Şimdi Ara

**** Chelsea FC - FenerBahçe SK 8 Nisan **** (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
298
Cevap
1
Favori
9.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu gün türk olupta celsiyi destekleyenler yarın vatanıda satar...

bjk li olarak helal olsun... fenerbahçeyi tebrik ediyorum..
  • Geçmiş olsun.
  • Geçmiş olsun. Teşekkürler Fenerbahçe. Chelsea oyun başında attığı golün avantajıyla rahatladı ve oyunu istediği gibi yönlendirdi. Spiker de Chelsea hiçbir şey oynamıyor diyor. Chelsea'nin oyun sistemi Liverpool ve Manchester Unt. gibi değil ki. Baskılı alan savunmasını çok iyi oynayıp rakibi uyutuyorlar, ayağa iyi pas yapan ve kontra ataklarla çk etkili olan bir takım. Tebrikler Chelsea. Bence Manchester Barçayı geçer. İngilizler final oynar.
  • elendik ama görülüyor ki avrupa takımlarının hiç biri konuşulduğu kadar güçlü değil. hepsine karşı baskılı oyunumuzu gösterdik. son 20 dk yı maçın tümünde gösterseydik turu geçerdik.

bide alex 0'a 0 elde var 0 dı bugün. aldığı 10 topun 6sını geri 2sini sağa 2sini sola verdi alex iyi oynasaydı daha iyi oynardık

artık sağlık olsun seneye buralara 2 türk takımı ile geliriz inşallah bu safer takımlarımız gücünü 2 kat gösteririz.
  • öncelikle tebrik etmek isterim feneri bi galatasaraylı olarak, bu maçın kaybedilmesinin tüm sorumlusu zicodur tek adam eksilten oyuncusu uğuru 75 dkka yanında oturttuğu için..
  • TEBRİKLER FENERBAHÇE
  • Chelsea li futbolcular hocasını kovdurtmaya çalıştı ama olmadı
    Fenerli Drogba bile Fener i kurtaramadı.
  • sen bir vatan hainisin farkındamısın
    quote:

Orjinalden alıntı: Whoracle1905

Ohh be Rahatladım süper bir duygu
  • quote:

Orjinalden alıntı: Selçuk

quote:

Orjinalden alıntı: kartalaraz

bu gün türk olupta celsiyi destekleyenler yarın vatanıda satar...

bjk li olarak helal olsun... fenerbahçeyi tebrik ediyorum..

Abartmasak...

ok de geç takılıyor adam öyle kendini tatmin ediyor.Ben feneri destekledim ama çelsiyi tutanlara da saygı duyarım
  • ülkenin bu durumu(böyle zihniyetler) beni çok üzüyo yazık
  • Cildirtirsini siz adami ya bu kadar insanlik disi yorum yapilirmi yaziktir ya yemin ederim sinirden bunu bile yazamiyorum nasil bir insanlik var sizde topiclere bakiyorum soven sovene postune bakiyorm 300 400 buysa insanliginiz oyle insanlik olmaz olsun
    Yanimizda olan arkadaslara cok tesekkur ediyorum sizlerde olmasaniz vay halimize
    son olaraksa
    TESEKKURLER FENERBAHCEM
  • Spikerler yine maç sunmadılar stund-up gösterisi yaptılar.
    Golden sonra bir ara 2. yarı mıydı ilk yarının sonumuydu spiker:''Chealsea'nin golden başka pozisyonu yok'' dediğinde iyi güldüm. Direkten dönen top liverpool maçında vuruldu sanki.Sonra Ballack Kalou'nun pozisyonları.
    Chealsea gerçekten güzel oynadı.Erken gelen bir gol ve disiplinden kopmayan bir takım ancak 80'lerde düzgün bir şut çektirdiler Fenerbahçeye. Spikerler kendilerini rahatlatmaktan mıdır nedir sürekli Chealsea kötü Fenerbahçe iyi kompleksine girdiler.Sonuçta kaleyi düzgün bulan 2-3 şutla Chealse gibi bir takımı deplasmanda yenemezsiniz.Geçmiş olsun diyorum

• quote:

Orjinalden alıntı: YaK ®

quote:

Orjinalden alıntı: xswordfishx

THE END OF THE DREAM!!!WE WAIT FOR CHELSEA LIVERPOOL!!!

ya bu nasıl bi ezikliktir. adama bak nesin sen ya. inglizce yazınca ne oluyosun? kendini mi aştın?

ya adam liver taraftarı onun için yazıyo
  • Tebrikler fenerbahçe..hiç beklemezdim fenerden böyle chelsea'yi zorlamasını çeyrek finalde.

Yalnız Liverpool - Galatasaray maçına benzettim bu maçı Chelsea'li taraftarların son dakikalardaki hali vs..
  • Tur gitti ama olsun.Tebrikler Fenerbahçe.

Dünyanın en zengin klübü+ 20 tane yabancı futbolcusu var.Bizde ise yabancı sınırlaması mevcut.Yabancı Sınırı kalkarsa Kupa bile almak mümkün yoksa en fazla çeyrek final vs olur.Chealsinin ilk golünü atan bile Bayern Münihin eski yıldız oyuncusu Ballack.

Şampiyonlar Ligi ni kazanmak için Türkiyedeki yabancı oyuncu sınırlamasını kaldırmaları lazım.Kupayı kazananların kadrosu hep yabancı ağırlılı.Chelsea sadece ingiliz oyuncularla çıksa çoktan biterdi.Klüp takımlarında asıl oyuncular yabancılardır.
  • ne olursa olsun Türkiyeyi temsil ediyor
    quote:

Orjinalden alıntı: maqician

quote:

Orjinalden alıntı: medya339

sen bir vatan hainisin farkındamısın
    quote:

Orjinalden alıntı: Whoracle1905

Ohh be Rahatladım süper bir duygu

Takımında yabancıdan geçilmeyen bir Fenerbahçe mi yoksa Whoracle1905 mi vatan haini..?

Chelsea çok fire verdi bu maçta...Finalin adı Liverpool-Man UTD olacak gibi...Şu an Avrupa'nın en iyi top oynayan iki takımı ve süper bir maç izleyeceğimiz garanti...

• a.cole,terry,lampard,j.cole... sizin takımdaki türklerden daha fazla ingiliz var chelsea'de ilk 11'de
    fenerde; volkan,gökhan,semih,uğur'da girerse 4 etti
  • uefa kupasını alırken galatasaray la şimdi de fenerbahçemle sevindik. artık ingilizler gibi çifter çifter gidelim kupalara
  • Herşeye rağmen Tebrikler Fenerbahçe..
    Devamı gelecek sıkmayın canınızı
  • quote:

Orjinalden alıntı: strykr

uefa kupasını alırken galatasaray la şimdi de fenerbahçemle sevindik. artık ingilizler gibi çifter çifter gidelim kupalara

İngilizler 4'er 4'er gidiyor ama
    İlker Yasin: 2.yarının 2.yarısında ıııı ıııı
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.