzakla$tirilmi$ cezanin 30 günü kaldi" yazmazsa sözünde durmadin demektir ok neyse 8 Nisanda görü$ürüz

Geçmiş olsun Gokturk Ceza yedin ,ustune Fake aldin,ustune tekrar cizildin bu yuzden 1 ay banlamiyacagim kendimi, cunku kendini belli ettin Fakelerinle

• quote:

Orjinalden alıntı: OsmanliGörüşü_1453

quote:

Orjinalden alıntı: Sage Dj@vul

Fener bu macı forver yetersizliginden kaybetmistir bana gore.Fenerde saglam bir forvet olsa biz bu macı alırdık demiyorum rahatlıkla alırdık diyorum.

Oha artık zaten dün 2 Türkle oynadınız daha ne istiyonuz

ne güzel demişsin yahu.

• konumuzda hazır
  • Vay be duygulandım şimdi. 5 yıllık konuyu hortlatmışsın
  • yorumları okudum da buyun gs bjk taraftarlarır yenılmemızı ıstıyolarmıs
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.