Şimdi Ara

CHARACTER RESİMLERİNİZ (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
1
Favori
17.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: BasicWarrior

quote:

Orijinalden alıntı: MORFEUS

Bilgisayarin malesef gosterdigi adam sayisi bu kadar ssd alinir :D
     CHARACTER RESİMLERİNİZ

Gürol adam sana özelden şekil yapmış yakıştıramadım

Bro 9 yillik arkadas sende tanirsin belki, aldik kaleyi :D merak etme :D
    Yazinin Tamami yok Orada arkadasim o clana yeni girdi main bolume aldilar /Kale sahibi olup main clanda olanlar Cloak (pelerin diyelim) Aliyor statlara +2 ve pdef mdef veriyor. Yazinin oncesinde ben soruyorum hangi kale sizin diye, Ögrendigimde şakasina clana kizdim, ama iş işten gecti Kankamin kalesini aldik
    Bu arada orda savastigimiz kişiler bizim asil dusman clanimiz Kale sahibi iceride :D Umutsuz bekliyor

quote:

Orijinalden alıntı: Witchblade*

critical heal :D bu arada laptopla oynanmıyo l2 masaüstü alacaksın een aşağı 3.40ghz işlemcisi olacak. çünkü oyun bütün gücü işlemci üzerinden çekiyormuş bunu öğrendim, sizlerle de paylaşayım dedim. hadi iyi günler :d

Sagolasin Desktop sattim malesef, 3yildir laptop ile oynuyorum. Cp uyesi oldugum icinde iyi oluyor laptop ile gezebiliyorsun odalarda (ts ses sıkıntısı ) ::)
    İ5 m520 serisi cpu 4gb ram 7200 rpm hdd var Ssd alindiginda cok cok rahatlatacagina inaniyorum ve birebir yasanilan deneyimler oyle Oyun motorundan cok cekiyoruz malesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MORFEUS -- 16 Temmuz 2014; 9:46:51 >

• Doğrudur Gürol ama ismini çıkartamadım neyse :)
    Sağlamsınız belliki arada takip ediorum senin paylaşımları tebrikler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  •  CHARACTER RESİMLERİNİZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veysheLL Manifesto -- 19 Temmuz 2014; 21:12:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VeyselTurgun

CHARACTER RESİMLERİNİZ

Hangi server veysel ?
  • Www.l2avellan.com
  • oo manifesto alırım bi dal

adamlar full zerg
  • quote:

Www.l2avellan.com

Bende başlicaktım erteledim sürekli 12'sinde mi 13'ünde mi ne açıldı dimi server ? Clan var herhalde server şuan güzel ise başlıyım hemen seninle daha önce de oynamıştık bi serverda ama sv'yi hatırlayamadım şimdi.
  • Gel dostum ts3 yükle oyuna gir beni bul hallederiz 2 - 3 tane densiz hariç sıkıntı yok serverda

• quote:

Gel dostum ts3 yükle oyuna gir beni bul hallederiz 2 - 3 tane densiz hariç sıkıntı yok serverda

Pm atarim buyuk ihtimalle yarin aksam girerim l2 akalim azicik (:

• Sicak siege ss ADen savunmamiz Gözüktügünden daha kalabalik hareketli ama pc gostermiyor :D Yapacak birsey yok
     CHARACTER RESİMLERİNİZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MORFEUS -- 11 Ocak 2015; 22:17:14 >
  • bi 100 lvl olamamışın be gurol :) pc yi satıp ps4 aldım pişmanım yakında tekrar pc alacam l2`sizlik fena koydu
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.