Şimdi Ara

Cheerson CX-10A Uçmuyor yardım lütfen.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben dün bu helikopterden almıştım, ufacık birşey. gece biraz uçurdum sonra dedim sabah bakarım. biraz oynadıktan sonra tabii kontrol etmek imkansız şu anda benim için, kalkerken biraz yana çekiyor gibi geldi, kullanım kılavuzunda kalibre etmeyi tarif etmişler, yapayım dedim. kalibre edebildim mi bilmiyorum ama uçmuyor şimdi, gazı veriyorum sonuna kadar sabit dururken bir tarafı havaya kalkıyor diğer tarafı sabit kalıyor. pervaneleri de çok dandikmiş onlarında 1i hemen kırılınca değiştirdim ama sonra merak edip diğer pervaneleride çıkardım. tekrar taktım ama acaba pervane dizilimiyle alakalı birşeymi yoksa kalibrasyon sıkıntısımı?

• Pervaneyi yanlış takmışsın. Pervane isimlendirilmistir ab c d diye. Veya yön işaretleri vardır. Ona uygun takman gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Havya Makinesi

Pervaneyi yanlış takmışsın. Pervane isimlendirilmistir ab c d diye. Veya yön işaretleri vardır. Ona uygun takman gerekiyor.

Hocam biliyorsanız yardımcı olabilir misiniz? Ben degistirdim falan baya ama beceremedim. Bir de pervaneleri çok çabuk kırılıyor, 4 üstünde 4 de yedek vardı, 3 tanesi değiştirmeye çalışırken elimde kaldı :( su anda evde olmadığım için hangilerinden kaldı elimde bilmiyorum. B1 b2 a3 a4 diye numaralandırma yapmışlar. B olanlar hangi tarafa a olanlar hangi tarafa geliyor hic bilemedim. Keske gövde ye de yazsalarmış hangi pervane nereye takılacak diye. Mesela şarj girişinin sağı hangi pervane solu hangi pervane hic bilemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: MicroChip34

quote:

Orijinalden alıntı: Havya Makinesi

Pervaneyi yanlış takmışsın. Pervane isimlendirilmistir ab c d diye. Veya yön işaretleri vardır. Ona uygun takman gerekiyor.

Hocam biliyorsanız yardımcı olabilir misiniz? Ben degistirdim falan baya ama beceremedim. Bir de pervaneleri çok çabuk kırılıyor, 4 üstünde 4 de yedek vardı, 3 tanesi değiştirmeye çalışırken elimde kaldı :( su anda evde olmadığım için hangilerinden kaldı elimde bilmiyorum. B1 b2 a3 a4 diye numaralandırma yapmışlar. B olanlar hangi tarafa a olanlar hangi tarafa geliyor hic bilemedim. Keske gövde ye de yazsalarmış hangi pervane nereye takılacak diye. Mesela şarj girişinin sağı hangi pervane solu hangi pervane hic bilemedim

a ve b karşılıklı gelecek.

• çinden pervne seti sipariş ettim, 4 takım pervane + 3 tane koruyucu plastik toplam 11 tl tuttu. gittigidiyor da 3 takım pervaneyi 30 liraya satıyorlar.
    pervaneler geldikten sonra nasıl takacağım bilmiyorum. elinde çalışır şekilde bu oyuncaktan olan bir arkadaş alttan numaralarına bakıp bana yazabilirmi lütfen?
    http://pepedrone.com/wp-content/uploads/2015/06/SKU18631403.jpg
    şu resime göre anlatırsa örn: sağ alt b1 gibi çok faydalı olur, çok teşekkürler şimdiden.
  • bu cihazı youtube da inceleme yapanlar var ordan izle anlatıyorlar dostum. Ama pervaneler geç gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: maatt1

bu cihazı youtube da inceleme yapanlar var ordan izle anlatıyorlar dostum. Ama pervaneler geç gelir

Geç gelsin sorun değil, gelene kadar durur kenarda :) teşekkürler cevap için ordan bakarım artık pervaneler gelince

• Bende n11.com dan aldım cx-10 yarın gelecek bakalım kullanmaya çalışacağım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: maatt1

Bende n11.com dan aldım cx-10 yarın gelecek bakalım kullanmaya çalışacağım :)

Pervanelere dikkat et, saç iplik falan dolanırsa elinle çıkarmaya çalışma, benimkilerin hepsi öyle elimde kaldı. Dişinle kolay çıkıyor

• Öğrenebildin mi peki? suan kargo şubesinde yarın sabah alıcam cihazı
  • ilk gün uçurmayı becerememiştim pervanelerde elimde kalınca ertesi gün biraz oynama fırsatım oldu. 7-8 kere şarj edip oynadım. toplam 30-40dakika anca uçurmuşumdur. ama uçurabiliyordum o 30-40 dakika sonunda. ama sıkıntı yaratan birşey vardı, sadece gaza basıp sağa sola basmadığım halde araç belli bir tarafa kayarak kalkıyordu. ve diğer tarafa yön tuşuyla götürerek denge sağlamaya çalışıyordum. belki pervanelerle alakalıydı belkide kalibrasyon falan. tam bilmiyorum ama pervaneler gelene kadar tekrar deneyemeyecek olduğum kesin :)

bir de 3 modu var, şimdi isimlerini hatırlamıyorum ama ilk mod daha ağır tepkiler veriyor başlangıç için onu kullan. ben ilk başta en hassas modun başlangıç için olduğunu sanıp uçurmayı bir türlü beceremiyordum. hemen havalanıyordu falan. sonra çözdüm o öğrendikten sonra kullanılırmış ancak :)
  • Ayni sorun bende de var kanatlari nasil takicaz 1 tanesi kirildi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.