Şimdi Ara

Char Arıyorum @ MARS - MERCURY

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • +30 level üzeri - Nickinde TR geçmeyen güzel bir nick'e sahip STR veya INT charlar alınacaktır

İlk tercih mars'tır. Kendim için aramıyorum arkadaşım arıyor , foruma üye olup 1 mesajla konu açınca herkes güven konusunu gündeme getiriyor.

Satan arkadaşlar varsa mesaj atsın lütfen
    Herkese iyi oyunlar.

• leth nerelerdesin yahu imzan supermiş
  • kendisinin ve - veya ailesinin akrabalarinin arkadaslarinin ve imzaya super diyenlerin sahislari ile akrabari ve arkadaslarinin da secmen sinifina girdigini unutuyorsunuz galiba. butun insanlara hakaret iceren bir imza ve derhal degismesi lasim
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozgurozgel

kendisinin ve - veya ailesinin akrabalarinin arkadaslarinin ve imzaya super diyenlerin sahislari ile akrabari ve arkadaslarinin da secmen sinifina girdigini unutuyorsunuz galiba. butun insanlara hakaret iceren bir imza ve derhal degismesi lasim

Nerden baktığın sorun olan kotu bisi degil hos da duruyo.Anlayana
  • 0nly4y0u ,
    Merhaba buralardayım. Sadece , forumu uzaktan takip etmenin daha doğru olacağını düşünüyorum malum zeka seviyesi ve IQ faktörü gibi sorunlar hoşuma gitmiyor.

İmzamdan kim nasıl anlamak istiyorsa öyle anlasın. Herhangi bir siyasi bakış içerisinde yazılmamıştır eğer yöneticiler tarafından uygun görülmez ise editlenebilir.

Mars ve Mercury serverlarında halen char aranmakta. Satmayı düşünen en kısa sürede mesaj atarsa sevinirim.
    Herkese iyi oyunlar.
  • Benim Mercuryde 30 lwl var 27 lwl köpeği vardır... Char Cleric :))
  • quote:

Orjinalden alıntı: Leth

0nly4y0u ,
    Merhaba buralardayım. Sadece , forumu uzaktan takip etmenin daha doğru olacağını düşünüyorum malum zeka seviyesi ve IQ faktörü gibi sorunlar hoşuma gitmiyor.

İmzamdan kim nasıl anlamak istiyorsa öyle anlasın. Herhangi bir siyasi bakış içerisinde yazılmamıştır eğer yöneticiler tarafından uygun görülmez ise editlenebilir.

Mars ve Mercury serverlarında halen char aranmakta. Satmayı düşünen en kısa sürede mesaj atarsa sevinirim.
    Herkese iyi oyunlar.

Seni çok agresif gördüm
  • bleuwind ,
    İlgin için teşekkür ederim ama ilk tercih MARS. Eğer uygun bir char bulunamaz ise , mercury tercih edilecektir

Peter ,
    Agresiflik değil , sadece özünü bulmak benim yaptığım.
    Hayatından sahte gülücükleri çıkarmanı tavsiye ediyorum çünkü hayat çok acımasız , mutlu olduğuna inanırsan kaybedince anladığın gerçekler dahada şiddetli bir tokat olarak yüzüne çarpar
    Beklentileri azaltarak yaşamayı öğreneceksin ..

Neyse tuhaflıklarımı kendime saklasam daha iyi olacak

Herkese iyi oyunlar

( WTB MARS ACC )

• istiosan söyle yaparım hemen
  • Merhaba,
    40 Level powerlevel hizmetini kaç günde ve ne kadarlık bir ücret karşılığında yaparsın ?
    İyi günler.
  • Mars ta lvl 41 full str roque.ihtiyacı olan skilleri full.Bankada itemler,elixir,tablet,elemnt mevcut.ss ler :

https://store.donanimhaber.com/03/af/ba/03afba709073222146a742b1a6767252.jpg

https://store.donanimhaber.com/22/58/a7/2258a70f2534f2a768b3039a8a8f1d67.jpg

41 lvl oldu bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fe4r -- 27 Eylül 2007; 2:44:35 >

• Can al bu çarı güzelmiş
  • Ne kadar istiyorsunuz - nerede ikamet ediyorsunuz ?
    Peter , büyük ihtimal alacağım :)
  • lwl 31 full str bow mercury ilgilenirsen pm me
    kendi lwline göre ii farmlı
  • S.A. BEYLER NOF3AR SATILIKTIR MERCURYDE LVL 71 ŞUAN İNT 9 STR VERİLMİŞTİR ... POSEDİONDAKİ NOF3ARDA SATILIKTIR LVL 79 ...7 GAPLA KASIYODUM HALANDA KASILIYO ACİL SATILIKTIR İKİSİDE 0 544 277 74 07 TEL NO ....
  • quote:

Orjinalden alıntı: NOF3AR

S.A. BEYLER NOF3AR SATILIKTIR MERCURYDE LVL 71 ŞUAN İNT 9 STR VERİLMİŞTİR ... POSEDİONDAKİ NOF3ARDA SATILIKTIR LVL 79 ...7 GAPLA KASIYODUM HALANDA KASILIYO ACİL SATILIKTIR İKİSİDE 0 544 277 74 07 TEL NO ....

cep nonu SAZAN gibi vermezsen daha iyi olur bazıları tel sapıklıgı yapıor kimseyi kastedmiyorum yalnızca uyarmak istedim.Anlastıgın kisiye ver ki kimin ne yaptıgını anla
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.